• Baranavichy
  • Bělorusko 18
  • Brest
  • Dinamo Maladzyechna
  • Gomel
  • Junost Minsk
  • Khimvolokno Mogilev
  • Lida
  • Lokomotiv Orsha
  • Něman Grodno
  • Novopolock
  • Pinskiye Yastreby
  • Shakhtar Soligorsk
  • Vitebsk
  • Žlobin
Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu
ukončeno
1. tretina2:0
2. tretina4:2
3. tretina2:1
  • Začiatok: 17:01, 18.03.2021

Priebeh zápasu

1. tretina

2:0

4' Sergei Kukushkin 1:0
asistence: Yaroslav Maslennikov
16' Viktor Andrushenko 2:0
asistence: Andrei Gerasimov, M. Vinkevich

2. tretina

4:2

25' Vladislav Miroshkin 3:0
asistence: Maksim Slysh, Alexander Materukhin
3:1 V. Shilo 25 ' asistence: Mikita Tarasevich
27' Vladislav Miroshkin 4:1
asistence: Vladislav Misnikov, Maxim Subbotin
4:2 V. Moroz 34 ' asistence: Ilya Morozov, M. Sushchinsky
36' Vladislav Gabrus 5:2
asistence: Viktor Andrushenko, Sergei Kukushkin
40' Maxim Subbotin 6:2
asistence: Yaroslav Maslennikov, Y. Dolkart

3. tretina

2:1

45' I. Shapiro 7:2
asistence: Maksim Slysh
52' Maksim Slysh 8:2
asistence: Sergei Kukushkin, Vladislav Misnikov
8:3 M. Mikhalyov 59 ' asistence: Nikolai Stasenko

Zápasy

Vzájomné zápasy - Posledných 10

Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
8:3 18.03.2021
Bělorusko 18Bělorusko 18
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
7:2 07.03.2019
Bělorusko 18Bělorusko 18
Bělorusko 18 Bělorusko 18
2:4 14.02.2019
Khimvolokno MogilevKhimvolokno Mogilev
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
2:0 27.12.2018
Bělorusko 18Bělorusko 18
Bělorusko 18 Bělorusko 18
4:5sn 29.11.2018
Khimvolokno MogilevKhimvolokno Mogilev
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
6:3 18.10.2018
Bělorusko 18Bělorusko 18
Bělorusko 18 Bělorusko 18
1:6 27.09.2018
Khimvolokno MogilevKhimvolokno Mogilev

Khimvolokno Mogilev - Posledných 10

03.04.21
16:00
Vitebsk Vitebsk
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
2:4
V
01.04.21
18:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
2:4
P
30.03.21
18:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Lida Lida
3:2
V
27.03.21
15:00
Baranavichy Baranavichy
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
6:2
P
25.03.21
17:00
Lida Lida
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
1:2
V
23.03.21
17:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
4:1
P
18.03.21
17:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Bělorusko 18 Bělorusko 18
8:3
V
16.03.21
17:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Baranavichy Baranavichy
1:2
P
12.03.21
17:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Vpp
09.03.21
17:00
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
4:2
P

Bělorusko 18 - Posledných 10

20.03.21
15:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Bělorusko 18 Bělorusko 18
Ppp
18.03.21
17:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Bělorusko 18 Bělorusko 18
8:3
P
13.03.21
15:00
Baranavichy Baranavichy
Bělorusko 18 Bělorusko 18
4:0
P
12.03.21
17:00
Lida Lida
Bělorusko 18 Bělorusko 18
2:1
P
06.03.21
15:00
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Bělorusko 18 Bělorusko 18
7:0
P
05.03.21
17:00
Vitebsk Vitebsk
Bělorusko 18 Bělorusko 18
1:4
V
22.02.21
17:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Bělorusko 18 Bělorusko 18
4:3
P
17.02.21
17:00
Bělorusko 18 Bělorusko 18
Baranavichy Baranavichy
Vpp
15.02.21
17:00
Bělorusko 18 Bělorusko 18
Vitebsk Vitebsk
2:3
P
05.02.21
17:00
Novopolock Novopolock
Bělorusko 18 Bělorusko 18
Psn

VÝSLEDKY

  • nenalezen žádny zápas
581.5 ms