• Baranavichy
  • Bělorusko 18
  • Bělorusko 20
  • Brest
  • Dinamo Maladzyechna
  • Gomel
  • Junost Minsk
  • Khimvolokno Mogilev
  • Lida
  • Lokomotiv Orsha
  • Něman Grodno
  • Novopolock
  • Pinskiye Yastreby
  • Shakhtar Soligorsk
  • Shinik Bobruisk
  • Vitebsk
  • Žlobin
Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu
  • Výsledky
  • Program

Sezóna:

Dátum Čas
27.04.2019 12:00 Bělorusko 20  Bělorusko 20 6:1 Baranavichy  Baranavichyvýhra
25.04.2019 18:00 Bělorusko 20  Bělorusko 20 5:2 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruiskvýhra
23.04.2019 18:00 Bělorusko 20  Bělorusko 20 2:4 Gomel  Gomelprehra
20.04.2019 12:00 Novopolock  Novopolock 1:4 Bělorusko 20  Bělorusko 20výhra
18.04.2019 18:00 Vitebsk  Vitebsk 2:1 Bělorusko 20  Bělorusko 20prehra
15.04.2019 16:00 Brest  Brest 6:2 Bělorusko 20  Bělorusko 20prehra
13.04.2019 12:00 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastreby 4:2 Bělorusko 20  Bělorusko 20prehra
10.04.2019 14:00 Bělorusko 20  Bělorusko 20 4:3pp Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastrebyvýhra
08.04.2019 15:00 Bělorusko 20  Bělorusko 20 7:3 Brest  Brestvýhra
04.04.2019 13:00 Bělorusko 20  Bělorusko 20 3:0 Vitebsk  Vitebskvýhra
02.04.2019 18:00 Bělorusko 20  Bělorusko 20 4:1 Novopolock  Novopolockvýhra
28.03.2019 17:00 Gomel  Gomel 3:1 Bělorusko 20  Bělorusko 20prehra
26.03.2019 11:00 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruisk 2:1 Bělorusko 20  Bělorusko 20prehra
24.03.2019 11:00 Baranavichy  Baranavichy 3:1 Bělorusko 20  Bělorusko 20prehra
12.03.2019 17:00 Bělorusko 20  Bělorusko 20 1:4 Junost Minsk  Junost Minskprehra
11.03.2019 17:00 Bělorusko 20  Bělorusko 20 0:9 Junost Minsk  Junost Minskprehra
09.03.2019 15:00 Junost Minsk  Junost Minsk 3:1 Bělorusko 20  Bělorusko 20prehra
08.03.2019 15:00 Junost Minsk  Junost Minsk 4:1 Bělorusko 20  Bělorusko 20prehra
06.03.2019 17:00 Bělorusko 20  Bělorusko 20 0:7 Junost Minsk  Junost Minskprehra
02.03.2019 13:00 Bělorusko 20  Bělorusko 20 3:1 Něman Grodno  Něman Grodnovýhra
28.02.2019 17:00 Bělorusko 20  Bělorusko 20 3:1 Shakhtar Soligorsk  Shakhtar Soligorskvýhra
23.02.2019 11:00 Shakhtar Soligorsk  Shakhtar Soligorsk 3:0 Bělorusko 20  Bělorusko 20prehra
18.02.2019 17:00 Junost Minsk  Junost Minsk 5:0 Bělorusko 20  Bělorusko 20prehra
16.02.2019 11:00 Gomel  Gomel 3:1 Bělorusko 20  Bělorusko 20prehra
14.02.2019 17:00 Gomel  Gomel 6:1 Bělorusko 20  Bělorusko 20prehra
12.02.2019 17:00 Žlobin  Žlobin 1:2pp Bělorusko 20  Bělorusko 20výhra
02.02.2019 11:00 Bělorusko 20  Bělorusko 20 3:4 Gomel  Gomelprehra
31.01.2019 17:00 Bělorusko 20  Bělorusko 20 3:2 Žlobin  Žlobinvýhra
29.01.2019 17:00 Bělorusko 20  Bělorusko 20 2:3 Žlobin  Žlobinprehra
26.01.2019 11:00 Lida  Lida 3:2 Bělorusko 20  Bělorusko 20prehra
24.01.2019 17:00 Něman Grodno  Něman Grodno 4:1 Bělorusko 20  Bělorusko 20prehra
22.01.2019 17:00 Dinamo Maladzyechna  Dinamo Maladzyechna 4:3sn Bělorusko 20  Bělorusko 20prehra
19.01.2019 11:00 Bělorusko 20  Bělorusko 20 1:2 Lida  Lidaprehra
17.01.2019 17:00 Bělorusko 20  Bělorusko 20 1:7 Něman Grodno  Něman Grodnoprehra
12.01.2019 11:00 Bělorusko 20  Bělorusko 20 2:5 Dinamo Maladzyechna  Dinamo Maladzyechnaprehra
10.01.2019 17:00 Bělorusko 20  Bělorusko 20 0:8 Junost Minsk  Junost Minskprehra
08.01.2019 17:00 Shakhtar Soligorsk  Shakhtar Soligorsk 8:1 Bělorusko 20  Bělorusko 20prehra
05.01.2019 11:00 Žlobin  Žlobin 8:2 Bělorusko 20  Bělorusko 20prehra
04.01.2019 17:00 Žlobin  Žlobin 5:1 Bělorusko 20  Bělorusko 20prehra
27.12.2018 17:00 Shakhtar Soligorsk  Shakhtar Soligorsk 4:0 Bělorusko 20  Bělorusko 20prehra
25.12.2018 11:00 Bělorusko 20  Bělorusko 20 2:3sn Gomel  Gomelprehra
24.12.2018 11:00 Junost Minsk  Junost Minsk 6:2 Bělorusko 20  Bělorusko 20prehra
20.12.2018 17:00 Lida  Lida 5:4pp Bělorusko 20  Bělorusko 20prehra
18.12.2018 17:00 Něman Grodno  Něman Grodno 4:2 Bělorusko 20  Bělorusko 20prehra
24.11.2018 11:00 Bělorusko 20  Bělorusko 20 0:4 Lida  Lidaprehra
22.11.2018 17:00 Bělorusko 20  Bělorusko 20 0:1 Něman Grodno  Něman Grodnoprehra
21.11.2018 17:00 Bělorusko 20  Bělorusko 20 3:2sn Lida  Lidavýhra
19.11.2018 17:00 Bělorusko 20  Bělorusko 20 0:3 Shakhtar Soligorsk  Shakhtar Soligorskprehra
18.11.2018 11:00 Bělorusko 20  Bělorusko 20 2:5 Junost Minsk  Junost Minskprehra
13.11.2018 17:00 Bělorusko 20  Bělorusko 20 0:9 Dinamo Maladzyechna  Dinamo Maladzyechnaprehra
03.11.2018 15:00 Junost Minsk  Junost Minsk 4:0 Bělorusko 20  Bělorusko 20prehra
02.11.2018 17:00 Shakhtar Soligorsk  Shakhtar Soligorsk 4:0 Bělorusko 20  Bělorusko 20prehra
31.10.2018 17:00 Dinamo Maladzyechna  Dinamo Maladzyechna 4:3 Bělorusko 20  Bělorusko 20prehra
30.10.2018 17:00 Dinamo Maladzyechna  Dinamo Maladzyechna 4:0 Bělorusko 20  Bělorusko 20prehra
27.10.2018 12:00 Něman Grodno  Něman Grodno 4:3 Bělorusko 20  Bělorusko 20prehra
25.10.2018 18:00 Lida  Lida 1:0 Bělorusko 20  Bělorusko 20prehra
20.10.2018 12:00 Bělorusko 20  Bělorusko 20 3:4 Dinamo Maladzyechna  Dinamo Maladzyechnaprehra
18.10.2018 18:00 Bělorusko 20  Bělorusko 20 1:4 Gomel  Gomelprehra
16.10.2018 18:00 Bělorusko 20  Bělorusko 20 3:4pp Žlobin  Žlobinprehra
13.10.2018 12:00 Žlobin  Žlobin 2:5 Bělorusko 20  Bělorusko 20výhra
11.10.2018 18:00 Gomel  Gomel 5:0 Bělorusko 20  Bělorusko 20prehra
10.10.2018 17:00 Gomel  Gomel 3:0 Bělorusko 20  Bělorusko 20prehra
05.10.2018 18:00 Bělorusko 20  Bělorusko 20 0:5 Lida  Lidaprehra
03.10.2018 18:00 Bělorusko 20  Bělorusko 20 0:1 Něman Grodno  Něman Grodnoprehra
29.09.2018 12:00 Bělorusko 20  Bělorusko 20 1:4 Shakhtar Soligorsk  Shakhtar Soligorskprehra
27.09.2018 18:00 Bělorusko 20  Bělorusko 20 2:3 Junost Minsk  Junost Minskprehra
22.09.2018 12:00 Dinamo Maladzyechna  Dinamo Maladzyechna 9:0 Bělorusko 20  Bělorusko 20prehra
20.09.2018 18:00 Junost Minsk  Junost Minsk 8:1 Bělorusko 20  Bělorusko 20prehra
18.09.2018 18:00 Shakhtar Soligorsk  Shakhtar Soligorsk 2:1 Bělorusko 20  Bělorusko 20prehra
15.09.2018 12:00 Něman Grodno  Něman Grodno 2:0 Bělorusko 20  Bělorusko 20prehra
13.09.2018 18:00 Lida  Lida 4:5 Bělorusko 20  Bělorusko 20výhra
11.09.2018 18:00 Bělorusko 20  Bělorusko 20 0:7 Dinamo Maladzyechna  Dinamo Maladzyechnaprehra
07.09.2018 18:00 Bělorusko 20  Bělorusko 20 3:4sn Žlobin  Žlobinprehra
05.09.2018 18:00 Bělorusko 20  Bělorusko 20 3:5 Gomel  Gomelprehra
Dátum Čas
nenalezen žádny zápas
206.3 ms