• Baranavichy
  • Bělorusko 18
  • Bělorusko 20
  • Brest
  • Dinamo Maladzyechna
  • Gomel
  • Junost Minsk
  • Khimvolokno Mogilev
  • Lida
  • Lokomotiv Orsha
  • Něman Grodno
  • Novopolock
  • Pinskiye Yastreby
  • Shakhtar Soligorsk
  • Shinik Bobruisk
  • Vitebsk
  • Žlobin
Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu
  • Výsledky
  • Program

Sezóna:

Dátum Čas
17.01.2020 17:00 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilev 3:0 Lida  Lidaprehra
15.01.2020 17:00 Novopolock  Novopolock 2:1 Lida  Lidaprehra
13.01.2020 17:00 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orsha 3:2 Lida  Lidaprehra
10.01.2020 18:00 Lida  Lida 2:1 Novopolock  Novopolockvýhra
08.01.2020 17:00 Lida  Lida 1:2 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orshaprehra
06.01.2020 12:00 Lida  Lida 2:4 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilevprehra
27.12.2019 17:00 Lida  Lida 4:3pp Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastrebyvýhra
25.12.2019 15:00 Lida  Lida 4:1 Brest  Brestvýhra
18.12.2019 17:00 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastreby 3:0 Lida  Lidaprehra
16.12.2019 17:00 Brest  Brest 3:2pp Lida  Lidaprehra
06.12.2019 17:00 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orsha 4:0 Lida  Lidaprehra
04.12.2019 17:00 Novopolock  Novopolock 3:2 Lida  Lidaprehra
02.12.2019 17:00 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilev 5:1 Lida  Lidaprehra
25.11.2019 17:00 Lida  Lida 2:3sn Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilevprehra
23.11.2019 15:00 Junost Minsk  Junost Minsk 4:1 Lida  Lidaprehra
19.11.2019 17:00 Shakhtar Soligorsk  Shakhtar Soligorsk 3:0 Lida  Lidaprehra
17.11.2019 11:00 Dinamo Maladzyechna  Dinamo Maladzyechna 5:1 Lida  Lidaprehra
14.11.2019 17:00 Lida  Lida 0:3 Žlobin  Žlobinprehra
12.11.2019 17:00 Lida  Lida 0:7 Gomel  Gomelprehra
02.11.2019 11:00 Lida  Lida 1:2 Něman Grodno  Něman Grodnoprehra
31.10.2019 17:00 Gomel  Gomel 2:1pp Lida  Lidaprehra
29.10.2019 17:00 Žlobin  Žlobin 5:2 Lida  Lidaprehra
26.10.2019 12:00 Něman Grodno  Něman Grodno 1:0 Lida  Lidaprehra
20.10.2019 12:00 Lida  Lida 4:3pp Dinamo Maladzyechna  Dinamo Maladzyechnavýhra
18.10.2019 18:00 Lida  Lida 0:3 Shakhtar Soligorsk  Shakhtar Soligorskprehra
12.10.2019 16:00 Lida  Lida 0:4 Junost Minsk  Junost Minskprehra
10.10.2019 18:00 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilev 2:1 Lida  Lidaprehra
05.10.2019 12:00 Lida  Lida 6:1 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilevvýhra
01.10.2019 18:00 Lida  Lida 0:1pp Junost Minsk  Junost Minskprehra
27.09.2019 18:00 Dinamo Maladzyechna  Dinamo Maladzyechna 0:1 Lida  Lidavýhra
25.09.2019 18:00 Shakhtar Soligorsk  Shakhtar Soligorsk 6:1 Lida  Lidaprehra
21.09.2019 12:00 Něman Grodno  Něman Grodno 4:2 Lida  Lidaprehra
19.09.2019 18:00 Lida  Lida 5:0 Gomel  Gomelvýhra
17.09.2019 18:00 Lida  Lida 6:2 Žlobin  Žlobinvýhra
13.09.2019 18:00 Gomel  Gomel 4:1 Lida  Lidaprehra
11.09.2019 18:00 Žlobin  Žlobin 3:2pp Lida  Lidaprehra
05.09.2019 18:00 Lida  Lida 0:2 Shakhtar Soligorsk  Shakhtar Soligorskprehra
03.09.2019 18:00 Lida  Lida 1:2 Dinamo Maladzyechna  Dinamo Maladzyechnaprehra
31.08.2019 12:00 Lida  Lida 1:2 Něman Grodno  Něman Grodnoprehra
29.08.2019 18:00 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilev 4:1 Lida  Lidaprehra
27.08.2019 18:00 Junost Minsk  Junost Minsk 8:0 Lida  Lidaprehra
Dátum Čas
22.01.2020 17:00 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastreby -:- Lida  LidaBude se hrát
24.01.2020 17:00 Brest  Brest -:- Lida  LidaBude se hrát
29.01.2020 17:00 Lida  Lida -:- Pinskiye Yastreby  Pinskiye YastrebyBude se hrát
31.01.2020 17:00 Lida  Lida -:- Brest  BrestBude se hrát
03.02.2020 17:00 Lida  Lida -:- Novopolock  NovopolockBude se hrát
07.02.2020 17:00 Lida  Lida -:- Lokomotiv Orsha  Lokomotiv OrshaBude se hrát
239.4 ms