• Baranavichy
  • Bělorusko 18
  • Bělorusko 20
  • Brest
  • Dinamo Maladzyechna
  • Gomel
  • Junost Minsk
  • Khimvolokno Mogilev
  • Lida
  • Lokomotiv Orsha
  • Něman Grodno
  • Novopolock
  • Pinskiye Yastreby
  • Shakhtar Soligorsk
  • Shinik Bobruisk
  • Vitebsk
  • Žlobin
Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu
ukončeno
1. tretina0:0
2. tretina0:0
3. tretina0:0
predĺženie0:0
  • Začiatok: 18:02, 07.10.2019

Priebeh zápasu

1. tretina

0:0

2. tretina

0:0

3. tretina

0:0

predĺženie

0:0

Zápasy

Vzájomné zápasy - Posledných 10

Bělorusko 18 Bělorusko 18
2:3 22.11.2019
NovopolockNovopolock
Novopolock Novopolock
3:1 15.10.2019
Bělorusko 18Bělorusko 18
Bělorusko 18 Bělorusko 18
0:1sn 07.10.2019
NovopolockNovopolock
Novopolock Novopolock
4:0 27.08.2019
Bělorusko 18Bělorusko 18
Bělorusko 18 Bělorusko 18
4:2 21.03.2019
NovopolockNovopolock
Novopolock Novopolock
5:2 26.01.2019
Bělorusko 18Bělorusko 18
Bělorusko 18 Bělorusko 18
4:3sn 17.01.2019
NovopolockNovopolock
Novopolock Novopolock
8:9pp 17.11.2018
Bělorusko 18Bělorusko 18
Bělorusko 18 Bělorusko 18
4:9 31.10.2018
NovopolockNovopolock
Novopolock Novopolock
6:3 13.09.2018
Bělorusko 18Bělorusko 18

Bělorusko 18 - Posledných 10

13.03.20
17:00
Baranavichy Baranavichy
Bělorusko 18 Bělorusko 18
1:8
V
12.03.20
17:00
Baranavichy Baranavichy
Bělorusko 18 Bělorusko 18
5:4
P
05.03.20
17:00
Bělorusko 18 Bělorusko 18
Vitebsk Vitebsk
3:0
V
04.03.20
17:00
Bělorusko 18 Bělorusko 18
Vitebsk Vitebsk
6:2
V
28.02.20
17:00
Bělorusko 18 Bělorusko 18
Shinik Bobruisk Shinik Bobruisk
Vsn
27.02.20
17:00
Bělorusko 18 Bělorusko 18
Shinik Bobruisk Shinik Bobruisk
5:3
V
21.02.20
17:00
Shinik Bobruisk Shinik Bobruisk
Bělorusko 18 Bělorusko 18
3:4
V
20.02.20
17:00
Shinik Bobruisk Shinik Bobruisk
Bělorusko 18 Bělorusko 18
0:5
V
13.02.20
17:00
Vitebsk Vitebsk
Bělorusko 18 Bělorusko 18
1:5
V
12.02.20
17:00
Vitebsk Vitebsk
Bělorusko 18 Bělorusko 18
3:6
V

Novopolock - Posledných 10

24.02.20
17:00
Novopolock Novopolock
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Ppp
21.02.20
17:00
Novopolock Novopolock
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
2:4
P
19.02.20
17:00
Brest Brest
Novopolock Novopolock
4:3
P
18.02.20
17:00
Brest Brest
Novopolock Novopolock
Vpp
16.02.20
11:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Novopolock Novopolock
3:1
P
14.02.20
17:00
Lida Lida
Novopolock Novopolock
0:2
V
05.02.20
17:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Novopolock Novopolock
0:5
V
03.02.20
17:00
Lida Lida
Novopolock Novopolock
0:3
V
31.01.20
17:00
Novopolock Novopolock
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
4:1
V
26.01.20
14:30
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Novopolock Novopolock
3:2
P
300.6 ms