• Brest
  • Dinamo Maladzyechna
  • Gomel
  • Junost Minsk
  • Khimvolokno Mogilev
  • Lida
  • Lokomotiv Orsha
  • Něman Grodno
  • Novopolock
  • Shakhtar Soligorsk
  • Vitebsk
  • Žlobin
Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu
  • Výsledky
  • Program

Sezóna:

Dátum Čas
19.09.2021 16:00 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilev 0:3 Něman Grodno  Něman Grodnovýhra
17.09.2021 18:00 Gomel  Gomel 3:2 Něman Grodno  Něman Grodnoprehra
15.09.2021 18:00 Žlobin  Žlobin 1:2 Něman Grodno  Něman Grodnovýhra
11.09.2021 13:00 Něman Grodno  Něman Grodno 3:4 Junost Minsk  Junost Minskprehra
09.09.2021 18:00 Něman Grodno  Něman Grodno 1:2sn Junost Minsk  Junost Minskprehra
05.09.2021 13:30 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orsha 3:5 Něman Grodno  Něman Grodnovýhra
03.09.2021 18:00 Novopolock  Novopolock 3:0 Něman Grodno  Něman Grodnoprehra
01.09.2021 18:00 Vitebsk  Vitebsk 1:4 Něman Grodno  Něman Grodnovýhra
Dátum Čas
22.09.2021 18:00 Shakhtar Soligorsk  Shakhtar Soligorsk -:- Něman Grodno  Něman GrodnoBude se hrát
24.09.2021 18:00 Shakhtar Soligorsk  Shakhtar Soligorsk -:- Něman Grodno  Něman GrodnoBude se hrát
28.09.2021 18:00 Něman Grodno  Něman Grodno -:- Vitebsk  VitebskBude se hrát
30.09.2021 18:00 Něman Grodno  Něman Grodno -:- Novopolock  NovopolockBude se hrát
02.10.2021 13:00 Něman Grodno  Něman Grodno -:- Lokomotiv Orsha  Lokomotiv OrshaBude se hrát
06.10.2021 18:00 Dinamo Maladzyechna  Dinamo Maladzyechna -:- Něman Grodno  Něman GrodnoBude se hrát
08.10.2021 18:00 Dinamo Maladzyechna  Dinamo Maladzyechna -:- Něman Grodno  Něman GrodnoBude se hrát
13.10.2021 18:00 Něman Grodno  Něman Grodno -:- Žlobin  ŽlobinBude se hrát
15.10.2021 18:00 Něman Grodno  Něman Grodno -:- Gomel  GomelBude se hrát
17.10.2021 13:00 Něman Grodno  Něman Grodno -:- Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno MogilevBude se hrát
21.10.2021 18:00 Něman Grodno  Něman Grodno -:- Shakhtar Soligorsk  Shakhtar SoligorskBude se hrát
23.10.2021 16:00 Něman Grodno  Něman Grodno -:- Shakhtar Soligorsk  Shakhtar SoligorskBude se hrát
26.10.2021 18:00 Vitebsk  Vitebsk -:- Něman Grodno  Něman GrodnoBude se hrát
28.10.2021 18:00 Novopolock  Novopolock -:- Něman Grodno  Něman GrodnoBude se hrát
30.10.2021 16:00 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orsha -:- Něman Grodno  Něman GrodnoBude se hrát
03.11.2021 17:00 Něman Grodno  Něman Grodno -:- Brest  BrestBude se hrát
05.11.2021 17:00 Něman Grodno  Něman Grodno -:- Brest  BrestBude se hrát
18.11.2021 17:00 Něman Grodno  Něman Grodno -:- Lida  LidaBude se hrát
20.11.2021 15:00 Něman Grodno  Něman Grodno -:- Lida  LidaBude se hrát
23.11.2021 17:00 Žlobin  Žlobin -:- Něman Grodno  Něman GrodnoBude se hrát
25.11.2021 17:00 Gomel  Gomel -:- Něman Grodno  Něman GrodnoBude se hrát
27.11.2021 15:00 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilev -:- Něman Grodno  Něman GrodnoBude se hrát
01.12.2021 17:00 Junost Minsk  Junost Minsk -:- Něman Grodno  Něman GrodnoBude se hrát
03.12.2021 17:00 Junost Minsk  Junost Minsk -:- Něman Grodno  Něman GrodnoBude se hrát
08.12.2021 17:00 Něman Grodno  Něman Grodno -:- Vitebsk  VitebskBude se hrát
10.12.2021 17:00 Něman Grodno  Něman Grodno -:- Novopolock  NovopolockBude se hrát
12.12.2021 15:00 Něman Grodno  Něman Grodno -:- Lokomotiv Orsha  Lokomotiv OrshaBude se hrát
21.12.2021 17:00 Něman Grodno  Něman Grodno -:- Žlobin  ŽlobinBude se hrát
23.12.2021 17:00 Něman Grodno  Něman Grodno -:- Gomel  GomelBude se hrát
25.12.2021 15:00 Něman Grodno  Něman Grodno -:- Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno MogilevBude se hrát
30.12.2021 17:00 Něman Grodno  Něman Grodno -:- Dinamo Maladzyechna  Dinamo MaladzyechnaBude se hrát
04.01.2022 17:00 Něman Grodno  Něman Grodno -:- Dinamo Maladzyechna  Dinamo MaladzyechnaBude se hrát
06.01.2022 17:00 Lida  Lida -:- Něman Grodno  Něman GrodnoBude se hrát
08.01.2022 15:00 Lida  Lida -:- Něman Grodno  Něman GrodnoBude se hrát
13.01.2022 17:00 Brest  Brest -:- Něman Grodno  Něman GrodnoBude se hrát
15.01.2022 12:00 Brest  Brest -:- Něman Grodno  Něman GrodnoBude se hrát
458.1 ms