• Baranavichy
  • Bělorusko 18
  • Bělorusko 20
  • Brest
  • Dinamo Maladzyechna
  • Gomel
  • Junost Minsk
  • Khimvolokno Mogilev
  • Lida
  • Lokomotiv Orsha
  • Něman Grodno
  • Novopolock
  • Pinskiye Yastreby
  • Shakhtar Soligorsk
  • Shinik Bobruisk
  • Vitebsk
  • Žlobin
Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu
ukončeno
1. tretina1:1
2. tretina1:1
3. tretina0:0
predĺženie0:0
  • Začiatok: 12:01, 06.04.2019

Priebeh zápasu

1. tretina

1:1

0:1 Vitaly Valkov 1 ' asistence: Vladislav Miroshkin, Vladislav Spiridonov
8' Mikhail Voloshin 1:1
asistence: Yevgeni Leonov, Sergei Adashkevich

2. tretina

1:1

24' 2:1
2:2 Igor Lapshov 30 '

3. tretina

0:0

predĺženie

0:0

Zápasy

Vzájomné zápasy - Posledných 10

Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
2:4 01.04.2021
Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
4:2 09.03.2021
Khimvolokno MogilevKhimvolokno Mogilev
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
2:0 22.02.2021
Khimvolokno MogilevKhimvolokno Mogilev
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
0:5 16.01.2021
Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
5:3 09.01.2021
Khimvolokno MogilevKhimvolokno Mogilev
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
1:4 14.11.2020
Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
1:3 20.10.2020
Khimvolokno MogilevKhimvolokno Mogilev
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
1:0 29.09.2020
Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
6:1 07.09.2020
Khimvolokno MogilevKhimvolokno Mogilev
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
0:2 19.02.2020
Khimvolokno MogilevKhimvolokno Mogilev

Lokomotiv Orsha - Posledných 10

11.04.19
18:00
Lida Lida
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Vpp
09.04.19
18:00
Žlobin Žlobin
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
4:1
P
06.04.19
12:00
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Vsn
02.04.19
18:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Psn
30.03.19
11:00
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Lida Lida
3:0
V
28.03.19
17:00
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Žlobin Žlobin
Ppp
23.03.19
11:00
Novopolock Novopolock
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
2:5
V
21.03.19
17:00
Shinik Bobruisk Shinik Bobruisk
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
0:3
V
19.03.19
17:00
Bělorusko 18 Bělorusko 18
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
1:4
V
16.03.19
11:00
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Vitebsk Vitebsk
7:4
V

Khimvolokno Mogilev - Posledných 10

11.04.19
18:00
Žlobin Žlobin
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
5:1
P
09.04.19
18:00
Lida Lida
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
9:1
P
06.04.19
12:00
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Psn
02.04.19
18:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Vsn
30.03.19
11:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Žlobin Žlobin
3:5
P
28.03.19
17:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Lida Lida
1:5
P
23.03.19
11:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Vitebsk Vitebsk
6:1
V
21.03.19
17:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
4:1
V
19.03.19
17:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Baranavichy Baranavichy
8:1
V
16.03.19
11:00
Novopolock Novopolock
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
3:1
P
201.6 ms