• Baranavichy
  • Bělorusko 18
  • Bělorusko 20
  • Brest
  • Dinamo Maladzyechna
  • Gomel
  • Junost Minsk
  • Khimvolokno Mogilev
  • Lida
  • Lokomotiv Orsha
  • Něman Grodno
  • Novopolock
  • Pinskiye Yastreby
  • Shakhtar Soligorsk
  • Shinik Bobruisk
  • Vitebsk
  • Žlobin
Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu
  • Výsledky
  • Program

Sezóna:

Dátum Čas
27.04.2019 11:00 Novopolock  Novopolock 11:1 Vitebsk  Vitebskprehra
25.04.2019 18:00 Brest  Brest 7:5 Vitebsk  Vitebskprehra
23.04.2019 18:00 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastreby 4:3 Vitebsk  Vitebskprehra
19.04.2019 12:00 Vitebsk  Vitebsk 1:6 Baranavichy  Baranavichyprehra
18.04.2019 18:00 Vitebsk  Vitebsk 2:1 Bělorusko 20  Bělorusko 20výhra
15.04.2019 18:00 Vitebsk  Vitebsk 2:5 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruiskprehra
13.04.2019 12:00 Vitebsk  Vitebsk 1:2pp Gomel  Gomelprehra
10.04.2019 18:00 Gomel  Gomel 8:1 Vitebsk  Vitebskprehra
08.04.2019 18:00 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruisk 6:1 Vitebsk  Vitebskprehra
04.04.2019 13:00 Bělorusko 20  Bělorusko 20 3:0 Vitebsk  Vitebskprehra
02.04.2019 18:00 Baranavichy  Baranavichy 3:0 Vitebsk  Vitebskprehra
29.03.2019 17:00 Vitebsk  Vitebsk 2:6 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastrebyprehra
27.03.2019 17:00 Vitebsk  Vitebsk 6:3 Brest  Brestvýhra
25.03.2019 11:00 Vitebsk  Vitebsk 1:5 Novopolock  Novopolockprehra
23.03.2019 11:00 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilev 6:1 Vitebsk  Vitebskprehra
21.03.2019 17:00 Vitebsk  Vitebsk 3:6 Baranavichy  Baranavichyprehra
19.03.2019 17:00 Vitebsk  Vitebsk 0:5 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastrebyprehra
16.03.2019 11:00 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orsha 7:4 Vitebsk  Vitebskprehra
14.03.2019 17:00 Novopolock  Novopolock 5:3 Vitebsk  Vitebskprehra
09.03.2019 11:00 Vitebsk  Vitebsk 4:1 Bělorusko 18  Bělorusko 18výhra
07.03.2019 17:00 Vitebsk  Vitebsk 3:2 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruiskvýhra
28.02.2019 17:00 Brest  Brest 1:4 Vitebsk  Vitebskvýhra
23.02.2019 11:00 Vitebsk  Vitebsk 1:4 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilevprehra
20.02.2019 17:00 Vitebsk  Vitebsk 2:9 Brest  Brestprehra
17.02.2019 11:00 Bělorusko 18  Bělorusko 18 3:4sn Vitebsk  Vitebskvýhra
14.02.2019 17:00 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruisk 5:3 Vitebsk  Vitebskprehra
02.02.2019 11:00 Vitebsk  Vitebsk 3:2sn Novopolock  Novopolockvýhra
31.01.2019 17:00 Vitebsk  Vitebsk 3:5 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orshaprehra
26.01.2019 11:00 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastreby 2:1 Vitebsk  Vitebskprehra
24.01.2019 17:00 Baranavichy  Baranavichy 4:3 Vitebsk  Vitebskprehra
19.01.2019 11:00 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilev 5:2 Vitebsk  Vitebskprehra
17.01.2019 17:00 Vitebsk  Vitebsk 5:6 Baranavichy  Baranavichyprehra
15.01.2019 17:00 Vitebsk  Vitebsk 2:6 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastrebyprehra
12.01.2019 11:00 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orsha 5:1 Vitebsk  Vitebskprehra
10.01.2019 17:00 Novopolock  Novopolock 3:4pp Vitebsk  Vitebskvýhra
29.12.2018 11:00 Vitebsk  Vitebsk 4:1 Bělorusko 18  Bělorusko 18výhra
27.12.2018 17:00 Vitebsk  Vitebsk 3:5 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruiskprehra
22.12.2018 11:00 Brest  Brest 7:1 Vitebsk  Vitebskprehra
08.12.2018 11:00 Vitebsk  Vitebsk 5:4pp Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilevvýhra
05.12.2018 17:00 Vitebsk  Vitebsk 1:4 Brest  Brestprehra
29.11.2018 17:00 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruisk 3:6 Vitebsk  Vitebskvýhra
24.11.2018 11:00 Vitebsk  Vitebsk 1:9 Novopolock  Novopolockprehra
22.11.2018 17:00 Vitebsk  Vitebsk 0:5 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orshaprehra
17.11.2018 11:00 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastreby 4:3 Vitebsk  Vitebskprehra
15.11.2018 11:00 Baranavichy  Baranavichy 4:3pp Vitebsk  Vitebskprehra
03.11.2018 11:00 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilev 5:2 Vitebsk  Vitebskprehra
01.11.2018 17:00 Vitebsk  Vitebsk 1:2 Baranavichy  Baranavichyprehra
30.10.2018 17:00 Vitebsk  Vitebsk 4:1 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastrebyvýhra
27.10.2018 12:00 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orsha 5:2 Vitebsk  Vitebskprehra
25.10.2018 18:00 Novopolock  Novopolock 7:5 Vitebsk  Vitebskprehra
20.10.2018 12:00 Vitebsk  Vitebsk 2:5 Bělorusko 18  Bělorusko 18prehra
18.10.2018 18:00 Vitebsk  Vitebsk 5:2 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruiskvýhra
13.10.2018 12:00 Brest  Brest 4:1 Vitebsk  Vitebskprehra
06.10.2018 12:00 Vitebsk  Vitebsk 2:6 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilevprehra
03.10.2018 18:00 Vitebsk  Vitebsk 3:4sn Brest  Brestprehra
29.09.2018 12:00 Bělorusko 18  Bělorusko 18 6:3 Vitebsk  Vitebskprehra
27.09.2018 18:00 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruisk 3:0 Vitebsk  Vitebskprehra
22.09.2018 12:00 Vitebsk  Vitebsk 1:2 Novopolock  Novopolockprehra
20.09.2018 18:00 Vitebsk  Vitebsk 2:4 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orshaprehra
15.09.2018 12:00 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastreby 4:3pp Vitebsk  Vitebskprehra
13.09.2018 18:00 Baranavichy  Baranavichy 1:5 Vitebsk  Vitebskvýhra
Dátum Čas
nenalezen žádny zápas
208.6 ms