• Baranavichy
  • Bělorusko 18
  • Bělorusko 20
  • Brest
  • Dinamo Maladzyechna
  • Gomel
  • Junost Minsk
  • Khimvolokno Mogilev
  • Lida
  • Lokomotiv Orsha
  • Něman Grodno
  • Novopolock
  • Pinskiye Yastreby
  • Shakhtar Soligorsk
  • Shinik Bobruisk
  • Vitebsk
  • Žlobin
Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu
  • Výsledky
  • Program

Sezóna:

Dátum Čas
27.04.2019 12:00 Bělorusko 20  Bělorusko 20 6:1 Baranavichy  Baranavichyprehra
25.04.2019 18:00 Baranavichy  Baranavichy 5:3 Gomel  Gomelvýhra
23.04.2019 18:00 Baranavichy  Baranavichy 3:7 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruiskprehra
19.04.2019 12:00 Vitebsk  Vitebsk 1:6 Baranavichy  Baranavichyvýhra
18.04.2019 18:00 Novopolock  Novopolock 5:3 Baranavichy  Baranavichyprehra
15.04.2019 18:00 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastreby 2:1 Baranavichy  Baranavichyprehra
13.04.2019 12:00 Brest  Brest 1:2pp Baranavichy  Baranavichyvýhra
10.04.2019 18:00 Baranavichy  Baranavichy 2:8 Brest  Brestprehra
08.04.2019 18:00 Baranavichy  Baranavichy 4:1 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastrebyvýhra
03.04.2019 18:00 Baranavichy  Baranavichy 2:5 Novopolock  Novopolockprehra
02.04.2019 18:00 Baranavichy  Baranavichy 3:0 Vitebsk  Vitebskvýhra
29.03.2019 17:00 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruisk 1:3 Baranavichy  Baranavichyvýhra
27.03.2019 17:00 Gomel  Gomel 3:1 Baranavichy  Baranavichyprehra
24.03.2019 11:00 Baranavichy  Baranavichy 3:1 Bělorusko 20  Bělorusko 20výhra
21.03.2019 17:00 Vitebsk  Vitebsk 3:6 Baranavichy  Baranavichyvýhra
19.03.2019 17:00 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilev 8:1 Baranavichy  Baranavichyprehra
12.03.2019 17:00 Baranavichy  Baranavichy 1:3 Brest  Brestprehra
09.03.2019 11:00 Baranavichy  Baranavichy 4:5pp Novopolock  Novopolockprehra
07.03.2019 17:00 Baranavichy  Baranavichy 2:5 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orshaprehra
05.03.2019 17:00 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastreby 2:6 Baranavichy  Baranavichyvýhra
02.03.2019 11:00 Baranavichy  Baranavichy 3:2 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruiskvýhra
28.02.2019 17:00 Baranavichy  Baranavichy 7:5 Bělorusko 18  Bělorusko 18výhra
21.02.2019 17:00 Bělorusko 18  Bělorusko 18 4:2 Baranavichy  Baranavichyprehra
19.02.2019 17:00 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruisk 3:6 Baranavichy  Baranavichyvýhra
16.02.2019 11:00 Novopolock  Novopolock 3:0 Baranavichy  Baranavichyprehra
14.02.2019 17:00 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orsha 5:2 Baranavichy  Baranavichyprehra
29.01.2019 17:00 Baranavichy  Baranavichy 2:5 Brest  Brestprehra
26.01.2019 11:00 Baranavichy  Baranavichy 1:2 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilevprehra
24.01.2019 17:00 Baranavichy  Baranavichy 4:3 Vitebsk  Vitebskvýhra
22.01.2019 17:00 Brest  Brest 5:3 Baranavichy  Baranavichyprehra
17.01.2019 17:00 Vitebsk  Vitebsk 5:6 Baranavichy  Baranavichyvýhra
15.01.2019 17:00 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilev 3:2 Baranavichy  Baranavichyprehra
08.01.2019 17:00 Baranavichy  Baranavichy 2:1 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastrebyvýhra
29.12.2018 17:00 Baranavichy  Baranavichy 3:0 Novopolock  Novopolockvýhra
27.12.2018 17:00 Baranavichy  Baranavichy 1:6 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orshaprehra
25.12.2018 11:00 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastreby 1:3 Baranavichy  Baranavichyvýhra
22.12.2018 17:00 Baranavichy  Baranavichy 1:2 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruiskprehra
20.12.2018 17:00 Baranavichy  Baranavichy 7:4 Bělorusko 18  Bělorusko 18výhra
06.12.2018 17:00 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruisk 5:3 Baranavichy  Baranavichyprehra
04.12.2018 17:00 Bělorusko 18  Bělorusko 18 5:3 Baranavichy  Baranavichyprehra
01.12.2018 11:00 Novopolock  Novopolock 1:3 Baranavichy  Baranavichyvýhra
29.11.2018 17:00 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orsha 4:1 Baranavichy  Baranavichyprehra
27.11.2018 17:00 Baranavichy  Baranavichy 0:3 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastrebyprehra
17.11.2018 11:00 Brest  Brest 3:2pp Baranavichy  Baranavichyprehra
15.11.2018 11:00 Baranavichy  Baranavichy 4:3pp Vitebsk  Vitebskvýhra
13.11.2018 17:00 Baranavichy  Baranavichy 4:3pp Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilevvýhra
01.11.2018 17:00 Vitebsk  Vitebsk 1:2 Baranavichy  Baranavichyvýhra
30.10.2018 17:00 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilev 5:0 Baranavichy  Baranavichyprehra
23.10.2018 18:00 Baranavichy  Baranavichy 5:0 Brest  Brestvýhra
20.10.2018 12:00 Baranavichy  Baranavichy 2:4 Novopolock  Novopolockprehra
18.10.2018 18:00 Baranavichy  Baranavichy 2:3pp Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orshaprehra
16.10.2018 18:00 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastreby 2:8 Baranavichy  Baranavichyvýhra
13.10.2018 12:00 Baranavichy  Baranavichy 3:1 Bělorusko 18  Bělorusko 18výhra
11.10.2018 18:00 Baranavichy  Baranavichy 7:0 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruiskvýhra
04.10.2018 18:00 Bělorusko 18  Bělorusko 18 0:2 Baranavichy  Baranavichyvýhra
02.10.2018 18:00 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruisk 3:7 Baranavichy  Baranavichyvýhra
29.09.2018 12:00 Novopolock  Novopolock 4:2 Baranavichy  Baranavichyprehra
27.09.2018 18:00 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orsha 7:1 Baranavichy  Baranavichyprehra
25.09.2018 18:00 Baranavichy  Baranavichy 4:3pp Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastrebyvýhra
18.09.2018 18:00 Brest  Brest 4:1 Baranavichy  Baranavichyprehra
15.09.2018 12:00 Baranavichy  Baranavichy 0:3 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilevprehra
13.09.2018 18:00 Baranavichy  Baranavichy 1:5 Vitebsk  Vitebskprehra
Dátum Čas
nenalezen žádny zápas
227.3 ms