• Baranavichy
  • Bělorusko 18
  • Bělorusko 20
  • Brest
  • Dinamo Maladzyechna
  • Gomel
  • Junost Minsk
  • Khimvolokno Mogilev
  • Lida
  • Lokomotiv Orsha
  • Něman Grodno
  • Novopolock
  • Pinskiye Yastreby
  • Shakhtar Soligorsk
  • Shinik Bobruisk
  • Vitebsk
  • Žlobin
Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu
  • Výsledky
  • Program

Sezóna:

Dátum Čas
27.04.2019 12:00 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastreby 4:3sn Brest  Brestprehra
25.04.2019 18:00 Brest  Brest 7:5 Vitebsk  Vitebskvýhra
23.04.2019 18:00 Brest  Brest 4:1 Novopolock  Novopolockvýhra
20.04.2019 12:00 Gomel  Gomel 3:4 Brest  Brestvýhra
18.04.2019 18:00 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruisk 5:4sn Brest  Brestprehra
15.04.2019 16:00 Brest  Brest 6:2 Bělorusko 20  Bělorusko 20výhra
13.04.2019 12:00 Brest  Brest 1:2pp Baranavichy  Baranavichyprehra
10.04.2019 18:00 Baranavichy  Baranavichy 2:8 Brest  Brestvýhra
08.04.2019 15:00 Bělorusko 20  Bělorusko 20 7:3 Brest  Brestprehra
04.04.2019 18:00 Brest  Brest 2:3 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruiskprehra
02.04.2019 18:00 Brest  Brest 2:4 Gomel  Gomelprehra
31.03.2019 12:00 Brest  Brest 9:3 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastrebyvýhra
29.03.2019 17:00 Novopolock  Novopolock 2:1pp Brest  Brestprehra
27.03.2019 17:00 Vitebsk  Vitebsk 6:3 Brest  Brestprehra
24.03.2019 12:00 Brest  Brest 6:1 Bělorusko 18  Bělorusko 18výhra
23.03.2019 11:00 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastreby 6:3 Brest  Brestprehra
16.03.2019 11:00 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruisk 2:1sn Brest  Brestprehra
14.03.2019 17:00 Bělorusko 18  Bělorusko 18 2:3sn Brest  Brestvýhra
12.03.2019 17:00 Baranavichy  Baranavichy 1:3 Brest  Brestvýhra
07.03.2019 17:00 Brest  Brest 3:2pp Novopolock  Novopolockvýhra
04.03.2019 17:00 Brest  Brest 1:2pp Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orshaprehra
02.03.2019 11:00 Brest  Brest 5:2 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilevvýhra
28.02.2019 17:00 Brest  Brest 1:4 Vitebsk  Vitebskprehra
23.02.2019 11:00 Brest  Brest 2:3sn Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastrebyprehra
20.02.2019 17:00 Vitebsk  Vitebsk 2:9 Brest  Brestvýhra
18.02.2019 17:00 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilev 4:2 Brest  Brestprehra
16.02.2019 11:00 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orsha 6:0 Brest  Brestprehra
14.02.2019 17:00 Novopolock  Novopolock 1:8 Brest  Brestvýhra
02.02.2019 11:00 Brest  Brest 4:1 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruiskvýhra
29.01.2019 17:00 Baranavichy  Baranavichy 2:5 Brest  Brestvýhra
22.01.2019 17:00 Brest  Brest 5:3 Baranavichy  Baranavichyvýhra
19.01.2019 11:00 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastreby 2:4 Brest  Brestvýhra
12.01.2019 11:00 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruisk 2:4 Brest  Brestvýhra
10.01.2019 17:00 Bělorusko 18  Bělorusko 18 0:4 Brest  Brestvýhra
29.12.2018 17:00 Brest  Brest 2:3 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orshaprehra
22.12.2018 11:00 Brest  Brest 7:1 Vitebsk  Vitebskvýhra
20.12.2018 17:00 Brest  Brest 1:2 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilevprehra
18.12.2018 17:00 Brest  Brest 0:2 Novopolock  Novopolockprehra
08.12.2018 11:00 Brest  Brest 2:3 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastrebyprehra
05.12.2018 17:00 Vitebsk  Vitebsk 1:4 Brest  Brestvýhra
03.12.2018 17:00 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilev 5:4 Brest  Brestprehra
01.12.2018 11:00 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orsha 1:0pp Brest  Brestprehra
29.11.2018 17:00 Novopolock  Novopolock 4:5 Brest  Brestvýhra
24.11.2018 11:00 Brest  Brest 6:3 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruiskvýhra
22.11.2018 17:00 Brest  Brest 1:3 Bělorusko 18  Bělorusko 18prehra
17.11.2018 11:00 Brest  Brest 3:2pp Baranavichy  Baranavichyvýhra
03.11.2018 11:00 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastreby 3:4 Brest  Brestvýhra
27.10.2018 12:00 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruisk 1:7 Brest  Brestvýhra
25.10.2018 18:00 Bělorusko 18  Bělorusko 18 1:4 Brest  Brestvýhra
23.10.2018 18:00 Baranavichy  Baranavichy 5:0 Brest  Brestprehra
20.10.2018 12:00 Brest  Brest 3:0 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orshavýhra
18.10.2018 18:00 Brest  Brest 5:3 Novopolock  Novopolockvýhra
13.10.2018 12:00 Brest  Brest 4:1 Vitebsk  Vitebskvýhra
11.10.2018 18:00 Brest  Brest 1:3 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilevprehra
06.10.2018 12:00 Brest  Brest 4:3pp Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastrebyvýhra
03.10.2018 18:00 Vitebsk  Vitebsk 3:4sn Brest  Brestvýhra
01.10.2018 18:00 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilev 4:0 Brest  Brestprehra
29.09.2018 12:00 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orsha 4:3pp Brest  Brestprehra
27.09.2018 18:00 Novopolock  Novopolock 0:4 Brest  Brestvýhra
22.09.2018 12:00 Brest  Brest 3:5 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruiskprehra
20.09.2018 18:00 Brest  Brest 5:2 Bělorusko 18  Bělorusko 18výhra
18.09.2018 18:00 Brest  Brest 4:1 Baranavichy  Baranavichyvýhra
Dátum Čas
nenalezen žádny zápas
231.5 ms