• Baranavichy
  • Bělorusko 18
  • Bělorusko 20
  • Brest
  • Dinamo Maladzyechna
  • Gomel
  • Junost Minsk
  • Khimvolokno Mogilev
  • Lida
  • Lokomotiv Orsha
  • Něman Grodno
  • Novopolock
  • Pinskiye Yastreby
  • Shakhtar Soligorsk
  • Shinik Bobruisk
  • Vitebsk
  • Žlobin
Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu
  • Výsledky
  • Program

Sezóna:

Dátum Čas
11.04.2019 18:00 Lida  Lida 1:2pp Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orshavýhra
09.04.2019 18:00 Žlobin  Žlobin 4:1 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orshaprehra
06.04.2019 12:00 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orsha 3:2sn Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilevvýhra
02.04.2019 18:00 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilev 1:0sn Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orshaprehra
30.03.2019 11:00 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orsha 3:0 Lida  Lidavýhra
28.03.2019 17:00 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orsha 2:3pp Žlobin  Žlobinprehra
23.03.2019 11:00 Novopolock  Novopolock 2:5 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orshavýhra
21.03.2019 17:00 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruisk 0:3 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orshavýhra
19.03.2019 17:00 Bělorusko 18  Bělorusko 18 1:4 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orshavýhra
16.03.2019 11:00 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orsha 7:4 Vitebsk  Vitebskvýhra
14.03.2019 17:00 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orsha 5:2 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilevvýhra
07.03.2019 17:00 Baranavichy  Baranavichy 2:5 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orshavýhra
04.03.2019 17:00 Brest  Brest 1:2pp Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orshavýhra
02.03.2019 11:00 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastreby 2:1 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orshaprehra
23.02.2019 11:00 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orsha 4:2 Novopolock  Novopolockvýhra
21.02.2019 17:00 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orsha 3:5 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastrebyprehra
16.02.2019 11:00 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orsha 6:0 Brest  Brestvýhra
14.02.2019 17:00 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orsha 5:2 Baranavichy  Baranavichyvýhra
02.02.2019 11:00 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilev 4:2 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orshaprehra
31.01.2019 17:00 Vitebsk  Vitebsk 3:5 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orshavýhra
26.01.2019 11:00 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orsha 6:1 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruiskvýhra
24.01.2019 17:00 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orsha 5:1 Bělorusko 18  Bělorusko 18výhra
19.01.2019 11:00 Novopolock  Novopolock 2:1 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orshaprehra
17.01.2019 17:00 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruisk 0:5 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orshavýhra
15.01.2019 17:00 Bělorusko 18  Bělorusko 18 0:3 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orshavýhra
12.01.2019 11:00 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orsha 5:1 Vitebsk  Vitebskvýhra
10.01.2019 17:00 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orsha 3:2 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilevvýhra
29.12.2018 17:00 Brest  Brest 2:3 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orshavýhra
27.12.2018 17:00 Baranavichy  Baranavichy 1:6 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orshavýhra
22.12.2018 17:00 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastreby 0:5 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orshavýhra
08.12.2018 11:00 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orsha 5:2 Novopolock  Novopolockvýhra
06.12.2018 17:00 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orsha 2:4 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastrebyprehra
01.12.2018 11:00 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orsha 1:0pp Brest  Brestvýhra
29.11.2018 17:00 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orsha 4:1 Baranavichy  Baranavichyvýhra
24.11.2018 11:00 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilev 4:3pp Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orshaprehra
22.11.2018 17:00 Vitebsk  Vitebsk 0:5 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orshavýhra
17.11.2018 11:00 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orsha 4:2 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruiskvýhra
15.11.2018 17:00 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orsha 4:0 Bělorusko 18  Bělorusko 18výhra
03.11.2018 11:00 Novopolock  Novopolock 1:7 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orshavýhra
31.10.2018 17:00 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruisk 1:4 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orshavýhra
30.10.2018 17:00 Bělorusko 18  Bělorusko 18 3:2pp Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orshaprehra
27.10.2018 12:00 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orsha 5:2 Vitebsk  Vitebskvýhra
25.10.2018 18:00 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orsha 4:3pp Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilevvýhra
20.10.2018 12:00 Brest  Brest 3:0 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orshaprehra
18.10.2018 18:00 Baranavichy  Baranavichy 2:3pp Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orshavýhra
13.10.2018 12:00 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastreby 1:2sn Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orshavýhra
06.10.2018 12:00 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orsha 2:0 Novopolock  Novopolockvýhra
04.10.2018 18:00 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orsha 3:4sn Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastrebyprehra
29.09.2018 12:00 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orsha 4:3pp Brest  Brestvýhra
27.09.2018 18:00 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orsha 7:1 Baranavichy  Baranavichyvýhra
22.09.2018 12:00 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilev 5:2 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orshaprehra
20.09.2018 18:00 Vitebsk  Vitebsk 2:4 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orshavýhra
15.09.2018 12:00 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orsha 5:1 Bělorusko 18  Bělorusko 18výhra
13.09.2018 18:00 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orsha 6:1 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruiskvýhra
Dátum Čas
nenalezen žádny zápas
199.0 ms