• Baranavichy
  • Bělorusko 18
  • Bělorusko 20
  • Brest
  • Dinamo Maladzyechna
  • Gomel
  • Junost Minsk
  • Khimvolokno Mogilev
  • Lida
  • Lokomotiv Orsha
  • Něman Grodno
  • Novopolock
  • Pinskiye Yastreby
  • Shakhtar Soligorsk
  • Shinik Bobruisk
  • Vitebsk
  • Žlobin
Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu
ukončeno
1. tretina0:4
2. tretina0:1
3. tretina0:0
  • Začiatok: 17:02, 05.02.2020

Priebeh zápasu

1. tretina

0:4

0:1 Evgeny Farafontov 1 ' asistence: Artem Baltruk, Oleg Stanevich
0:2 Artyom Zemlyankin 14 ' asistence: Vladislav Kovalevich, Aleksei Khrapovitsky
0:3 Artem Baltruk 15 ' asistence: Yuri Mogilnikov, Vitaly Ustinov
0:4 Igor Leonenko 19 ' asistence: Evgeny Farafontov

2. tretina

0:1

0:5 Konstantin Pimenov 38 '

3. tretina

0:0

Zápasy

Vzájomné zápasy - Posledných 10

Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
3:2sn 12.10.2020
NovopolockNovopolock
Novopolock Novopolock
6:3 23.09.2020
Pinskiye YastrebyPinskiye Yastreby
Novopolock Novopolock
2:4 21.02.2020
Pinskiye YastrebyPinskiye Yastreby
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
0:5 05.02.2020
NovopolockNovopolock
Novopolock Novopolock
4:0 17.01.2020
Pinskiye YastrebyPinskiye Yastreby
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
2:3pp 06.01.2020
NovopolockNovopolock
Novopolock Novopolock
1:0 02.12.2019
Pinskiye YastrebyPinskiye Yastreby
Novopolock Novopolock
5:0 12.11.2019
Pinskiye YastrebyPinskiye Yastreby
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
2:1 25.10.2019
NovopolockNovopolock
Novopolock Novopolock
1:2 26.09.2019
Pinskiye YastrebyPinskiye Yastreby

Pinskiye Yastreby - Posledných 10

21.02.20
17:00
Novopolock Novopolock
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
2:4
V
19.02.20
17:00
Lida Lida
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
3:1
P
16.02.20
15:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Brest Brest
3:5
P
14.02.20
17:00
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Ppp
12.02.20
17:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Vpp
07.02.20
17:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
2:0
V
05.02.20
17:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Novopolock Novopolock
0:5
P
03.02.20
17:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Vsn
29.01.20
17:00
Lida Lida
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
3:5
V
27.01.20
17:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Brest Brest
5:4
V

Novopolock - Posledných 10

24.02.20
17:00
Novopolock Novopolock
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Ppp
21.02.20
17:00
Novopolock Novopolock
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
2:4
P
19.02.20
17:00
Brest Brest
Novopolock Novopolock
4:3
P
18.02.20
17:00
Brest Brest
Novopolock Novopolock
Vpp
16.02.20
11:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Novopolock Novopolock
3:1
P
14.02.20
17:00
Lida Lida
Novopolock Novopolock
0:2
V
05.02.20
17:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Novopolock Novopolock
0:5
V
03.02.20
17:00
Lida Lida
Novopolock Novopolock
0:3
V
31.01.20
17:00
Novopolock Novopolock
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
4:1
V
26.01.20
14:30
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Novopolock Novopolock
3:2
P
1,362.3 ms