• Baranavichy
  • Bělorusko 18
  • Bělorusko 20
  • Brest
  • Dinamo Maladzyechna
  • Gomel
  • Junost Minsk
  • Khimvolokno Mogilev
  • Lida
  • Lokomotiv Orsha
  • Něman Grodno
  • Novopolock
  • Pinskiye Yastreby
  • Shakhtar Soligorsk
  • Shinik Bobruisk
  • Vitebsk
  • Žlobin
Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu
ukončeno
1. tretina1:1
2. tretina1:2
3. tretina0:0
  • Začiatok: 18:31, 02.03.2020

Priebeh zápasu

1. tretina

1:1

0:1 Miks Indrašis 16 ' asistence: Yevgeny Stepanov, Artur Savinov
18' Artyom Vasko 1:1
asistence: Maxim Subbotin

2. tretina

1:2

28' Ivan Kotashenko 2:1
2:2 Aleksandr Malyavko 29 ' asistence: Roman Berdnikov, Miks Indrašis
2:3 Artem Kisly 36 ' asistence: Nikita Remezov

3. tretina

0:0

Zápasy

Vzájomné zápasy - Posledných 10

Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
0:5 20.02.2021
Něman GrodnoNěman Grodno
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
1:4 24.01.2021
Něman GrodnoNěman Grodno
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
3:4sn 22.01.2021
Něman GrodnoNěman Grodno
Něman Grodno Něman Grodno
5:0 24.12.2020
Khimvolokno MogilevKhimvolokno Mogilev
Něman Grodno Něman Grodno
6:2 29.10.2020
Khimvolokno MogilevKhimvolokno Mogilev
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
2:4 12.10.2020
Něman GrodnoNěman Grodno
Něman Grodno Něman Grodno
2:0 17.09.2020
Khimvolokno MogilevKhimvolokno Mogilev
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
1:5 03.03.2020
Něman GrodnoNěman Grodno
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
2:3 02.03.2020
Něman GrodnoNěman Grodno
Něman Grodno Něman Grodno
1:0 28.02.2020
Khimvolokno MogilevKhimvolokno Mogilev

Khimvolokno Mogilev - Posledných 10

03.03.20
16:15
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Něman Grodno Něman Grodno
1:5
P
02.03.20
18:30
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Něman Grodno Něman Grodno
2:3
P
28.02.20
17:00
Něman Grodno Něman Grodno
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
1:0
P
27.02.20
18:30
Něman Grodno Něman Grodno
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
3:0
P
21.02.20
17:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Lida Lida
4:3
V
19.02.20
17:00
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
0:2
V
16.02.20
11:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Novopolock Novopolock
3:1
V
14.02.20
17:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Brest Brest
5:4
V
12.02.20
17:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Ppp
07.02.20
17:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
2:0
P

Něman Grodno - Posledných 10

24.03.20
17:30
Něman Grodno Něman Grodno
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
0:1
P
22.03.20
16:00
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
Něman Grodno Něman Grodno
Vpp
20.03.20
17:00
Něman Grodno Něman Grodno
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
0:3
P
18.03.20
17:30
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
Něman Grodno Něman Grodno
Vpp
16.03.20
17:00
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
Něman Grodno Něman Grodno
4:0
P
14.03.20
11:00
Něman Grodno Něman Grodno
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
0:4
P
12.03.20
17:00
Něman Grodno Něman Grodno
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
4:2
V
03.03.20
16:15
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Něman Grodno Něman Grodno
1:5
V
02.03.20
18:30
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Něman Grodno Něman Grodno
2:3
V
28.02.20
17:00
Něman Grodno Něman Grodno
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
1:0
V
281.4 ms