• Baranavichy
  • Bělorusko 18
  • Bělorusko 20
  • Brest
  • Dinamo Maladzyechna
  • Gomel
  • Junost Minsk
  • Khimvolokno Mogilev
  • Lida
  • Lokomotiv Orsha
  • Něman Grodno
  • Novopolock
  • Pinskiye Yastreby
  • Shakhtar Soligorsk
  • Shinik Bobruisk
  • Vitebsk
  • Žlobin
Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu
ukončeno
1. tretina0:1
2. tretina2:2
3. tretina1:1
  • Začiatok: 17:01, 21.02.2020

Priebeh zápasu

1. tretina

0:1

0:1 M. Yaruta 4 ' asistence: V. Demidovich

2. tretina

2:2

0:2 Sergei Kuznetsov 22 ' asistence: Y. Dolkart
32' Evgeny Biryukov 1:2
asistence: Viktor Kucherenko, Alexander Chaban
39' Evgeny Biryukov 2:2
asistence: Nikita Voles
2:3 M. Yaruta 39 ' asistence: Denis Kuzmin, I. Spat

3. tretina

1:1

2:4 V. Antonovich 56 ' asistence: Denis Kuzmin
58' Mikhail Grigoryev 3:4
asistence: Evgeny Biryukov

Zápasy

Vzájomné zápasy - Posledných 10

Bělorusko 18 Bělorusko 18
4:3sn 28.02.2020
Shinik BobruiskShinik Bobruisk
Bělorusko 18 Bělorusko 18
5:3 27.02.2020
Shinik BobruiskShinik Bobruisk
Shinik Bobruisk Shinik Bobruisk
3:4 21.02.2020
Bělorusko 18Bělorusko 18
Shinik Bobruisk Shinik Bobruisk
0:5 20.02.2020
Bělorusko 18Bělorusko 18
Bělorusko 18 Bělorusko 18
0:2 09.01.2020
Shinik BobruiskShinik Bobruisk
Bělorusko 18 Bělorusko 18
3:4 08.01.2020
Shinik BobruiskShinik Bobruisk
Shinik Bobruisk Shinik Bobruisk
2:4 27.12.2019
Bělorusko 18Bělorusko 18
Shinik Bobruisk Shinik Bobruisk
2:0 26.12.2019
Bělorusko 18Bělorusko 18
Bělorusko 18 Bělorusko 18
4:1 13.11.2019
Shinik BobruiskShinik Bobruisk
Shinik Bobruisk Shinik Bobruisk
3:2pp 27.10.2019
Bělorusko 18Bělorusko 18

Shinik Bobruisk - Posledných 10

13.03.20
17:00
Vitebsk Vitebsk
Shinik Bobruisk Shinik Bobruisk
Vpp
12.03.20
17:00
Vitebsk Vitebsk
Shinik Bobruisk Shinik Bobruisk
5:1
P
06.03.20
17:00
Shinik Bobruisk Shinik Bobruisk
Baranavichy Baranavichy
4:7
P
05.03.20
17:00
Shinik Bobruisk Shinik Bobruisk
Baranavichy Baranavichy
1:4
P
28.02.20
17:00
Bělorusko 18 Bělorusko 18
Shinik Bobruisk Shinik Bobruisk
Psn
27.02.20
17:00
Bělorusko 18 Bělorusko 18
Shinik Bobruisk Shinik Bobruisk
5:3
P
21.02.20
17:00
Shinik Bobruisk Shinik Bobruisk
Bělorusko 18 Bělorusko 18
3:4
P
20.02.20
17:00
Shinik Bobruisk Shinik Bobruisk
Bělorusko 18 Bělorusko 18
0:5
P
13.02.20
17:00
Baranavichy Baranavichy
Shinik Bobruisk Shinik Bobruisk
3:4
V
12.02.20
17:00
Baranavichy Baranavichy
Shinik Bobruisk Shinik Bobruisk
3:2
P

Bělorusko 18 - Posledných 10

13.03.20
17:00
Baranavichy Baranavichy
Bělorusko 18 Bělorusko 18
1:8
V
12.03.20
17:00
Baranavichy Baranavichy
Bělorusko 18 Bělorusko 18
5:4
P
05.03.20
17:00
Bělorusko 18 Bělorusko 18
Vitebsk Vitebsk
3:0
V
04.03.20
17:00
Bělorusko 18 Bělorusko 18
Vitebsk Vitebsk
6:2
V
28.02.20
17:00
Bělorusko 18 Bělorusko 18
Shinik Bobruisk Shinik Bobruisk
Vsn
27.02.20
17:00
Bělorusko 18 Bělorusko 18
Shinik Bobruisk Shinik Bobruisk
5:3
V
21.02.20
17:00
Shinik Bobruisk Shinik Bobruisk
Bělorusko 18 Bělorusko 18
3:4
V
20.02.20
17:00
Shinik Bobruisk Shinik Bobruisk
Bělorusko 18 Bělorusko 18
0:5
V
13.02.20
17:00
Vitebsk Vitebsk
Bělorusko 18 Bělorusko 18
1:5
V
12.02.20
17:00
Vitebsk Vitebsk
Bělorusko 18 Bělorusko 18
3:6
V
272.7 ms