• Baranavichy
  • Bělorusko 18
  • Bělorusko 20
  • Brest
  • Dinamo Maladzyechna
  • Gomel
  • Junost Minsk
  • Khimvolokno Mogilev
  • Lida
  • Lokomotiv Orsha
  • Něman Grodno
  • Novopolock
  • Pinskiye Yastreby
  • Shakhtar Soligorsk
  • Shinik Bobruisk
  • Vitebsk
  • Žlobin
Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu
  • Výsledky
  • Program

Sezóna:

Dátum Čas
11.04.2019 18:00 Žlobin  Žlobin 5:1 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilevvýhra
09.04.2019 18:00 Žlobin  Žlobin 4:1 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orshavýhra
06.04.2019 12:00 Lida  Lida 4:3pp Žlobin  Žlobinprehra
02.04.2019 18:00 Žlobin  Žlobin 2:5 Lida  Lidaprehra
30.03.2019 11:00 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilev 3:5 Žlobin  Žlobinvýhra
28.03.2019 17:00 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orsha 2:3pp Žlobin  Žlobinvýhra
13.03.2019 18:00 Shakhtar Soligorsk  Shakhtar Soligorsk 4:3 Žlobin  Žlobinprehra
11.03.2019 17:00 Žlobin  Žlobin 0:2 Shakhtar Soligorsk  Shakhtar Soligorskprehra
10.03.2019 15:00 Žlobin  Žlobin 0:2 Shakhtar Soligorsk  Shakhtar Soligorskprehra
07.03.2019 17:00 Shakhtar Soligorsk  Shakhtar Soligorsk 2:3 Žlobin  Žlobinvýhra
06.03.2019 17:00 Shakhtar Soligorsk  Shakhtar Soligorsk 3:2 Žlobin  Žlobinprehra
05.03.2019 17:00 Junost Minsk  Junost Minsk 7:2 Žlobin  Žlobinprehra
28.02.2019 17:00 Něman Grodno  Něman Grodno 3:1 Žlobin  Žlobinprehra
26.02.2019 17:00 Lida  Lida 2:1 Žlobin  Žlobinprehra
23.02.2019 11:00 Žlobin  Žlobin 0:1 Něman Grodno  Něman Grodnoprehra
21.02.2019 17:00 Žlobin  Žlobin 3:1 Lida  Lidavýhra
16.02.2019 11:00 Žlobin  Žlobin 3:1 Dinamo Maladzyechna  Dinamo Maladzyechnavýhra
14.02.2019 17:00 Žlobin  Žlobin 1:4 Dinamo Maladzyechna  Dinamo Maladzyechnaprehra
12.02.2019 17:00 Žlobin  Žlobin 1:2pp Bělorusko 20  Bělorusko 20prehra
09.02.2019 11:00 Gomel  Gomel 2:1pp Žlobin  Žlobinprehra
02.02.2019 11:00 Dinamo Maladzyechna  Dinamo Maladzyechna 2:3pp Žlobin  Žlobinvýhra
31.01.2019 17:00 Bělorusko 20  Bělorusko 20 3:2 Žlobin  Žlobinprehra
29.01.2019 17:00 Bělorusko 20  Bělorusko 20 2:3 Žlobin  Žlobinvýhra
26.01.2019 11:00 Žlobin  Žlobin 4:2 Shakhtar Soligorsk  Shakhtar Soligorskvýhra
24.01.2019 17:00 Žlobin  Žlobin 3:4pp Junost Minsk  Junost Minskprehra
22.01.2019 17:00 Žlobin  Žlobin 3:2 Gomel  Gomelvýhra
18.01.2019 18:30 Shakhtar Soligorsk  Shakhtar Soligorsk 3:1 Žlobin  Žlobinprehra
16.01.2019 16:15 Junost Minsk  Junost Minsk 6:2 Žlobin  Žlobinprehra
10.01.2019 17:00 Lida  Lida 4:1 Žlobin  Žlobinprehra
08.01.2019 17:00 Něman Grodno  Něman Grodno 4:1 Žlobin  Žlobinprehra
05.01.2019 11:00 Žlobin  Žlobin 8:2 Bělorusko 20  Bělorusko 20výhra
04.01.2019 17:00 Žlobin  Žlobin 5:1 Bělorusko 20  Bělorusko 20výhra
29.12.2018 11:00 Žlobin  Žlobin 3:2 Něman Grodno  Něman Grodnovýhra
27.12.2018 17:00 Žlobin  Žlobin 3:1 Lida  Lidavýhra
22.12.2018 17:00 Gomel  Gomel 3:0 Žlobin  Žlobinprehra
20.12.2018 17:00 Žlobin  Žlobin 2:3pp Shakhtar Soligorsk  Shakhtar Soligorskprehra
18.12.2018 17:00 Žlobin  Žlobin 1:4 Junost Minsk  Junost Minskprehra
15.12.2018 11:00 Žlobin  Žlobin 1:2 Gomel  Gomelprehra
09.12.2018 11:00 Dinamo Maladzyechna  Dinamo Maladzyechna 2:1sn Žlobin  Žlobinprehra
05.12.2018 17:00 Shakhtar Soligorsk  Shakhtar Soligorsk 2:1 Žlobin  Žlobinprehra
27.11.2018 17:00 Žlobin  Žlobin 0:6 Dinamo Maladzyechna  Dinamo Maladzyechnaprehra
24.11.2018 11:00 Shakhtar Soligorsk  Shakhtar Soligorsk 4:0 Žlobin  Žlobinprehra
22.11.2018 17:00 Junost Minsk  Junost Minsk 3:2sn Žlobin  Žlobinprehra
15.11.2018 17:00 Lida  Lida 1:3 Žlobin  Žlobinvýhra
13.11.2018 17:00 Něman Grodno  Něman Grodno 1:2 Žlobin  Žlobinvýhra
04.11.2018 11:00 Žlobin  Žlobin 2:7 Něman Grodno  Něman Grodnoprehra
02.11.2018 17:00 Žlobin  Žlobin 2:3 Lida  Lidaprehra
30.10.2018 17:00 Žlobin  Žlobin 1:0sn Gomel  Gomelvýhra
27.10.2018 12:00 Žlobin  Žlobin 3:2 Shakhtar Soligorsk  Shakhtar Soligorskvýhra
25.10.2018 18:00 Žlobin  Žlobin 1:8 Junost Minsk  Junost Minskprehra
20.10.2018 12:00 Gomel  Gomel 1:2pp Žlobin  Žlobinvýhra
18.10.2018 18:00 Dinamo Maladzyechna  Dinamo Maladzyechna 4:2 Žlobin  Žlobinprehra
16.10.2018 18:00 Bělorusko 20  Bělorusko 20 3:4pp Žlobin  Žlobinvýhra
13.10.2018 12:00 Žlobin  Žlobin 2:5 Bělorusko 20  Bělorusko 20prehra
11.10.2018 18:00 Žlobin  Žlobin 3:1 Dinamo Maladzyechna  Dinamo Maladzyechnavýhra
04.10.2018 18:00 Shakhtar Soligorsk  Shakhtar Soligorsk 4:2 Žlobin  Žlobinprehra
02.10.2018 18:00 Junost Minsk  Junost Minsk 5:2 Žlobin  Žlobinprehra
29.09.2018 12:00 Něman Grodno  Něman Grodno 2:1 Žlobin  Žlobinprehra
27.09.2018 18:00 Lida  Lida 1:2 Žlobin  Žlobinvýhra
22.09.2018 12:00 Žlobin  Žlobin 1:3 Gomel  Gomelprehra
20.09.2018 18:00 Žlobin  Žlobin 2:5 Něman Grodno  Něman Grodnoprehra
18.09.2018 18:00 Žlobin  Žlobin 3:4pp Lida  Lidaprehra
15.09.2018 12:00 Žlobin  Žlobin 0:3 Shakhtar Soligorsk  Shakhtar Soligorskprehra
13.09.2018 18:00 Žlobin  Žlobin 0:6 Junost Minsk  Junost Minskprehra
11.09.2018 18:00 Gomel  Gomel 2:1 Žlobin  Žlobinprehra
07.09.2018 18:00 Bělorusko 20  Bělorusko 20 3:4sn Žlobin  Žlobinvýhra
05.09.2018 18:00 Dinamo Maladzyechna  Dinamo Maladzyechna 3:2 Žlobin  Žlobinprehra
Dátum Čas
nenalezen žádny zápas
213.5 ms