• Baranavichy
  • Bělorusko 18
  • Bělorusko 20
  • Brest
  • Dinamo Maladzyechna
  • Gomel
  • Junost Minsk
  • Khimvolokno Mogilev
  • Lida
  • Lokomotiv Orsha
  • Něman Grodno
  • Novopolock
  • Pinskiye Yastreby
  • Shakhtar Soligorsk
  • Shinik Bobruisk
  • Vitebsk
  • Žlobin
Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu
  • Výsledky
  • Program

Sezóna:

Dátum Čas
11.04.2019 18:00 Žlobin  Žlobin 5:1 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilevprehra
09.04.2019 18:00 Lida  Lida 9:1 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilevprehra
06.04.2019 12:00 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orsha 3:2sn Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilevprehra
02.04.2019 18:00 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilev 1:0sn Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orshavýhra
30.03.2019 11:00 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilev 3:5 Žlobin  Žlobinprehra
28.03.2019 17:00 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilev 1:5 Lida  Lidaprehra
23.03.2019 11:00 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilev 6:1 Vitebsk  Vitebskvýhra
21.03.2019 17:00 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilev 4:1 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastrebyvýhra
19.03.2019 17:00 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilev 8:1 Baranavichy  Baranavichyvýhra
16.03.2019 11:00 Novopolock  Novopolock 3:1 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilevprehra
14.03.2019 17:00 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orsha 5:2 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilevprehra
09.03.2019 11:00 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilev 6:2 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruiskvýhra
07.03.2019 17:00 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilev 7:2 Bělorusko 18  Bělorusko 18výhra
02.03.2019 11:00 Brest  Brest 5:2 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilevprehra
23.02.2019 11:00 Vitebsk  Vitebsk 1:4 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilevvýhra
18.02.2019 17:00 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilev 4:2 Brest  Brestvýhra
16.02.2019 11:00 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruisk 4:5sn Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilevvýhra
14.02.2019 17:00 Bělorusko 18  Bělorusko 18 2:4 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilevvýhra
02.02.2019 11:00 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilev 4:2 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orshavýhra
31.01.2019 17:00 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilev 3:2 Novopolock  Novopolockvýhra
26.01.2019 11:00 Baranavichy  Baranavichy 1:2 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilevvýhra
24.01.2019 17:00 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastreby 6:3 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilevprehra
19.01.2019 11:00 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilev 5:2 Vitebsk  Vitebskvýhra
17.01.2019 17:00 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilev 5:1 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastrebyvýhra
15.01.2019 17:00 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilev 3:2 Baranavichy  Baranavichyvýhra
12.01.2019 11:00 Novopolock  Novopolock 2:5 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilevvýhra
10.01.2019 17:00 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orsha 3:2 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilevprehra
29.12.2018 11:00 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilev 5:2 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruiskvýhra
27.12.2018 17:00 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilev 2:0 Bělorusko 18  Bělorusko 18výhra
20.12.2018 17:00 Brest  Brest 1:2 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilevvýhra
08.12.2018 11:00 Vitebsk  Vitebsk 5:4pp Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilevprehra
03.12.2018 17:00 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilev 5:4 Brest  Brestvýhra
01.12.2018 11:00 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruisk 4:3 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilevprehra
29.11.2018 17:00 Bělorusko 18  Bělorusko 18 4:5sn Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilevvýhra
24.11.2018 11:00 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilev 4:3pp Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orshavýhra
22.11.2018 17:00 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilev 2:3 Novopolock  Novopolockprehra
15.11.2018 18:00 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastreby 2:7 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilevvýhra
13.11.2018 17:00 Baranavichy  Baranavichy 4:3pp Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilevprehra
03.11.2018 11:00 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilev 5:2 Vitebsk  Vitebskvýhra
01.11.2018 17:00 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilev 3:2pp Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastrebyvýhra
30.10.2018 17:00 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilev 5:0 Baranavichy  Baranavichyvýhra
27.10.2018 12:00 Novopolock  Novopolock 6:2 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilevprehra
25.10.2018 18:00 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orsha 4:3pp Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilevprehra
20.10.2018 12:00 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilev 7:2 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruiskvýhra
18.10.2018 18:00 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilev 6:3 Bělorusko 18  Bělorusko 18výhra
11.10.2018 18:00 Brest  Brest 1:3 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilevvýhra
06.10.2018 12:00 Vitebsk  Vitebsk 2:6 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilevvýhra
01.10.2018 18:00 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilev 4:0 Brest  Brestvýhra
29.09.2018 12:00 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruisk 1:6 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilevvýhra
27.09.2018 18:00 Bělorusko 18  Bělorusko 18 1:6 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilevvýhra
22.09.2018 12:00 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilev 5:2 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orshavýhra
20.09.2018 18:00 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilev 5:2 Novopolock  Novopolockvýhra
15.09.2018 12:00 Baranavichy  Baranavichy 0:3 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilevvýhra
13.09.2018 18:00 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastreby 5:3 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilevprehra
Dátum Čas
nenalezen žádny zápas
184.4 ms