• Baranavichy
  • Bělorusko 18
  • Brest
  • Dinamo Maladzyechna
  • Gomel
  • Junost Minsk
  • Khimvolokno Mogilev
  • Lida
  • Lokomotiv Orsha
  • Něman Grodno
  • Novopolock
  • Pinskiye Yastreby
  • Shakhtar Soligorsk
  • Vitebsk
  • Žlobin
Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu
  • Výsledky
  • Program

Sezóna:

Dátum Čas
20.03.2021 15:00 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastreby 2:1pp Bělorusko 18  Bělorusko 18prehra
18.03.2021 17:00 Khimvolokno Mogilev  Khimvolokno Mogilev 8:3 Bělorusko 18  Bělorusko 18prehra
13.03.2021 15:00 Baranavichy  Baranavichy 4:0 Bělorusko 18  Bělorusko 18prehra
12.03.2021 17:00 Lida  Lida 2:1 Bělorusko 18  Bělorusko 18prehra
06.03.2021 15:00 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orsha 7:0 Bělorusko 18  Bělorusko 18prehra
05.03.2021 17:00 Vitebsk  Vitebsk 1:4 Bělorusko 18  Bělorusko 18výhra
22.02.2021 17:00 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastreby 4:3 Bělorusko 18  Bělorusko 18prehra
17.02.2021 17:00 Bělorusko 18  Bělorusko 18 3:2pp Baranavichy  Baranavichyvýhra
15.02.2021 17:00 Bělorusko 18  Bělorusko 18 2:3 Vitebsk  Vitebskprehra
05.02.2021 17:00 Novopolock  Novopolock 3:2sn Bělorusko 18  Bělorusko 18prehra
03.02.2021 17:00 Bělorusko 18  Bělorusko 18 2:4 Brest  Brestprehra
01.02.2021 17:00 Lida  Lida 3:1 Bělorusko 18  Bělorusko 18prehra
29.01.2021 17:00 Vitebsk  Vitebsk 3:5 Bělorusko 18  Bělorusko 18výhra
27.01.2021 17:00 Novopolock  Novopolock 5:1 Bělorusko 18  Bělorusko 18prehra
25.01.2021 16:45 Novopolock  Novopolock 2:3pp Bělorusko 18  Bělorusko 18výhra
22.01.2021 17:00 Bělorusko 18  Bělorusko 18 2:3pp Brest  Brestprehra
20.01.2021 17:00 Bělorusko 18  Bělorusko 18 8:3 Baranavichy  Baranavichyvýhra
15.01.2021 17:00 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastreby 2:0 Bělorusko 18  Bělorusko 18prehra
11.01.2021 17:00 Bělorusko 18  Bělorusko 18 4:3 Lida  Lidavýhra
09.01.2021 15:00 Lida  Lida 3:4sn Bělorusko 18  Bělorusko 18výhra
06.01.2021 17:00 Bělorusko 18  Bělorusko 18 4:5sn Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastrebyprehra
28.12.2020 17:00 Brest  Brest 8:3 Bělorusko 18  Bělorusko 18prehra
26.12.2020 15:00 Baranavichy  Baranavichy 2:1 Bělorusko 18  Bělorusko 18prehra
23.12.2020 17:00 Bělorusko 18  Bělorusko 18 1:2 Vitebsk  Vitebskprehra
21.12.2020 17:00 Bělorusko 18  Bělorusko 18 1:2pp Novopolock  Novopolockprehra
11.12.2020 17:00 Bělorusko 18  Bělorusko 18 0:6 Baranavichy  Baranavichyprehra
09.12.2020 17:00 Bělorusko 18  Bělorusko 18 0:2 Brest  Brestprehra
04.12.2020 17:00 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastreby 3:4pp Bělorusko 18  Bělorusko 18výhra
26.11.2020 17:00 Bělorusko 18  Bělorusko 18 1:2pp Lida  Lidaprehra
24.11.2020 17:00 Lida  Lida 4:1 Bělorusko 18  Bělorusko 18prehra
20.11.2020 17:00 Bělorusko 18  Bělorusko 18 3:2 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastrebyvýhra
13.11.2020 17:00 Baranavichy  Baranavichy 3:4sn Bělorusko 18  Bělorusko 18výhra
11.11.2020 17:00 Brest  Brest 10:1 Bělorusko 18  Bělorusko 18prehra
30.10.2020 17:00 Bělorusko 18  Bělorusko 18 6:2 Vitebsk  Vitebskvýhra
25.10.2020 15:00 Vitebsk  Vitebsk 3:5 Bělorusko 18  Bělorusko 18výhra
23.10.2020 18:00 Vitebsk  Vitebsk 8:3 Bělorusko 18  Bělorusko 18prehra
21.10.2020 18:00 Novopolock  Novopolock 1:2sn Bělorusko 18  Bělorusko 18výhra
17.10.2020 16:00 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastreby 2:3 Bělorusko 18  Bělorusko 18výhra
09.10.2020 18:00 Bělorusko 18  Bělorusko 18 3:4pp Baranavichy  Baranavichyprehra
07.10.2020 18:00 Bělorusko 18  Bělorusko 18 1:8 Brest  Brestprehra
02.10.2020 18:00 Bělorusko 18  Bělorusko 18 3:5 Lida  Lidaprehra
30.09.2020 18:00 Lida  Lida 5:6sn Bělorusko 18  Bělorusko 18výhra
25.09.2020 18:00 Brest  Brest 3:1 Bělorusko 18  Bělorusko 18prehra
23.09.2020 18:00 Baranavichy  Baranavichy 7:1 Bělorusko 18  Bělorusko 18prehra
18.09.2020 17:00 Bělorusko 18  Bělorusko 18 0:1 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastrebyprehra
11.09.2020 18:00 Bělorusko 18  Bělorusko 18 0:1 Novopolock  Novopolockprehra
Dátum Čas
nenalezen žádny zápas
764.5 ms