• Baranavichy
  • Bělorusko 18
  • Brest
  • Dinamo Maladzyechna
  • Gomel
  • Junost Minsk
  • Khimvolokno Mogilev
  • Lida
  • Lokomotiv Orsha
  • Něman Grodno
  • Novopolock
  • Pinskiye Yastreby
  • Shakhtar Soligorsk
  • Vitebsk
  • Žlobin
Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu
ukončeno
1. tretina1:0
2. tretina1:1
3. tretina1:1
  • Začiatok: 18:01, 30.03.2021

Priebeh zápasu

1. tretina

1:0

15' Vladislav Misnikov 1:0
asistence: Yaroslav Maslennikov

2. tretina

1:1

26' Alexander Aleshkov 2:0
asistence: M. Vinkevich
2:1 Igor Speshilov 38 ' asistence: Denis Zaychik

3. tretina

1:1

2:2 Vladislav Seryakov 47 ' asistence: Pavel Marshchenok, Denis Malishevsky
58' I. Shapiro 3:2
asistence: Artyom Vasko, Viktor Andrushenko

Zápasy

Vzájomné zápasy - Posledných 10

Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
3:2 30.03.2021
LidaLida
Lida Lida
1:2 25.03.2021
Khimvolokno MogilevKhimvolokno Mogilev
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
4:3 21.02.2020
LidaLida
Lida Lida
2:3 05.02.2020
Khimvolokno MogilevKhimvolokno Mogilev
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
3:0 17.01.2020
LidaLida
Lida Lida
2:4 06.01.2020
Khimvolokno MogilevKhimvolokno Mogilev
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
5:1 02.12.2019
LidaLida
Lida Lida
2:3sn 25.11.2019
Khimvolokno MogilevKhimvolokno Mogilev
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
2:1 10.10.2019
LidaLida
Lida Lida
6:1 05.10.2019
Khimvolokno MogilevKhimvolokno Mogilev

Khimvolokno Mogilev - Posledných 10

03.04.21
16:00
Vitebsk Vitebsk
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
2:4
V
01.04.21
18:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
2:4
P
30.03.21
18:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Lida Lida
3:2
V
27.03.21
15:00
Baranavichy Baranavichy
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
6:2
P
25.03.21
17:00
Lida Lida
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
1:2
V
23.03.21
17:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
4:1
P
18.03.21
17:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Bělorusko 18 Bělorusko 18
8:3
V
16.03.21
17:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Baranavichy Baranavichy
1:2
P
12.03.21
17:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Vpp
09.03.21
17:00
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
4:2
P

Lida - Posledných 10

03.04.21
16:00
Lida Lida
Baranavichy Baranavichy
Ppp
01.04.21
18:00
Lida Lida
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
3:1
V
30.03.21
18:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Lida Lida
3:2
P
27.03.21
15:00
Lida Lida
Vitebsk Vitebsk
5:4
V
25.03.21
17:00
Lida Lida
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
1:2
P
23.03.21
17:00
Lida Lida
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Psn
20.03.21
15:00
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Lida Lida
2:4
V
18.03.21
17:00
Vitebsk Vitebsk
Lida Lida
3:1
P
12.03.21
17:00
Lida Lida
Bělorusko 18 Bělorusko 18
2:1
V
08.03.21
15:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Lida Lida
5:1
P
198.0 ms