Sezóna:
Dátum | Čas | |||||
17.03.2024 | 16:55 | Něman Grodno | 3:0 | Gomel | výhra | |
15.03.2024 | 18:25 | Gomel | 2:0 | Něman Grodno | prehra | |
13.03.2024 | 15:55 | Gomel | 3:1 | Něman Grodno | prehra | |
11.03.2024 | 17:25 | Něman Grodno | 5:0 | Gomel | výhra | |
09.03.2024 | 10:25 | Něman Grodno | 2:5 | Gomel | prehra | |
26.02.2024 | 16:45 | Žlobin | 4:3 | Něman Grodno | prehra | |
22.02.2024 | 17:00 | Něman Grodno | 1:3 | Lida | prehra | |
20.02.2024 | 17:00 | Něman Grodno | 5:1 | Brest | výhra | |
16.02.2024 | 18:10 | Něman Grodno | 4:2 | Shakhtar Soligorsk | výhra | |
14.02.2024 | 17:25 | Junost Minsk | 3:2sn | Něman Grodno | prehra | |
12.02.2024 | 15:55 | Dinamo Maladzyechna | 6:2 | Něman Grodno | prehra | |
04.02.2024 | 15:00 | Něman Grodno | 2:3sn | Lokomotiv Orsha | prehra | |
02.02.2024 | 17:00 | Něman Grodno | 6:1 | Novopolock | výhra | |
31.01.2024 | 17:00 | Něman Grodno | 1:2 | Vitebsk | prehra | |
28.01.2024 | 11:00 | Khimvolokno Mogilev | 2:4 | Něman Grodno | výhra | |
26.01.2024 | 17:00 | Gomel | 1:4 | Něman Grodno | výhra | |
24.01.2024 | 17:00 | Žlobin | 4:3pp | Něman Grodno | prehra | |
19.01.2024 | 17:25 | Něman Grodno | 2:0 | Vitebsk | výhra | |
17.01.2024 | 17:00 | Něman Grodno | 2:3sn | Vitebsk | prehra | |
13.01.2024 | 12:00 | Khimvolokno Mogilev | 4:6 | Něman Grodno | výhra | |
11.01.2024 | 17:00 | Khimvolokno Mogilev | 4:2 | Něman Grodno | prehra | |
07.01.2024 | 17:25 | Něman Grodno | 3:2 | Junost Minsk | výhra | |
05.01.2024 | 17:00 | Něman Grodno | 5:1 | Junost Minsk | výhra | |
29.12.2023 | 17:00 | Dinamo Maladzyechna | 1:7 | Něman Grodno | výhra | |
27.12.2023 | 18:10 | Dinamo Maladzyechna | 7:2 | Něman Grodno | prehra | |
20.12.2023 | 17:00 | Něman Grodno | 3:2 | Lokomotiv Orsha | výhra | |
18.12.2023 | 17:00 | Něman Grodno | 4:2 | Lokomotiv Orsha | výhra | |
09.12.2023 | 15:00 | Brest | 1:2sn | Něman Grodno | výhra | |
07.12.2023 | 17:00 | Brest | 4:3 | Něman Grodno | prehra | |
04.12.2023 | 16:45 | Něman Grodno | 4:2 | Novopolock | výhra | |
02.12.2023 | 15:00 | Něman Grodno | 6:3 | Novopolock | výhra | |
27.11.2023 | 17:00 | Shakhtar Soligorsk | 2:3 | Něman Grodno | výhra | |
25.11.2023 | 15:00 | Shakhtar Soligorsk | 3:6 | Něman Grodno | výhra | |
22.11.2023 | 17:00 | Něman Grodno | 4:3pp | Lida | výhra | |
20.11.2023 | 17:00 | Něman Grodno | 2:0 | Lida | výhra | |
15.11.2023 | 16:55 | Gomel | 5:0 | Něman Grodno | prehra | |
16:55 | Gomel | 3:2pp | Něman Grodno | prehra | ||
05.11.2023 | 15:00 | Něman Grodno | 2:0 | Žlobin | výhra | |
03.11.2023 | 17:00 | Něman Grodno | 3:0 | Žlobin | výhra | |
30.10.2023 | 17:00 | Vitebsk | 5:3 | Něman Grodno | prehra | |
28.10.2023 | 16:00 | Vitebsk | 2:1 | Něman Grodno | prehra | |
23.10.2023 | 18:00 | Něman Grodno | 8:3 | Khimvolokno Mogilev | výhra | |
21.10.2023 | 16:00 | Něman Grodno | 4:1 | Khimvolokno Mogilev | výhra | |
18.10.2023 | 18:55 | Junost Minsk | 2:3pp | Něman Grodno | výhra | |
16.10.2023 | 19:10 | Junost Minsk | 4:0 | Něman Grodno | prehra | |
11.10.2023 | 18:00 | Něman Grodno | 6:3 | Dinamo Maladzyechna | výhra | |
09.10.2023 | 17:55 | Něman Grodno | 2:0 | Dinamo Maladzyechna | výhra | |
06.10.2023 | 18:00 | Lokomotiv Orsha | 4:2 | Něman Grodno | prehra | |
04.10.2023 | 18:00 | Lokomotiv Orsha | 4:5 | Něman Grodno | výhra | |
30.09.2023 | 12:45 | Něman Grodno | 4:3 | Brest | výhra | |
28.09.2023 | 18:00 | Něman Grodno | 3:2 | Brest | výhra | |
23.09.2023 | 13:00 | Novopolock | 4:3pp | Něman Grodno | prehra | |
21.09.2023 | 18:00 | Novopolock | 3:5 | Něman Grodno | výhra | |
18.09.2023 | 18:25 | Něman Grodno | 1:4 | Shakhtar Soligorsk | prehra | |
16.09.2023 | 10:55 | Něman Grodno | 0:4 | Shakhtar Soligorsk | prehra | |
11.09.2023 | 18:00 | Lida | 1:4 | Něman Grodno | výhra | |
09.09.2023 | 13:00 | Lida | 3:5 | Něman Grodno | výhra | |
06.09.2023 | 18:00 | Něman Grodno | 4:5 | Gomel | prehra | |
04.09.2023 | 18:00 | Něman Grodno | 4:1 | Gomel | výhra | |
30.08.2023 | 18:25 | Žlobin | 5:4 | Něman Grodno | prehra |
Extraliga