• Baranavichy
  • Bělorusko 18
  • Bělorusko 20
  • Brest
  • Dinamo Maladzyechna
  • Gomel
  • Junost Minsk
  • Khimvolokno Mogilev
  • Lida
  • Lokomotiv Orsha
  • Něman Grodno
  • Novopolock
  • Pinskiye Yastreby
  • Shakhtar Soligorsk
  • Shinik Bobruisk
  • Vitebsk
  • Žlobin
Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu
  • Výsledky
  • Program

Sezóna:

Dátum Čas
27.04.2019 12:00 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastreby 4:3sn Brest  Brestvýhra
25.04.2019 18:00 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastreby 1:4 Novopolock  Novopolockprehra
23.04.2019 18:00 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastreby 4:3 Vitebsk  Vitebskvýhra
20.04.2019 12:00 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruisk 4:3pp Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastrebyprehra
18.04.2019 18:00 Gomel  Gomel 8:4 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastrebyprehra
15.04.2019 18:00 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastreby 2:1 Baranavichy  Baranavichyvýhra
13.04.2019 12:00 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastreby 4:2 Bělorusko 20  Bělorusko 20výhra
10.04.2019 14:00 Bělorusko 20  Bělorusko 20 4:3pp Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastrebyprehra
08.04.2019 18:00 Baranavichy  Baranavichy 4:1 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastrebyprehra
04.04.2019 18:00 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastreby 2:1 Gomel  Gomelvýhra
02.04.2019 18:00 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastreby 2:0 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruiskvýhra
31.03.2019 12:00 Brest  Brest 9:3 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastrebyprehra
29.03.2019 17:00 Vitebsk  Vitebsk 2:6 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastrebyvýhra
27.03.2019 17:00 Novopolock  Novopolock 5:4sn Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastrebyprehra
23.03.2019 11:00 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastreby 6:3 Brest  Brestvýhra
21.03.2019 17:00 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilev 4:1 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastrebyprehra
19.03.2019 17:00 Vitebsk  Vitebsk 0:5 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastrebyvýhra
16.03.2019 11:00 Bělorusko 18  Bělorusko 18 4:3 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastrebyprehra
14.03.2019 17:00 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruisk 2:4 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastrebyvýhra
05.03.2019 17:00 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastreby 2:6 Baranavichy  Baranavichyprehra
02.03.2019 11:00 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastreby 2:1 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orshavýhra
28.02.2019 17:00 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastreby 1:2 Novopolock  Novopolockprehra
23.02.2019 11:00 Brest  Brest 2:3sn Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastrebyvýhra
21.02.2019 17:00 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orsha 3:5 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastrebyvýhra
19.02.2019 17:00 Novopolock  Novopolock 3:5 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastrebyvýhra
31.01.2019 17:00 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastreby 2:1 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruiskvýhra
26.01.2019 11:00 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastreby 2:1 Vitebsk  Vitebskvýhra
24.01.2019 17:00 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastreby 6:3 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilevvýhra
19.01.2019 11:00 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastreby 2:4 Brest  Brestprehra
17.01.2019 17:00 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilev 5:1 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastrebyprehra
15.01.2019 17:00 Vitebsk  Vitebsk 2:6 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastrebyvýhra
12.01.2019 11:00 Bělorusko 18  Bělorusko 18 3:2pp Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastrebyprehra
10.01.2019 17:00 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruisk 2:5 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastrebyvýhra
08.01.2019 17:00 Baranavichy  Baranavichy 2:1 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastrebyprehra
25.12.2018 11:00 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastreby 1:3 Baranavichy  Baranavichyprehra
22.12.2018 17:00 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastreby 0:5 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orshaprehra
20.12.2018 17:00 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastreby 2:5 Novopolock  Novopolockprehra
18.12.2018 17:00 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastreby 1:3 Bělorusko 18  Bělorusko 18prehra
08.12.2018 11:00 Brest  Brest 2:3 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastrebyvýhra
06.12.2018 17:00 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orsha 2:4 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastrebyvýhra
04.12.2018 17:00 Novopolock  Novopolock 4:0 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastrebyprehra
27.11.2018 17:00 Baranavichy  Baranavichy 0:3 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastrebyvýhra
24.11.2018 11:00 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastreby 3:4 Bělorusko 18  Bělorusko 18prehra
22.11.2018 17:00 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastreby 3:2pp Shinik Bobruisk  Shinik Bobruiskvýhra
17.11.2018 11:00 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastreby 4:3 Vitebsk  Vitebskvýhra
15.11.2018 18:00 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastreby 2:7 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilevprehra
03.11.2018 11:00 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastreby 3:4 Brest  Brestprehra
01.11.2018 17:00 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilev 3:2pp Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastrebyprehra
30.10.2018 17:00 Vitebsk  Vitebsk 4:1 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastrebyprehra
27.10.2018 12:00 Bělorusko 18  Bělorusko 18 2:3 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastrebyvýhra
25.10.2018 18:00 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruisk 3:2 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastrebyprehra
16.10.2018 18:00 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastreby 2:8 Baranavichy  Baranavichyprehra
13.10.2018 12:00 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastreby 1:2sn Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orshaprehra
11.10.2018 18:00 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastreby 2:4 Novopolock  Novopolockprehra
06.10.2018 12:00 Brest  Brest 4:3pp Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastrebyprehra
04.10.2018 18:00 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orsha 3:4sn Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastrebyvýhra
02.10.2018 18:00 Novopolock  Novopolock 2:3sn Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastrebyvýhra
25.09.2018 18:00 Baranavichy  Baranavichy 4:3pp Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastrebyprehra
22.09.2018 12:00 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastreby 3:2 Bělorusko 18  Bělorusko 18výhra
20.09.2018 18:00 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastreby 5:2 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruiskvýhra
15.09.2018 12:00 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastreby 4:3pp Vitebsk  Vitebskvýhra
13.09.2018 18:00 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastreby 5:3 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilevvýhra
Dátum Čas
nenalezen žádny zápas
207.8 ms