• Baranavichy
  • Bělorusko 18
  • Bělorusko 20
  • Brest
  • Dinamo Maladzyechna
  • Gomel
  • Junost Minsk
  • Khimvolokno Mogilev
  • Lida
  • Lokomotiv Orsha
  • Něman Grodno
  • Novopolock
  • Pinskiye Yastreby
  • Shakhtar Soligorsk
  • Shinik Bobruisk
  • Vitebsk
  • Žlobin
Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu
ukončeno
1. tretina0:3
2. tretina1:1
3. tretina2:1
  • Začiatok: 15:00, 16.02.2020

Priebeh zápasu

1. tretina

0:3

2. tretina

1:1

3. tretina

2:1

Zápasy

Vzájomné zápasy - Posledných 10

Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
1:5 30.09.2020
BrestBrest
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
3:5 16.02.2020
BrestBrest
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
5:4 27.01.2020
BrestBrest
Brest Brest
5:0 20.01.2020
Pinskiye YastrebyPinskiye Yastreby
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
1:2 23.12.2019
BrestBrest
Brest Brest
3:4pp 20.12.2019
Pinskiye YastrebyPinskiye Yastreby
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
4:0 28.11.2019
BrestBrest
Brest Brest
3:1 26.11.2019
Pinskiye YastrebyPinskiye Yastreby
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
1:5 10.11.2019
BrestBrest
Brest Brest
3:1 03.11.2019
Pinskiye YastrebyPinskiye Yastreby

Pinskiye Yastreby - Posledných 10

21.02.20
17:00
Novopolock Novopolock
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
2:4
V
19.02.20
17:00
Lida Lida
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
3:1
P
16.02.20
15:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Brest Brest
3:5
P
14.02.20
17:00
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Ppp
12.02.20
17:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Vpp
07.02.20
17:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
2:0
V
05.02.20
17:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Novopolock Novopolock
0:5
P
03.02.20
17:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Vsn
29.01.20
17:00
Lida Lida
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
3:5
V
27.01.20
17:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Brest Brest
5:4
V

Brest - Posledných 10

21.02.20
17:00
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Brest Brest
Vpp
19.02.20
17:00
Brest Brest
Novopolock Novopolock
4:3
V
18.02.20
17:00
Brest Brest
Novopolock Novopolock
Ppp
16.02.20
15:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Brest Brest
3:5
V
14.02.20
17:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Brest Brest
5:4
P
12.02.20
17:00
Brest Brest
Lida Lida
6:1
V
05.02.20
17:00
Brest Brest
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
3:4
P
03.02.20
17:00
Brest Brest
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
3:4
P
31.01.20
17:00
Lida Lida
Brest Brest
4:1
P
27.01.20
17:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Brest Brest
5:4
P
220.7 ms