Bílí Tygři Liberec BK Mladá Boleslav HC Dynamo Pardubice HC Energie Karlovy Vary HC Kometa Brno HC Oceláři Třinec HC Olomouc HC Škoda Plzeň HC Sparta Praha HC Verva Litvínov HC Vítkovice Steel Mountfield HK Piráti Chomutov PSG Zlín


Piráti Chomutov VS HC Škoda Plzeň


Piráti Chomutov

Piráti Chomutov

2:1pp
(0:0,0:1,1:0,1:0)
15:30, konec
11.12.2016
HC Škoda Plzeň

HC Škoda Plzeň



Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ Výsledek Detail
Česko / Extraliga / 2016/2017
27.01.2017 17:30 HC Škoda Plzeň Piráti Chomutov 4:1 0:1,2:0,2:0
11.12.2016 15:30 Piráti Chomutov HC Škoda Plzeň 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
28.10.2016 16:30 HC Škoda Plzeň Piráti Chomutov 2:1 2:0,0:0,0:1
13.09.2016 17:30 Piráti Chomutov HC Škoda Plzeň 6:4 1:2,4:1,1:1
Česko / Extraliga / 2015/2016
04.03.2016 18:20 HC Škoda Plzeň Piráti Chomutov 3:1 0:0,1:1,2:0
24.01.2016 17:30 Piráti Chomutov HC Škoda Plzeň 4:3 2:1,1:1,1:1
06.12.2015 15:20 HC Škoda Plzeň Piráti Chomutov 4:0 0:0,3:0,1:0
23.10.2015 17:30 Piráti Chomutov HC Škoda Plzeň 7:5 1:2,5:2,1:1
Česko / Extraliga / 2013/2014
04.03.2014 18:20 Piráti Chomutov HC Škoda Plzeň 1:3 0:0,1:1,0:2
12.01.2014 17:30 HC Škoda Plzeň Piráti Chomutov 5:3 2:1,2:1,1:1
28.11.2013 17:30 Piráti Chomutov HC Škoda Plzeň 1:2 1:1,0:1,0:0
13.10.2013 17:30 HC Škoda Plzeň Piráti Chomutov 3:2 1:0,1:1,1:1
Česko / Extraliga / 2012/2013
15.02.2013 17:30 Piráti Chomutov HC Škoda Plzeň 4:3 0:1,2:1,2:1
30.12.2012 17:30 HC Škoda Plzeň Piráti Chomutov 6:2 2:0,1:2,3:0
18.11.2012 18:15 Piráti Chomutov HC Škoda Plzeň 2:3sn 0:1,2:0,0:1,0:0,0:1
05.10.2012 17:30 HC Škoda Plzeň Piráti Chomutov 2:1pp 1:1,0:0,0:0,1:0
Piráti Chomutov
4/16 (25%)
Remízy
3/16 (18.75%)
HC Škoda Plzeň
9/16 (56.25%)

Piráti Chomutov


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ Výsledek Detail
Česko / Extraliga / 2016/2017
26.02.2017 15:30 Piráti Chomutov BK Mladá Boleslav 3:1 1:0,1:0,1:1
24.02.2017 17:30 PSG Zlín Piráti Chomutov 4:3sn 2:0,0:1,1:2,0:0,1:0
19.02.2017 17:20 HC Olomouc Piráti Chomutov 1:0 1:0,0:0,0:0
17.02.2017 17:30 Piráti Chomutov HC Oceláři Třinec 2:1sn 1:0,0:0,0:1,0:0,1:0
15.02.2017 18:00 HC Dynamo Pardubice Piráti Chomutov 4:7 1:2,3:4,0:1
05.02.2017 15:00 HC Sparta Praha Piráti Chomutov 3:2pp 1:0,1:0,0:2,1:0
03.02.2017 18:00 Bílí Tygři Liberec Piráti Chomutov 4:5 1:1,1:2,2:2
29.01.2017 15:30 Piráti Chomutov HC Verva Litvínov 1:3 0:0,1:1,0:2
27.01.2017 17:30 HC Škoda Plzeň Piráti Chomutov 4:1 0:1,2:0,2:0
22.01.2017 15:30 Piráti Chomutov HC Vítkovice Steel 5:3 2:0,2:1,1:2
20.01.2017 17:30 Piráti Chomutov HC Energie Karlovy Vary 3:1 1:0,2:1,0:0
17.01.2017 18:00 Mountfield HK Piráti Chomutov 9:3 5:0,0:1,4:2
13.01.2017 17:30 Piráti Chomutov HC Kometa Brno 6:3 2:0,2:2,2:1
08.01.2017 17:30 BK Mladá Boleslav Piráti Chomutov 2:3 1:0,0:2,1:1
06.01.2017 17:30 Piráti Chomutov PSG Zlín 3:1 2:0,1:1,0:0
03.01.2017 18:00 HC Olomouc Piráti Chomutov 1:3 0:2,0:0,1:1
30.12.2016 17:00 HC Oceláři Třinec Piráti Chomutov 3:1 0:1,2:0,1:0
28.12.2016 18:20 Piráti Chomutov HC Dynamo Pardubice 1:3 0:2,0:1,1:0
26.12.2016 17:00 HC Sparta Praha Piráti Chomutov 2:3 2:1,0:2,0:0
22.12.2016 17:30 Piráti Chomutov Bílí Tygři Liberec 0:3 0:0,0:2,0:1
20.12.2016 17:30 HC Verva Litvínov Piráti Chomutov 3:2pp 0:0,1:1,1:1,1:0
11.12.2016 15:30 Piráti Chomutov HC Škoda Plzeň 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
09.12.2016 17:00 HC Vítkovice Steel Piráti Chomutov 4:3pp 1:1,1:1,1:1,1:0
04.12.2016 15:30 HC Energie Karlovy Vary Piráti Chomutov 4:5sn 3:1,0:0,1:3,0:0,0:1
02.12.2016 17:20 Piráti Chomutov Mountfield HK 5:4pp 1:1,1:2,2:1,1:0
29.11.2016 18:00 Bílí Tygři Liberec Piráti Chomutov 2:0 0:0,0:0,2:0
27.11.2016 17:00 HC Kometa Brno Piráti Chomutov 3:0 2:0,1:0,0:0
25.11.2016 17:30 Piráti Chomutov BK Mladá Boleslav 2:1 0:0,2:0,0:1
20.11.2016 15:30 PSG Zlín Piráti Chomutov 1:2 0:1,1:1,0:0
18.11.2016 17:30 Piráti Chomutov HC Olomouc 5:4sn 2:1,0:3,2:0,0:0,1:0
15.11.2016 17:30 Piráti Chomutov HC Oceláři Třinec 5:4sn 0:2,2:2,2:0,0:0,1:0
13.11.2016 15:00 HC Dynamo Pardubice Piráti Chomutov 4:1 2:1,1:0,1:0
11.11.2016 17:30 Piráti Chomutov HC Sparta Praha 6:5pp 4:3,0:1,1:1,1:0
30.10.2016 15:30 Piráti Chomutov HC Verva Litvínov 2:4 1:0,0:2,1:2
28.10.2016 16:30 HC Škoda Plzeň Piráti Chomutov 2:1 2:0,0:0,0:1
23.10.2016 17:20 Piráti Chomutov HC Vítkovice Steel 4:0 2:0,1:0,1:0
21.10.2016 18:00 HC Energie Karlovy Vary Piráti Chomutov 4:3pp 1:1,2:0,0:2,1:0
16.10.2016 17:00 Mountfield HK Piráti Chomutov 3:2 2:0,1:2,0:0
14.10.2016 17:30 Piráti Chomutov HC Kometa Brno 4:3pp 2:0,1:1,0:2,1:0
09.10.2016 17:30 BK Mladá Boleslav Piráti Chomutov 4:2 0:0,1:1,3:1
07.10.2016 17:30 Piráti Chomutov PSG Zlín 6:3 3:2,2:0,1:1
02.10.2016 15:30 Piráti Chomutov HC Olomouc 1:4 0:2,1:1,0:1
30.09.2016 17:00 HC Oceláři Třinec Piráti Chomutov 5:1 0:0,2:0,3:1
27.09.2016 17:30 Piráti Chomutov HC Dynamo Pardubice 5:6pp 3:1,2:4,0:0,0:1
23.09.2016 17:30 Piráti Chomutov HC Sparta Praha 4:3pp 3:2,0:1,0:0,1:0
18.09.2016 15:30 Piráti Chomutov Bílí Tygři Liberec 3:2sn 1:0,0:2,1:0,0:0,1:0
16.09.2016 17:10 HC Verva Litvínov Piráti Chomutov 2:4 0:0,0:2,2:2
13.09.2016 17:30 Piráti Chomutov HC Škoda Plzeň 6:4 1:2,4:1,1:1
11.09.2016 17:00 HC Vítkovice Steel Piráti Chomutov 2:3 2:0,0:1,0:2
09.09.2016 17:30 Piráti Chomutov HC Energie Karlovy Vary 3:2 1:1,1:0,1:1

HC Škoda Plzeň


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ Výsledek Detail
Česko / Extraliga / 2016/2017
26.02.2017 16:30 HC Škoda Plzeň HC Energie Karlovy Vary 4:2 1:1,3:1,0:0
24.02.2017 17:30 HC Verva Litvínov HC Škoda Plzeň 2:0 2:0,0:0,0:0
19.02.2017 16:30 HC Škoda Plzeň HC Vítkovice Steel 6:2 1:1,2:0,3:1
17.02.2017 17:20 Mountfield HK HC Škoda Plzeň 6:3 2:1,0:1,4:1
15.02.2017 17:30 HC Škoda Plzeň BK Mladá Boleslav 1:2 0:1,0:0,1:1
05.02.2017 17:00 HC Olomouc HC Škoda Plzeň 3:1 1:0,0:1,2:0
03.02.2017 17:20 HC Škoda Plzeň PSG Zlín 7:1 4:0,3:0,0:1
29.01.2017 17:00 HC Kometa Brno HC Škoda Plzeň 2:3pp 1:1,0:1,1:0,0:1
27.01.2017 17:30 HC Škoda Plzeň Piráti Chomutov 4:1 0:1,2:0,2:0
22.01.2017 15:00 HC Oceláři Třinec HC Škoda Plzeň 3:2pp 2:0,0:1,0:1,1:0
20.01.2017 18:00 Bílí Tygři Liberec HC Škoda Plzeň 3:1 1:1,0:0,2:0
15.01.2017 16:30 HC Škoda Plzeň HC Sparta Praha 2:3pp 0:0,1:2,1:0,0:1
13.01.2017 18:00 HC Dynamo Pardubice HC Škoda Plzeň 2:3 0:1,0:1,2:1
08.01.2017 15:30 HC Energie Karlovy Vary HC Škoda Plzeň 0:3 0:1,0:1,0:1
06.01.2017 17:30 HC Škoda Plzeň HC Verva Litvínov 4:2 1:1,1:1,2:0
03.01.2017 17:00 HC Vítkovice Steel HC Škoda Plzeň 2:4 0:2,1:0,1:2
28.12.2016 17:30 BK Mladá Boleslav HC Škoda Plzeň 2:4 1:0,0:3,1:1
26.12.2016 16:30 HC Škoda Plzeň HC Olomouc 1:2sn 1:0,0:0,0:1,0:0,0:1
22.12.2016 17:30 PSG Zlín HC Škoda Plzeň 3:1 0:1,2:0,1:0
20.12.2016 17:20 HC Škoda Plzeň HC Kometa Brno 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
11.12.2016 15:30 Piráti Chomutov HC Škoda Plzeň 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
08.12.2016 17:00 HC Škoda Plzeň HC Oceláři Třinec 0:1 0:0,0:0,0:1
04.12.2016 16:30 HC Škoda Plzeň Bílí Tygři Liberec 5:2 0:0,4:1,1:1
02.12.2016 18:30 HC Sparta Praha HC Škoda Plzeň 2:1 1:0,1:0,0:1
27.11.2016 15:00 HC Škoda Plzeň HC Dynamo Pardubice 3:4sn 1:0,2:3,0:0,0:0,0:1
25.11.2016 17:30 HC Škoda Plzeň HC Energie Karlovy Vary 3:1 1:1,1:0,1:0
20.11.2016 15:30 HC Verva Litvínov HC Škoda Plzeň 2:0 1:0,0:0,1:0
18.11.2016 17:30 HC Škoda Plzeň HC Vítkovice Steel 3:5 1:2,0:1,2:2
15.11.2016 18:00 Mountfield HK HC Škoda Plzeň 1:4 0:1,0:3,1:0
13.11.2016 16:30 HC Škoda Plzeň BK Mladá Boleslav 1:0 0:0,1:0,0:0
11.11.2016 18:00 HC Olomouc HC Škoda Plzeň 2:5 1:2,0:1,1:2
09.11.2016 17:30 HC Škoda Plzeň PSG Zlín 1:3 0:1,1:2,0:0
30.10.2016 17:00 HC Kometa Brno HC Škoda Plzeň 8:5 2:3,1:0,5:2
28.10.2016 16:30 HC Škoda Plzeň Piráti Chomutov 2:1 2:0,0:0,0:1
25.10.2016 17:30 HC Škoda Plzeň Mountfield HK 3:1 0:0,1:1,2:0
23.10.2016 15:00 HC Oceláři Třinec HC Škoda Plzeň 3:4 0:1,1:2,2:1
21.10.2016 17:30 HC Škoda Plzeň Bílí Tygři Liberec 0:5 0:1,0:3,0:1
18.10.2016 17:00 HC Vítkovice Steel HC Škoda Plzeň 4:1 1:1,2:0,1:0
16.10.2016 15:00 HC Škoda Plzeň HC Sparta Praha 0:5 0:3,0:2,0:0
14.10.2016 17:20 HC Dynamo Pardubice HC Škoda Plzeň 4:2 0:1,1:1,3:0
09.10.2016 15:30 HC Energie Karlovy Vary HC Škoda Plzeň 1:2sn 1:0,0:0,0:1,0:0,0:1
07.10.2016 17:30 HC Škoda Plzeň HC Verva Litvínov 3:4 1:1,1:2,1:1
30.09.2016 17:30 HC Škoda Plzeň Mountfield HK 4:3pp 0:2,3:0,0:1,1:0
27.09.2016 17:30 BK Mladá Boleslav HC Škoda Plzeň 3:2 0:1,1:0,2:1
23.09.2016 17:30 HC Škoda Plzeň HC Olomouc 5:6pp 3:0,1:4,1:1,0:1
20.09.2016 18:00 Bílí Tygři Liberec HC Škoda Plzeň 2:1 1:1,1:0,0:0
18.09.2016 17:00 PSG Zlín HC Škoda Plzeň 1:2 0:1,1:0,0:1
16.09.2016 17:30 HC Škoda Plzeň HC Kometa Brno 3:6 1:4,1:0,1:2
13.09.2016 17:30 Piráti Chomutov HC Škoda Plzeň 6:4 1:2,4:1,1:1
11.09.2016 15:10 HC Škoda Plzeň HC Oceláři Třinec 1:2 0:1,0:0,1:1

Piráti Chomutov


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ  
28.02.2017 17:20 HC Kometa Brno Piráti Chomutov porovnej týmy
03.03.2017 18:20 Piráti Chomutov Mountfield HK porovnej týmy

HC Škoda Plzeň


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ  
28.02.2017 17:20 HC Škoda Plzeň HC Dynamo Pardubice porovnej týmy
03.03.2017 18:20 HC Sparta Praha HC Škoda Plzeň porovnej týmy
#   Tým Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. Bílí Tygři Liberec Bílí Tygři Liberec 50 30 13 7 2 1 0 4 32 131 99 99
2. HC Oceláři Třinec HC Oceláři Třinec 50 24 10 16 6 3 2 5 36 154 118 96
3. HC Sparta Praha HC Sparta Praha 50 26 14 10 3 3 2 2 50 161 111 93
4. Mountfield HK Mountfield HK 50 23 15 12 3 6 2 1 34 155 121 86
5. HC Verva Litvínov HC Verva Litvínov 50 20 17 13 10 1 2 0 2 123 121 85
6. HC Kometa Brno HC Kometa Brno 50 21 16 13 3 7 1 2 18 153 135 80
7. Piráti Chomutov Piráti Chomutov 50 18 16 16 5 5 5 1 -1 147 148 80
8. HC Vítkovice Steel HC Vítkovice Steel 50 19 21 10 4 1 4 1 -4 117 121 75
9. BK Mladá Boleslav BK Mladá Boleslav 50 20 22 8 2 5 0 1 -17 126 143 70
10. HC Škoda Plzeň HC Škoda Plzeň 50 18 22 10 3 4 1 2 -7 127 134 68
11. PSG Zlín PSG Zlín 50 16 23 11 3 4 4 0 -32 120 152 66
12. HC Olomouc HC Olomouc 50 16 23 11 3 3 3 2 -7 118 125 65
13. HC Energie Karlovy Vary HC Energie Karlovy Vary 50 11 28 11 1 6 0 4 -54 102 156 45
14. HC Dynamo Pardubice HC Dynamo Pardubice 50 9 31 10 4 3 1 2 -50 122 172 42
#   Tým Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. Mountfield HK Mountfield HK 25 15 5 5 1 2 2 0 36 87 51 53
2. HC Oceláři Třinec HC Oceláři Třinec 25 13 4 8 5 2 1 0 36 83 47 53
3. HC Kometa Brno HC Kometa Brno 25 15 5 5 1 1 1 2 35 89 54 52
4. Bílí Tygři Liberec Bílí Tygři Liberec 25 16 7 2 2 0 0 0 18 62 44 52
5. Piráti Chomutov Piráti Chomutov 25 10 5 10 5 1 4 0 19 87 68 49
6. HC Verva Litvínov HC Verva Litvínov 25 9 5 11 8 1 2 0 14 69 55 48
7. HC Sparta Praha HC Sparta Praha 25 13 7 5 2 1 1 1 31 82 51 47
8. HC Vítkovice Steel HC Vítkovice Steel 25 12 8 5 3 0 2 0 13 68 55 46
9. PSG Zlín PSG Zlín 25 10 8 7 2 1 4 0 2 67 65 43
10. HC Škoda Plzeň HC Škoda Plzeň 25 10 9 6 2 2 0 2 3 68 65 38
11. HC Olomouc HC Olomouc 25 11 11 3 1 1 1 0 3 60 57 38
12. BK Mladá Boleslav BK Mladá Boleslav 25 11 11 3 1 2 0 0 -6 63 69 37
13. HC Energie Karlovy Vary HC Energie Karlovy Vary 25 9 11 5 1 1 0 3 -9 68 77 33
14. HC Dynamo Pardubice HC Dynamo Pardubice 25 5 16 4 2 1 0 1 -19 63 82 21
#   Tým Z V P R VP PP VN PN +/- GS GI B
1. Bílí Tygři Liberec Bílí Tygři Liberec 25 14 6 5 0 1 0 4 14 69 55 47
2. HC Sparta Praha HC Sparta Praha 25 13 7 5 1 2 1 1 19 79 60 46
3. HC Oceláři Třinec HC Oceláři Třinec 25 11 6 8 1 1 1 5 0 71 71 43
4. HC Verva Litvínov HC Verva Litvínov 25 11 12 2 2 0 0 0 -12 54 66 37
5. Mountfield HK Mountfield HK 25 8 10 7 2 4 0 1 -2 68 70 33
6. BK Mladá Boleslav BK Mladá Boleslav 25 9 11 5 1 3 0 1 -11 63 74 33
7. Piráti Chomutov Piráti Chomutov 25 8 11 6 0 4 1 1 -20 60 80 31
8. HC Škoda Plzeň HC Škoda Plzeň 25 8 13 4 1 2 1 0 -10 59 69 30
9. HC Vítkovice Steel HC Vítkovice Steel 25 7 13 5 1 1 2 1 -17 49 66 29
10. HC Kometa Brno HC Kometa Brno 25 6 11 8 2 6 0 0 -17 64 81 28
11. HC Olomouc HC Olomouc 25 5 12 8 2 2 2 2 -10 58 68 27
12. PSG Zlín PSG Zlín 25 6 15 4 1 3 0 0 -34 53 87 23
13. HC Dynamo Pardubice HC Dynamo Pardubice 25 4 15 6 2 2 1 1 -31 59 90 21
14. HC Energie Karlovy Vary HC Energie Karlovy Vary 25 2 17 6 0 5 0 1 -45 34 79 12