• Baranavichy
  • Bělorusko 18
  • Bělorusko 20
  • Brest
  • Dinamo Maladzyechna
  • Gomel
  • Junost Minsk
  • Khimvolokno Mogilev
  • Lida
  • Lokomotiv Orsha
  • Něman Grodno
  • Novopolock
  • Pinskiye Yastreby
  • Shakhtar Soligorsk
  • Shinik Bobruisk
  • Vitebsk
  • Žlobin
Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu
  • Výsledky
  • Program

Sezóna:

Dátum Čas
26.04.2019 16:00 Gomel  Gomel 1:2 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruiskprehra
25.04.2019 18:00 Baranavichy  Baranavichy 5:3 Gomel  Gomelprehra
23.04.2019 18:00 Bělorusko 20  Bělorusko 20 2:4 Gomel  Gomelvýhra
20.04.2019 12:00 Gomel  Gomel 3:4 Brest  Brestprehra
18.04.2019 18:00 Gomel  Gomel 8:4 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastrebyvýhra
15.04.2019 18:00 Novopolock  Novopolock 1:3 Gomel  Gomelvýhra
13.04.2019 12:00 Vitebsk  Vitebsk 1:2pp Gomel  Gomelvýhra
10.04.2019 18:00 Gomel  Gomel 8:1 Vitebsk  Vitebskvýhra
08.04.2019 18:00 Gomel  Gomel 5:3 Novopolock  Novopolockvýhra
04.04.2019 18:00 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastreby 2:1 Gomel  Gomelprehra
02.04.2019 18:00 Brest  Brest 2:4 Gomel  Gomelvýhra
28.03.2019 17:00 Gomel  Gomel 3:1 Bělorusko 20  Bělorusko 20výhra
27.03.2019 17:00 Gomel  Gomel 3:1 Baranavichy  Baranavichyvýhra
25.03.2019 11:00 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruisk 1:7 Gomel  Gomelvýhra
11.03.2019 16:30 Gomel  Gomel 1:4 Dinamo Maladzyechna  Dinamo Maladzyechnaprehra
10.03.2019 11:00 Gomel  Gomel 1:4 Dinamo Maladzyechna  Dinamo Maladzyechnaprehra
07.03.2019 17:00 Dinamo Maladzyechna  Dinamo Maladzyechna 4:3pp Gomel  Gomelprehra
06.03.2019 17:00 Dinamo Maladzyechna  Dinamo Maladzyechna 1:0 Gomel  Gomelprehra
02.03.2019 11:00 Shakhtar Soligorsk  Shakhtar Soligorsk 5:0 Gomel  Gomelprehra
28.02.2019 17:00 Lida  Lida 1:2sn Gomel  Gomelvýhra
26.02.2019 17:00 Něman Grodno  Něman Grodno 4:3sn Gomel  Gomelprehra
23.02.2019 11:00 Gomel  Gomel 1:4 Lida  Lidaprehra
21.02.2019 17:00 Gomel  Gomel 0:3 Něman Grodno  Něman Grodnoprehra
16.02.2019 11:00 Gomel  Gomel 3:1 Bělorusko 20  Bělorusko 20výhra
14.02.2019 17:00 Gomel  Gomel 6:1 Bělorusko 20  Bělorusko 20výhra
12.02.2019 17:00 Gomel  Gomel 3:1 Dinamo Maladzyechna  Dinamo Maladzyechnavýhra
09.02.2019 11:00 Gomel  Gomel 2:1pp Žlobin  Žlobinvýhra
02.02.2019 11:00 Bělorusko 20  Bělorusko 20 3:4 Gomel  Gomelvýhra
31.01.2019 17:00 Dinamo Maladzyechna  Dinamo Maladzyechna 2:3 Gomel  Gomelvýhra
29.01.2019 17:00 Něman Grodno  Něman Grodno 1:0 Gomel  Gomelprehra
28.01.2019 17:00 Něman Grodno  Něman Grodno 3:0 Gomel  Gomelprehra
26.01.2019 11:00 Gomel  Gomel 1:3 Junost Minsk  Junost Minskprehra
24.01.2019 16:15 Gomel  Gomel 2:3pp Shakhtar Soligorsk  Shakhtar Soligorskprehra
22.01.2019 17:00 Žlobin  Žlobin 3:2 Gomel  Gomelprehra
18.01.2019 16:15 Junost Minsk  Junost Minsk 3:0 Gomel  Gomelprehra
16.01.2019 18:30 Shakhtar Soligorsk  Shakhtar Soligorsk 2:1 Gomel  Gomelprehra
08.01.2019 17:00 Lida  Lida 6:1 Gomel  Gomelprehra
06.01.2019 11:00 Lida  Lida 1:3 Gomel  Gomelvýhra
29.12.2018 11:00 Gomel  Gomel 0:1 Lida  Lidaprehra
27.12.2018 17:00 Gomel  Gomel 0:5 Něman Grodno  Něman Grodnoprehra
25.12.2018 11:00 Bělorusko 20  Bělorusko 20 2:3sn Gomel  Gomelvýhra
22.12.2018 17:00 Gomel  Gomel 3:0 Žlobin  Žlobinvýhra
20.12.2018 17:00 Gomel  Gomel 4:3sn Junost Minsk  Junost Minskvýhra
18.12.2018 17:00 Gomel  Gomel 0:1pp Shakhtar Soligorsk  Shakhtar Soligorskprehra
15.12.2018 11:00 Žlobin  Žlobin 1:2 Gomel  Gomelvýhra
07.12.2018 17:00 Dinamo Maladzyechna  Dinamo Maladzyechna 3:1 Gomel  Gomelprehra
05.12.2018 17:00 Junost Minsk  Junost Minsk 2:1 Gomel  Gomelprehra
03.12.2018 17:00 Shakhtar Soligorsk  Shakhtar Soligorsk 3:1 Gomel  Gomelprehra
01.12.2018 11:00 Gomel  Gomel 2:4 Dinamo Maladzyechna  Dinamo Maladzyechnaprehra
29.11.2018 17:00 Gomel  Gomel 2:5 Dinamo Maladzyechna  Dinamo Maladzyechnaprehra
24.11.2018 11:00 Junost Minsk  Junost Minsk 2:1 Gomel  Gomelprehra
04.11.2018 11:00 Gomel  Gomel 2:0 Lida  Lidavýhra
02.11.2018 17:00 Gomel  Gomel 0:4 Něman Grodno  Něman Grodnoprehra
30.10.2018 17:00 Žlobin  Žlobin 1:0sn Gomel  Gomelprehra
27.10.2018 12:00 Gomel  Gomel 2:4 Junost Minsk  Junost Minskprehra
25.10.2018 18:00 Gomel  Gomel 1:2 Shakhtar Soligorsk  Shakhtar Soligorskprehra
20.10.2018 12:00 Gomel  Gomel 1:2pp Žlobin  Žlobinprehra
18.10.2018 18:00 Bělorusko 20  Bělorusko 20 1:4 Gomel  Gomelvýhra
16.10.2018 18:00 Dinamo Maladzyechna  Dinamo Maladzyechna 4:2 Gomel  Gomelprehra
13.10.2018 12:00 Gomel  Gomel 2:1 Dinamo Maladzyechna  Dinamo Maladzyechnavýhra
11.10.2018 18:00 Gomel  Gomel 5:0 Bělorusko 20  Bělorusko 20výhra
10.10.2018 17:00 Gomel  Gomel 3:0 Bělorusko 20  Bělorusko 20výhra
04.10.2018 18:00 Gomel  Gomel 3:6 Junost Minsk  Junost Minskprehra
02.10.2018 18:00 Shakhtar Soligorsk  Shakhtar Soligorsk 5:4 Gomel  Gomelprehra
29.09.2018 12:00 Lida  Lida 3:4pp Gomel  Gomelvýhra
27.09.2018 18:00 Něman Grodno  Něman Grodno 2:3 Gomel  Gomelvýhra
22.09.2018 12:00 Žlobin  Žlobin 1:3 Gomel  Gomelvýhra
20.09.2018 18:00 Gomel  Gomel 1:0 Lida  Lidavýhra
18.09.2018 18:00 Gomel  Gomel 3:0 Něman Grodno  Něman Grodnovýhra
15.09.2018 12:00 Junost Minsk  Junost Minsk 6:3 Gomel  Gomelprehra
13.09.2018 18:00 Gomel  Gomel 1:3 Shakhtar Soligorsk  Shakhtar Soligorskprehra
11.09.2018 18:00 Gomel  Gomel 2:1 Žlobin  Žlobinvýhra
07.09.2018 18:00 Dinamo Maladzyechna  Dinamo Maladzyechna 1:2 Gomel  Gomelvýhra
05.09.2018 18:00 Bělorusko 20  Bělorusko 20 3:5 Gomel  Gomelvýhra
Dátum Čas
nenalezen žádny zápas
222.0 ms