• Baranavichy
  • Bělorusko 18
  • Bělorusko 20
  • Brest
  • Dinamo Maladzyechna
  • Gomel
  • Junost Minsk
  • Khimvolokno Mogilev
  • Lida
  • Lokomotiv Orsha
  • Něman Grodno
  • Novopolock
  • Pinskiye Yastreby
  • Shakhtar Soligorsk
  • Shinik Bobruisk
  • Vitebsk
  • Žlobin
Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu
  • Výsledky
  • Program

Sezóna:

Dátum Čas
13.03.2020 17:00 Vitebsk  Vitebsk 3:4pp Shinik Bobruisk  Shinik Bobruiskvýhra
12.03.2020 17:00 Vitebsk  Vitebsk 5:1 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruiskprehra
06.03.2020 17:00 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruisk 4:7 Baranavichy  Baranavichyprehra
05.03.2020 17:00 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruisk 1:4 Baranavichy  Baranavichyprehra
28.02.2020 17:00 Bělorusko 18  Bělorusko 18 4:3sn Shinik Bobruisk  Shinik Bobruiskprehra
27.02.2020 17:00 Bělorusko 18  Bělorusko 18 5:3 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruiskprehra
21.02.2020 17:00 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruisk 3:4 Bělorusko 18  Bělorusko 18prehra
20.02.2020 17:00 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruisk 0:5 Bělorusko 18  Bělorusko 18prehra
13.02.2020 17:00 Baranavichy  Baranavichy 3:4 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruiskvýhra
12.02.2020 17:00 Baranavichy  Baranavichy 3:2 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruiskprehra
01.02.2020 11:00 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruisk 4:2 Vitebsk  Vitebskvýhra
31.01.2020 17:00 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruisk 4:5 Vitebsk  Vitebskprehra
24.01.2020 17:00 Vitebsk  Vitebsk 1:8 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruiskvýhra
23.01.2020 17:00 Vitebsk  Vitebsk 5:4sn Shinik Bobruisk  Shinik Bobruiskprehra
17.01.2020 17:00 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruisk 2:3 Baranavichy  Baranavichyprehra
16.01.2020 17:00 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruisk 5:4sn Baranavichy  Baranavichyvýhra
09.01.2020 11:00 Bělorusko 18  Bělorusko 18 0:2 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruiskvýhra
08.01.2020 17:00 Bělorusko 18  Bělorusko 18 3:4 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruiskvýhra
27.12.2019 11:00 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruisk 2:4 Bělorusko 18  Bělorusko 18prehra
26.12.2019 17:00 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruisk 2:0 Bělorusko 18  Bělorusko 18výhra
19.12.2019 17:00 Baranavichy  Baranavichy 2:1 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruiskprehra
18.12.2019 17:00 Baranavichy  Baranavichy 5:4sn Shinik Bobruisk  Shinik Bobruiskprehra
05.12.2019 17:00 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruisk 2:1pp Vitebsk  Vitebskvýhra
04.12.2019 17:00 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruisk 4:2 Vitebsk  Vitebskvýhra
28.11.2019 17:00 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orsha 4:0 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruiskprehra
23.11.2019 11:00 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruisk 3:4 Baranavichy  Baranavichyprehra
21.11.2019 17:00 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruisk 2:6 Brest  Brestprehra
18.11.2019 17:00 Vitebsk  Vitebsk 7:2 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruiskprehra
16.11.2019 16:00 Novopolock  Novopolock 3:1 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruiskprehra
13.11.2019 17:00 Bělorusko 18  Bělorusko 18 4:1 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruiskprehra
12.11.2019 17:00 Bělorusko 20  Bělorusko 20 5:0 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruiskprehra
05.11.2019 17:00 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruisk 3:4 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastrebyprehra
03.11.2019 10:00 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruisk 2:4 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orshaprehra
31.10.2019 17:00 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastreby 2:3pp Shinik Bobruisk  Shinik Bobruiskvýhra
27.10.2019 11:00 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruisk 3:2pp Bělorusko 18  Bělorusko 18výhra
25.10.2019 18:00 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruisk 0:3 Bělorusko 20  Bělorusko 20prehra
21.10.2019 18:00 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruisk 3:4 Novopolock  Novopolockprehra
19.10.2019 12:00 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruisk 3:2 Vitebsk  Vitebskvýhra
14.10.2019 18:00 Baranavichy  Baranavichy 6:4 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruiskprehra
13.10.2019 16:00 Brest  Brest 1:2 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruiskvýhra
08.10.2019 18:00 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruisk 1:5 Brest  Brestprehra
06.10.2019 12:00 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruisk 3:4 Baranavichy  Baranavichyprehra
02.10.2019 18:00 Vitebsk  Vitebsk 2:0 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruiskprehra
30.09.2019 18:00 Novopolock  Novopolock 5:1 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruiskprehra
26.09.2019 18:00 Bělorusko 20  Bělorusko 20 1:4 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruiskvýhra
25.09.2019 18:00 Bělorusko 18  Bělorusko 18 2:1sn Shinik Bobruisk  Shinik Bobruiskprehra
22.09.2019 15:30 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orsha 1:2 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruiskvýhra
20.09.2019 18:00 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruisk 5:6pp Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastrebyprehra
16.09.2019 18:00 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruisk 3:4 Lokomotiv Orsha  Lokomotiv Orshaprehra
13.09.2019 18:00 Pinskiye Yastreby  Pinskiye Yastreby 2:1 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruiskprehra
08.09.2019 12:00 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruisk 1:2pp Bělorusko 20  Bělorusko 20prehra
06.09.2019 18:00 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruisk 4:0 Bělorusko 18  Bělorusko 18výhra
03.09.2019 18:00 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruisk 0:3 Vitebsk  Vitebskprehra
02.09.2019 18:00 Shinik Bobruisk  Shinik Bobruisk 2:1sn Novopolock  Novopolockvýhra
29.08.2019 18:00 Baranavichy  Baranavichy 5:6sn Shinik Bobruisk  Shinik Bobruiskvýhra
27.08.2019 18:00 Brest  Brest 1:2pp Shinik Bobruisk  Shinik Bobruiskvýhra
Dátum Čas
nenalezen žádny zápas
355.6 ms