• Baranavichy
  • Bělorusko 18
  • Bělorusko 20
  • Brest
  • Dinamo Maladzyechna
  • Gomel
  • Junost Minsk
  • Khimvolokno Mogilev
  • Lida
  • Lokomotiv Orsha
  • Něman Grodno
  • Novopolock
  • Pinskiye Yastreby
  • Shakhtar Soligorsk
  • Shinik Bobruisk
  • Vitebsk
  • Žlobin
Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu
  • Výsledky
  • Program

Sezóna:

Dátum Čas
27.04.2019 11:00 Novopolock  Novopolock 11:1 Vitebsk  Vitebskvýhra
25.04.2019 18:00 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastreby 1:4 Novopolock  Novopolockvýhra
23.04.2019 18:00 Brest  Brest 4:1 Novopolock  Novopolockprehra
20.04.2019 12:00 Novopolock  Novopolock 1:4 Bělorusko 20  Bělorusko 20prehra
18.04.2019 18:00 Novopolock  Novopolock 5:3 Baranavichy  Baranavichyvýhra
15.04.2019 18:00 Novopolock  Novopolock 1:3 Gomel  Gomelprehra
13.04.2019 12:00 Novopolock  Novopolock 1:3 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruiskprehra
10.04.2019 18:00 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruisk 3:6 Novopolock  Novopolockvýhra
08.04.2019 18:00 Gomel  Gomel 5:3 Novopolock  Novopolockprehra
03.04.2019 18:00 Baranavichy  Baranavichy 2:5 Novopolock  Novopolockvýhra
02.04.2019 18:00 Bělorusko 20  Bělorusko 20 4:1 Novopolock  Novopolockprehra
29.03.2019 17:00 Novopolock  Novopolock 2:1pp Brest  Brestvýhra
27.03.2019 17:00 Novopolock  Novopolock 5:4sn Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastrebyvýhra
25.03.2019 11:00 Vitebsk  Vitebsk 1:5 Novopolock  Novopolockvýhra
23.03.2019 11:00 Novopolock  Novopolock 2:5 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orshaprehra
21.03.2019 17:00 Bělorusko 18  Bělorusko 18 4:2 Novopolock  Novopolockprehra
19.03.2019 17:00 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruisk 3:4sn Novopolock  Novopolockvýhra
16.03.2019 11:00 Novopolock  Novopolock 3:1 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilevvýhra
14.03.2019 17:00 Novopolock  Novopolock 5:3 Vitebsk  Vitebskvýhra
09.03.2019 11:00 Baranavichy  Baranavichy 4:5pp Novopolock  Novopolockvýhra
07.03.2019 17:00 Brest  Brest 3:2pp Novopolock  Novopolockprehra
28.02.2019 17:00 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastreby 1:2 Novopolock  Novopolockvýhra
23.02.2019 11:00 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orsha 4:2 Novopolock  Novopolockprehra
19.02.2019 17:00 Novopolock  Novopolock 3:5 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastrebyprehra
16.02.2019 11:00 Novopolock  Novopolock 3:0 Baranavichy  Baranavichyvýhra
14.02.2019 17:00 Novopolock  Novopolock 1:8 Brest  Brestprehra
02.02.2019 11:00 Vitebsk  Vitebsk 3:2sn Novopolock  Novopolockprehra
31.01.2019 17:00 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilev 3:2 Novopolock  Novopolockprehra
26.01.2019 11:00 Novopolock  Novopolock 5:2 Bělorusko 18  Bělorusko 18výhra
24.01.2019 17:00 Novopolock  Novopolock 5:1 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruiskvýhra
19.01.2019 11:00 Novopolock  Novopolock 2:1 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orshavýhra
17.01.2019 11:00 Bělorusko 18  Bělorusko 18 4:3sn Novopolock  Novopolockprehra
15.01.2019 17:00 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruisk 3:4 Novopolock  Novopolockvýhra
12.01.2019 11:00 Novopolock  Novopolock 2:5 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilevprehra
10.01.2019 17:00 Novopolock  Novopolock 3:4pp Vitebsk  Vitebskprehra
29.12.2018 17:00 Baranavichy  Baranavichy 3:0 Novopolock  Novopolockprehra
20.12.2018 17:00 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastreby 2:5 Novopolock  Novopolockvýhra
18.12.2018 17:00 Brest  Brest 0:2 Novopolock  Novopolockvýhra
08.12.2018 11:00 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orsha 5:2 Novopolock  Novopolockprehra
04.12.2018 17:00 Novopolock  Novopolock 4:0 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastrebyvýhra
01.12.2018 11:00 Novopolock  Novopolock 1:3 Baranavichy  Baranavichyprehra
29.11.2018 17:00 Novopolock  Novopolock 4:5 Brest  Brestprehra
24.11.2018 11:00 Vitebsk  Vitebsk 1:9 Novopolock  Novopolockvýhra
22.11.2018 17:00 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilev 2:3 Novopolock  Novopolockvýhra
17.11.2018 11:00 Novopolock  Novopolock 8:9pp Bělorusko 18  Bělorusko 18prehra
15.11.2018 17:00 Novopolock  Novopolock 8:3 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruiskvýhra
03.11.2018 11:00 Novopolock  Novopolock 1:7 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orshaprehra
31.10.2018 17:00 Bělorusko 18  Bělorusko 18 4:9 Novopolock  Novopolockvýhra
30.10.2018 17:00 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruisk 2:3 Novopolock  Novopolockvýhra
27.10.2018 12:00 Novopolock  Novopolock 6:2 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilevvýhra
25.10.2018 18:00 Novopolock  Novopolock 7:5 Vitebsk  Vitebskvýhra
20.10.2018 12:00 Baranavichy  Baranavichy 2:4 Novopolock  Novopolockvýhra
18.10.2018 18:00 Brest  Brest 5:3 Novopolock  Novopolockprehra
11.10.2018 18:00 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastreby 2:4 Novopolock  Novopolockvýhra
06.10.2018 12:00 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orsha 2:0 Novopolock  Novopolockprehra
02.10.2018 18:00 Novopolock  Novopolock 2:3sn Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastrebyprehra
29.09.2018 12:00 Novopolock  Novopolock 4:2 Baranavichy  Baranavichyvýhra
27.09.2018 18:00 Novopolock  Novopolock 0:4 Brest  Brestprehra
22.09.2018 12:00 Vitebsk  Vitebsk 1:2 Novopolock  Novopolockvýhra
20.09.2018 18:00 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilev 5:2 Novopolock  Novopolockprehra
15.09.2018 12:00 Novopolock  Novopolock 5:1 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruiskvýhra
13.09.2018 18:00 Novopolock  Novopolock 6:3 Bělorusko 18  Bělorusko 18výhra
Dátum Čas
nenalezen žádny zápas
314.8 ms