• Baranavichy
  • Bělorusko 18
  • Bělorusko 20
  • Brest
  • Dinamo Maladzyechna
  • Gomel
  • Junost Minsk
  • Khimvolokno Mogilev
  • Lida
  • Lokomotiv Orsha
  • Něman Grodno
  • Novopolock
  • Pinskiye Yastreby
  • Shakhtar Soligorsk
  • Shinik Bobruisk
  • Vitebsk
  • Žlobin
Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu
ukončeno
1. tretina0:1
2. tretina2:1
3. tretina2:0
  • Začiatok: 17:02, 08.01.2020

Priebeh zápasu

1. tretina

0:1

0:1 Vitaly Valkov 13 ' asistence: Yegor Yegorov

2. tretina

2:1

21' Valeri Polinin 1:2
asistence: Vladislav Gabrus, Denis Donskoy
0:2 Maksim Slysh 20 ' asistence: Sergei Kukushkin, Yaroslav Maslennikov
32' Pavel Stepanov 2:2
asistence: R. Shuvalov, Stanislav Bocharov

3. tretina

2:0

44' R. Shuvalov 3:2
asistence: Stanislav Bocharov, Pavel Stepanov
54' Denis Donskoy 4:2
asistence: Pavel Pozdnyakov, Valeri Polinin

Zápasy

Vzájomné zápasy - Posledných 10

Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
3:2pp 12.02.2020
Khimvolokno MogilevKhimvolokno Mogilev
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
2:0 07.02.2020
Khimvolokno MogilevKhimvolokno Mogilev
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
8:2 13.01.2020
Pinskiye YastrebyPinskiye Yastreby
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
4:2 08.01.2020
Khimvolokno MogilevKhimvolokno Mogilev
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
9:4 06.12.2019
Pinskiye YastrebyPinskiye Yastreby
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
4:1 21.03.2019
Pinskiye YastrebyPinskiye Yastreby
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
6:3 24.01.2019
Khimvolokno MogilevKhimvolokno Mogilev
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
5:1 17.01.2019
Pinskiye YastrebyPinskiye Yastreby
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
2:7 15.11.2018
Khimvolokno MogilevKhimvolokno Mogilev
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
3:2pp 01.11.2018
Pinskiye YastrebyPinskiye Yastreby

Pinskiye Yastreby - Posledných 10

16.02.20
15:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Brest Brest
3:5
P
14.02.20
17:00
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Ppp
12.02.20
17:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Vpp
07.02.20
17:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
2:0
V
05.02.20
17:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Novopolock Novopolock
0:5
P
03.02.20
17:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Vsn
29.01.20
17:00
Lida Lida
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
3:5
V
27.01.20
17:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Brest Brest
5:4
V
22.01.20
17:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Lida Lida
2:3
P
20.01.20
17:00
Brest Brest
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
5:0
P

Khimvolokno Mogilev - Posledných 10

16.02.20
11:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Novopolock Novopolock
3:1
V
14.02.20
17:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Brest Brest
5:4
V
12.02.20
17:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Ppp
07.02.20
17:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
2:0
P
05.02.20
17:00
Lida Lida
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
2:3
V
03.02.20
17:00
Brest Brest
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
3:4
V
31.01.20
17:00
Novopolock Novopolock
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
4:1
P
29.01.20
17:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
2:1
V
24.01.20
17:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Novopolock Novopolock
Psn
22.01.20
16:00
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
1:2
V
1,339.2 ms