• Baranavichy
  • Bělorusko 18
  • Bělorusko 20
  • Brest
  • Dinamo Maladzyechna
  • Gomel
  • Junost Minsk
  • Khimvolokno Mogilev
  • Lida
  • Lokomotiv Orsha
  • Něman Grodno
  • Novopolock
  • Pinskiye Yastreby
  • Shakhtar Soligorsk
  • Shinik Bobruisk
  • Vitebsk
  • Žlobin
Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu
ukončeno
1. tretina1:1
2. tretina2:0
3. tretina1:2
  • Začiatok: 17:01, 21.02.2020

Priebeh zápasu

1. tretina

1:1

2' Yaroslav Maslennikov 1:0
asistence: Artyom Vasko, Viktor Andrushenko
1:1 Alexei Tkachuk 16 ' asistence: Igor Kozyachy, Gleb Petukhov

2. tretina

2:0

27' Yegor Yegorov 2:1
asistence: Viktor Andrushenko, Artyom Vasko
33' Maxim Subbotin 3:1
asistence: Alexei Shapiro, Aleksandr Kudryavtsev

3. tretina

1:2

3:2 Mikhail Voloshin 51 ' asistence: Renat Safin
3:3 A. Nurek 56 ' asistence: Alexei Tkachuk, Vladislav Mikhailov
60' Yegor Yegorov 4:3
asistence: Igor Lapshov

Zápasy

Vzájomné zápasy - Posledných 10

Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
3:2 30.03.2021
LidaLida
Lida Lida
1:2 25.03.2021
Khimvolokno MogilevKhimvolokno Mogilev
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
4:3 21.02.2020
LidaLida
Lida Lida
2:3 05.02.2020
Khimvolokno MogilevKhimvolokno Mogilev
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
3:0 17.01.2020
LidaLida
Lida Lida
2:4 06.01.2020
Khimvolokno MogilevKhimvolokno Mogilev
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
5:1 02.12.2019
LidaLida
Lida Lida
2:3sn 25.11.2019
Khimvolokno MogilevKhimvolokno Mogilev
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
2:1 10.10.2019
LidaLida
Lida Lida
6:1 05.10.2019
Khimvolokno MogilevKhimvolokno Mogilev

Khimvolokno Mogilev - Posledných 10

03.03.20
16:15
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Něman Grodno Něman Grodno
1:5
P
02.03.20
18:30
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Něman Grodno Něman Grodno
2:3
P
28.02.20
17:00
Něman Grodno Něman Grodno
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
1:0
P
27.02.20
18:30
Něman Grodno Něman Grodno
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
3:0
P
21.02.20
17:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Lida Lida
4:3
V
19.02.20
17:00
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
0:2
V
16.02.20
11:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Novopolock Novopolock
3:1
V
14.02.20
17:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Brest Brest
5:4
V
12.02.20
17:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Ppp
07.02.20
17:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
2:0
P

Lida - Posledných 10

21.02.20
17:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Lida Lida
4:3
P
19.02.20
17:00
Lida Lida
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
3:1
V
17.02.20
17:00
Lida Lida
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
3:4
P
14.02.20
17:00
Lida Lida
Novopolock Novopolock
0:2
P
12.02.20
17:00
Brest Brest
Lida Lida
6:1
P
07.02.20
17:00
Lida Lida
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
2:4
P
05.02.20
17:00
Lida Lida
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
2:3
P
03.02.20
17:00
Lida Lida
Novopolock Novopolock
0:3
P
31.01.20
17:00
Lida Lida
Brest Brest
4:1
V
29.01.20
17:00
Lida Lida
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
3:5
P
187.6 ms