• České Budějovice
  • Hradec Králové
  • Karlovy Vary
  • Kladno
  • Kometa Brno
  • Liberec
  • Litvínov
  • Mladá Boleslav
  • Olomouc
  • Pardubice
  • Plzeň
  • Sparta Praha
  • Třinec
  • Vítkovice
Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu

Extraliga

Česko

Dátum
16.09.2022 Mladá Boleslav  Mladá Boleslav 17:00 Sparta Praha  Sparta Praha
Kometa Brno  Kometa Brno 17:00 Karlovy Vary  Karlovy Vary
Třinec  Třinec 17:00 České Budějovice  České Budějovice
Hradec Králové  Hradec Králové 17:00 Liberec  Liberec
Litvínov  Litvínov 17:00 Vítkovice  Vítkovice
Kladno  Kladno 17:00 Pardubice  Pardubice
Plzeň  Plzeň 17:00 Olomouc  Olomouc
18.09.2022 Olomouc  Olomouc 17:00 Mladá Boleslav  Mladá Boleslav
Liberec  Liberec 17:00 Kladno  Kladno
Vítkovice  Vítkovice 17:00 Plzeň  Plzeň
Pardubice  Pardubice 17:00 Třinec  Třinec
České Budějovice  České Budějovice 17:00 Kometa Brno  Kometa Brno
Karlovy Vary  Karlovy Vary 17:00 Hradec Králové  Hradec Králové
Sparta Praha  Sparta Praha 17:00 Litvínov  Litvínov
23.09.2022 Litvínov  Litvínov 17:00 Liberec  Liberec
Třinec  Třinec 17:00 Karlovy Vary  Karlovy Vary
Olomouc  Olomouc 17:00 Sparta Praha  Sparta Praha
Mladá Boleslav  Mladá Boleslav 17:00 České Budějovice  České Budějovice
Kometa Brno  Kometa Brno 17:00 Kladno  Kladno
Plzeň  Plzeň 17:00 Pardubice  Pardubice
Hradec Králové  Hradec Králové 17:00 Vítkovice  Vítkovice
25.09.2022 Vítkovice  Vítkovice 17:00 Třinec  Třinec
Pardubice  Pardubice 17:00 Mladá Boleslav  Mladá Boleslav
Liberec  Liberec 17:00 Kometa Brno  Kometa Brno
Karlovy Vary  Karlovy Vary 17:00 Olomouc  Olomouc
České Budějovice  České Budějovice 17:00 Litvínov  Litvínov
Sparta Praha  Sparta Praha 17:00 Plzeň  Plzeň
Kladno  Kladno 17:00 Hradec Králové  Hradec Králové
27.09.2022 Plzeň  Plzeň 17:00 Karlovy Vary  Karlovy Vary
Hradec Králové  Hradec Králové 17:00 České Budějovice  České Budějovice
Litvínov  Litvínov 17:00 Kladno  Kladno
Sparta Praha  Sparta Praha 17:00 Vítkovice  Vítkovice
Olomouc  Olomouc 17:00 Pardubice  Pardubice
Mladá Boleslav  Mladá Boleslav 17:00 Liberec  Liberec
Třinec  Třinec 17:00 Kometa Brno  Kometa Brno
30.09.2022 Kometa Brno  Kometa Brno 17:00 Hradec Králové  Hradec Králové
Karlovy Vary  Karlovy Vary 17:00 Litvínov  Litvínov
Pardubice  Pardubice 17:00 Sparta Praha  Sparta Praha
Liberec  Liberec 17:00 Plzeň  Plzeň
Kladno  Kladno 17:00 Třinec  Třinec
Vítkovice  Vítkovice 17:00 Mladá Boleslav  Mladá Boleslav
České Budějovice  České Budějovice 17:00 Olomouc  Olomouc
02.10.2022 Olomouc  Olomouc 17:00 Vítkovice  Vítkovice
Litvínov  Litvínov 17:00 Hradec Králové  Hradec Králové
Sparta Praha  Sparta Praha 17:00 Karlovy Vary  Karlovy Vary
Pardubice  Pardubice 17:00 České Budějovice  České Budějovice
Mladá Boleslav  Mladá Boleslav 17:00 Kladno  Kladno
Třinec  Třinec 17:00 Liberec  Liberec
Plzeň  Plzeň 17:00 Kometa Brno  Kometa Brno
07.10.2022 Karlovy Vary  Karlovy Vary 17:00 Mladá Boleslav  Mladá Boleslav
Hradec Králové  Hradec Králové 17:00 Třinec  Třinec
Kladno  Kladno 17:00 Plzeň  Plzeň
Liberec  Liberec 17:00 Olomouc  Olomouc
Vítkovice  Vítkovice 17:00 Pardubice  Pardubice
Kometa Brno  Kometa Brno 17:00 Litvínov  Litvínov
České Budějovice  České Budějovice 17:00 Sparta Praha  Sparta Praha
09.10.2022 Olomouc  Olomouc 17:00 Kladno  Kladno
Mladá Boleslav  Mladá Boleslav 17:00 Kometa Brno  Kometa Brno
Sparta Praha  Sparta Praha 17:00 Liberec  Liberec
Pardubice  Pardubice 17:00 Karlovy Vary  Karlovy Vary
České Budějovice  České Budějovice 17:00 Vítkovice  Vítkovice
Třinec  Třinec 17:00 Litvínov  Litvínov
Plzeň  Plzeň 17:00 Hradec Králové  Hradec Králové
14.10.2022 Karlovy Vary  Karlovy Vary 17:00 Vítkovice  Vítkovice
Hradec Králové  Hradec Králové 17:00 Olomouc  Olomouc
Liberec  Liberec 17:00 České Budějovice  České Budějovice
Kladno  Kladno 17:00 Sparta Praha  Sparta Praha
Třinec  Třinec 17:00 Plzeň  Plzeň
Litvínov  Litvínov 17:00 Mladá Boleslav  Mladá Boleslav
Kometa Brno  Kometa Brno 17:00 Pardubice  Pardubice
16.10.2022 Pardubice  Pardubice 17:00 Liberec  Liberec
České Budějovice  České Budějovice 17:00 Karlovy Vary  Karlovy Vary
Vítkovice  Vítkovice 17:00 Kladno  Kladno
Plzeň  Plzeň 17:00 Litvínov  Litvínov
Olomouc  Olomouc 17:00 Kometa Brno  Kometa Brno
Mladá Boleslav  Mladá Boleslav 17:00 Hradec Králové  Hradec Králové
Sparta Praha  Sparta Praha 17:00 Třinec  Třinec
18.10.2022 Litvínov  Litvínov 17:00 Pardubice  Pardubice
Kometa Brno  Kometa Brno 17:00 Vítkovice  Vítkovice
Třinec  Třinec 17:00 Olomouc  Olomouc
Hradec Králové  Hradec Králové 17:00 Sparta Praha  Sparta Praha
Liberec  Liberec 17:00 Karlovy Vary  Karlovy Vary
Kladno  Kladno 17:00 České Budějovice  České Budějovice
Plzeň  Plzeň 17:00 Mladá Boleslav  Mladá Boleslav
21.10.2022 Mladá Boleslav  Mladá Boleslav 17:00 Třinec  Třinec
Vítkovice  Vítkovice 17:00 Liberec  Liberec
Pardubice  Pardubice 17:00 Hradec Králové  Hradec Králové
České Budějovice  České Budějovice 17:00 Plzeň  Plzeň
Karlovy Vary  Karlovy Vary 17:00 Kladno  Kladno
Sparta Praha  Sparta Praha 17:00 Kometa Brno  Kometa Brno
Olomouc  Olomouc 17:00 Litvínov  Litvínov
23.10.2022 Liberec  Liberec 17:00 Hradec Králové  Hradec Králové
Vítkovice  Vítkovice 17:00 Litvínov  Litvínov
Pardubice  Pardubice 17:00 Kladno  Kladno
České Budějovice  České Budějovice 17:00 Třinec  Třinec
Karlovy Vary  Karlovy Vary 17:00 Kometa Brno  Kometa Brno
Sparta Praha  Sparta Praha 17:00 Mladá Boleslav  Mladá Boleslav
Olomouc  Olomouc 17:00 Plzeň  Plzeň
28.10.2022 Hradec Králové  Hradec Králové 17:00 Karlovy Vary  Karlovy Vary
Třinec  Třinec 17:00 Pardubice  Pardubice
Litvínov  Litvínov 17:00 Sparta Praha  Sparta Praha
Kladno  Kladno 17:00 Liberec  Liberec
Plzeň  Plzeň 17:00 Vítkovice  Vítkovice
Mladá Boleslav  Mladá Boleslav 17:00 Olomouc  Olomouc
Kometa Brno  Kometa Brno 17:00 České Budějovice  České Budějovice
30.10.2022 Pardubice  Pardubice 17:00 Plzeň  Plzeň
Liberec  Liberec 17:00 Litvínov  Litvínov
Karlovy Vary  Karlovy Vary 17:00 Třinec  Třinec
Sparta Praha  Sparta Praha 17:00 Olomouc  Olomouc
České Budějovice  České Budějovice 17:00 Mladá Boleslav  Mladá Boleslav
Kladno  Kladno 17:00 Kometa Brno  Kometa Brno
Vítkovice  Vítkovice 17:00 Hradec Králové  Hradec Králové
01.11.2022 Mladá Boleslav  Mladá Boleslav 17:00 Pardubice  Pardubice
Kometa Brno  Kometa Brno 17:00 Liberec  Liberec
Plzeň  Plzeň 17:00 Sparta Praha  Sparta Praha
Hradec Králové  Hradec Králové 17:00 Kladno  Kladno
Litvínov  Litvínov 17:00 České Budějovice  České Budějovice
Třinec  Třinec 17:00 Vítkovice  Vítkovice
Olomouc  Olomouc 17:00 Karlovy Vary  Karlovy Vary
04.11.2022 Karlovy Vary  Karlovy Vary 17:00 Plzeň  Plzeň
Pardubice  Pardubice 17:00 Olomouc  Olomouc
Liberec  Liberec 17:00 Mladá Boleslav  Mladá Boleslav
Kladno  Kladno 17:00 Litvínov  Litvínov
Vítkovice  Vítkovice 17:00 Sparta Praha  Sparta Praha
České Budějovice  České Budějovice 17:00 Hradec Králové  Hradec Králové
Kometa Brno  Kometa Brno 17:00 Třinec  Třinec
06.11.2022 Litvínov  Litvínov 17:00 Karlovy Vary  Karlovy Vary
Olomouc  Olomouc 17:00 České Budějovice  České Budějovice
Sparta Praha  Sparta Praha 17:00 Pardubice  Pardubice
Mladá Boleslav  Mladá Boleslav 17:00 Vítkovice  Vítkovice
Třinec  Třinec 17:00 Kladno  Kladno
Hradec Králové  Hradec Králové 17:00 Kometa Brno  Kometa Brno
Plzeň  Plzeň 17:00 Liberec  Liberec
18.11.2022 Karlovy Vary  Karlovy Vary 17:00 Sparta Praha  Sparta Praha
Hradec Králové  Hradec Králové 17:00 Litvínov  Litvínov
Liberec  Liberec 17:00 Třinec  Třinec
Kladno  Kladno 17:00 Mladá Boleslav  Mladá Boleslav
Vítkovice  Vítkovice 17:00 Olomouc  Olomouc
České Budějovice  České Budějovice 17:00 Pardubice  Pardubice
Kometa Brno  Kometa Brno 17:00 Plzeň  Plzeň
20.11.2022 Pardubice  Pardubice 17:00 Vítkovice  Vítkovice
Mladá Boleslav  Mladá Boleslav 17:00 Karlovy Vary  Karlovy Vary
Třinec  Třinec 17:00 Hradec Králové  Hradec Králové
Plzeň  Plzeň 17:00 Kladno  Kladno
Olomouc  Olomouc 17:00 Liberec  Liberec
Litvínov  Litvínov 17:00 Kometa Brno  Kometa Brno
Sparta Praha  Sparta Praha 17:00 České Budějovice  České Budějovice
25.11.2022 Kladno  Kladno 17:00 Olomouc  Olomouc
Vítkovice  Vítkovice 17:00 České Budějovice  České Budějovice
Litvínov  Litvínov 17:00 Třinec  Třinec
Kometa Brno  Kometa Brno 17:00 Mladá Boleslav  Mladá Boleslav
Karlovy Vary  Karlovy Vary 17:00 Pardubice  Pardubice
Hradec Králové  Hradec Králové 17:00 Plzeň  Plzeň
Liberec  Liberec 17:00 Sparta Praha  Sparta Praha
27.11.2022 Plzeň  Plzeň 17:00 Třinec  Třinec
Olomouc  Olomouc 17:00 Hradec Králové  Hradec Králové
Sparta Praha  Sparta Praha 17:00 Kladno  Kladno
Mladá Boleslav  Mladá Boleslav 17:00 Litvínov  Litvínov
Pardubice  Pardubice 17:00 Kometa Brno  Kometa Brno
Vítkovice  Vítkovice 17:00 Karlovy Vary  Karlovy Vary
České Budějovice  České Budějovice 17:00 Liberec  Liberec
29.11.2022 Kometa Brno  Kometa Brno 17:00 Olomouc  Olomouc
Karlovy Vary  Karlovy Vary 17:00 České Budějovice  České Budějovice
Hradec Králové  Hradec Králové 17:00 Mladá Boleslav  Mladá Boleslav
Liberec  Liberec 17:00 Pardubice  Pardubice
Kladno  Kladno 17:00 Vítkovice  Vítkovice
Třinec  Třinec 17:00 Sparta Praha  Sparta Praha
Litvínov  Litvínov 17:00 Plzeň  Plzeň
02.12.2022 Karlovy Vary  Karlovy Vary 17:00 Liberec  Liberec
Sparta Praha  Sparta Praha 17:00 Hradec Králové  Hradec Králové
Olomouc  Olomouc 17:00 Třinec  Třinec
Mladá Boleslav  Mladá Boleslav 17:00 Plzeň  Plzeň
Vítkovice  Vítkovice 17:00 Kometa Brno  Kometa Brno
Pardubice  Pardubice 17:00 Litvínov  Litvínov
České Budějovice  České Budějovice 17:00 Kladno  Kladno
04.12.2022 Plzeň  Plzeň 17:00 České Budějovice  České Budějovice
Litvínov  Litvínov 17:00 Olomouc  Olomouc
Kometa Brno  Kometa Brno 17:00 Sparta Praha  Sparta Praha
Třinec  Třinec 17:00 Mladá Boleslav  Mladá Boleslav
Hradec Králové  Hradec Králové 17:00 Pardubice  Pardubice
Liberec  Liberec 17:00 Vítkovice  Vítkovice
Kladno  Kladno 17:00 Karlovy Vary  Karlovy Vary
09.12.2022 Kladno  Kladno 17:00 Pardubice  Pardubice
Plzeň  Plzeň 17:00 Olomouc  Olomouc
Mladá Boleslav  Mladá Boleslav 17:00 Sparta Praha  Sparta Praha
Kometa Brno  Kometa Brno 17:00 Karlovy Vary  Karlovy Vary
Třinec  Třinec 17:00 České Budějovice  České Budějovice
Hradec Králové  Hradec Králové 17:00 Liberec  Liberec
Litvínov  Litvínov 17:00 Vítkovice  Vítkovice
11.12.2022 Olomouc  Olomouc 17:00 Mladá Boleslav  Mladá Boleslav
Liberec  Liberec 17:00 Kladno  Kladno
Vítkovice  Vítkovice 17:00 Plzeň  Plzeň
Pardubice  Pardubice 17:00 Třinec  Třinec
České Budějovice  České Budějovice 17:00 Kometa Brno  Kometa Brno
Karlovy Vary  Karlovy Vary 17:00 Hradec Králové  Hradec Králové
Sparta Praha  Sparta Praha 17:00 Litvínov  Litvínov
20.12.2022 Litvínov  Litvínov 17:00 Liberec  Liberec
Třinec  Třinec 17:00 Karlovy Vary  Karlovy Vary
Olomouc  Olomouc 17:00 Sparta Praha  Sparta Praha
Mladá Boleslav  Mladá Boleslav 17:00 České Budějovice  České Budějovice
Kometa Brno  Kometa Brno 17:00 Kladno  Kladno
Plzeň  Plzeň 17:00 Pardubice  Pardubice
Hradec Králové  Hradec Králové 17:00 Vítkovice  Vítkovice
22.12.2022 Pardubice  Pardubice 17:00 Mladá Boleslav  Mladá Boleslav
Vítkovice  Vítkovice 17:00 Třinec  Třinec
Liberec  Liberec 17:00 Kometa Brno  Kometa Brno
Karlovy Vary  Karlovy Vary 17:00 Olomouc  Olomouc
České Budějovice  České Budějovice 17:00 Litvínov  Litvínov
Sparta Praha  Sparta Praha 17:00 Plzeň  Plzeň
Kladno  Kladno 17:00 Hradec Králové  Hradec Králové
26.12.2022 Třinec  Třinec 17:00 Kometa Brno  Kometa Brno
Plzeň  Plzeň 17:00 Karlovy Vary  Karlovy Vary
Hradec Králové  Hradec Králové 17:00 České Budějovice  České Budějovice
Litvínov  Litvínov 17:00 Kladno  Kladno
Sparta Praha  Sparta Praha 17:00 Vítkovice  Vítkovice
Olomouc  Olomouc 17:00 Pardubice  Pardubice
Mladá Boleslav  Mladá Boleslav 17:00 Liberec  Liberec
28.12.2022 České Budějovice  České Budějovice 17:00 Olomouc  Olomouc
Kometa Brno  Kometa Brno 17:00 Hradec Králové  Hradec Králové
Karlovy Vary  Karlovy Vary 17:00 Litvínov  Litvínov
Pardubice  Pardubice 17:00 Sparta Praha  Sparta Praha
Liberec  Liberec 17:00 Plzeň  Plzeň
Kladno  Kladno 17:00 Třinec  Třinec
Vítkovice  Vítkovice 17:00 Mladá Boleslav  Mladá Boleslav
30.12.2022 Olomouc  Olomouc 17:00 Vítkovice  Vítkovice
Litvínov  Litvínov 17:00 Hradec Králové  Hradec Králové
Sparta Praha  Sparta Praha 17:00 Karlovy Vary  Karlovy Vary
Pardubice  Pardubice 17:00 České Budějovice  České Budějovice
Mladá Boleslav  Mladá Boleslav 17:00 Kladno  Kladno
Třinec  Třinec 17:00 Liberec  Liberec
Plzeň  Plzeň 17:00 Kometa Brno  Kometa Brno
03.01.2023 Karlovy Vary  Karlovy Vary 17:00 Mladá Boleslav  Mladá Boleslav
Hradec Králové  Hradec Králové 17:00 Třinec  Třinec
Kladno  Kladno 17:00 Plzeň  Plzeň
Liberec  Liberec 17:00 Olomouc  Olomouc
Vítkovice  Vítkovice 17:00 Pardubice  Pardubice
Kometa Brno  Kometa Brno 17:00 Litvínov  Litvínov
České Budějovice  České Budějovice 17:00 Sparta Praha  Sparta Praha
06.01.2023 Mladá Boleslav  Mladá Boleslav 17:00 Kometa Brno  Kometa Brno
Sparta Praha  Sparta Praha 17:00 Liberec  Liberec
Pardubice  Pardubice 17:00 Karlovy Vary  Karlovy Vary
České Budějovice  České Budějovice 17:00 Vítkovice  Vítkovice
Třinec  Třinec 17:00 Litvínov  Litvínov
Plzeň  Plzeň 17:00 Hradec Králové  Hradec Králové
Olomouc  Olomouc 17:00 Kladno  Kladno
08.01.2023 Hradec Králové  Hradec Králové 17:00 Olomouc  Olomouc
Liberec  Liberec 17:00 České Budějovice  České Budějovice
Kladno  Kladno 17:00 Sparta Praha  Sparta Praha
Třinec  Třinec 17:00 Plzeň  Plzeň
Litvínov  Litvínov 17:00 Mladá Boleslav  Mladá Boleslav
Kometa Brno  Kometa Brno 17:00 Pardubice  Pardubice
Karlovy Vary  Karlovy Vary 17:00 Vítkovice  Vítkovice
13.01.2023 Pardubice  Pardubice 17:00 Liberec  Liberec
České Budějovice  České Budějovice 17:00 Karlovy Vary  Karlovy Vary
Vítkovice  Vítkovice 17:00 Kladno  Kladno
Plzeň  Plzeň 17:00 Litvínov  Litvínov
Olomouc  Olomouc 17:00 Kometa Brno  Kometa Brno
Mladá Boleslav  Mladá Boleslav 17:00 Hradec Králové  Hradec Králové
Sparta Praha  Sparta Praha 17:00 Třinec  Třinec
15.01.2023 Plzeň  Plzeň 17:00 Mladá Boleslav  Mladá Boleslav
Litvínov  Litvínov 17:00 Pardubice  Pardubice
Kometa Brno  Kometa Brno 17:00 Vítkovice  Vítkovice
Třinec  Třinec 17:00 Olomouc  Olomouc
Kladno  Kladno 17:00 České Budějovice  České Budějovice
Hradec Králové  Hradec Králové 17:00 Sparta Praha  Sparta Praha
Liberec  Liberec 17:00 Karlovy Vary  Karlovy Vary
20.01.2023 Olomouc  Olomouc 17:00 Litvínov  Litvínov
Mladá Boleslav  Mladá Boleslav 17:00 Třinec  Třinec
Vítkovice  Vítkovice 17:00 Liberec  Liberec
Pardubice  Pardubice 17:00 Hradec Králové  Hradec Králové
České Budějovice  České Budějovice 17:00 Plzeň  Plzeň
Karlovy Vary  Karlovy Vary 17:00 Kladno  Kladno
Sparta Praha  Sparta Praha 17:00 Kometa Brno  Kometa Brno
22.01.2023 Olomouc  Olomouc 17:00 Plzeň  Plzeň
Liberec  Liberec 17:00 Hradec Králové  Hradec Králové
Vítkovice  Vítkovice 17:00 Litvínov  Litvínov
Pardubice  Pardubice 17:00 Kladno  Kladno
České Budějovice  České Budějovice 17:00 Třinec  Třinec
Karlovy Vary  Karlovy Vary 17:00 Kometa Brno  Kometa Brno
Sparta Praha  Sparta Praha 17:00 Mladá Boleslav  Mladá Boleslav
24.01.2023 Kometa Brno  Kometa Brno 17:00 České Budějovice  České Budějovice
Třinec  Třinec 17:00 Pardubice  Pardubice
Hradec Králové  Hradec Králové 17:00 Karlovy Vary  Karlovy Vary
Litvínov  Litvínov 17:00 Sparta Praha  Sparta Praha
Kladno  Kladno 17:00 Liberec  Liberec
Plzeň  Plzeň 17:00 Vítkovice  Vítkovice
Mladá Boleslav  Mladá Boleslav 17:00 Olomouc  Olomouc
27.01.2023 Kladno  Kladno 17:00 Kometa Brno  Kometa Brno
Vítkovice  Vítkovice 17:00 Hradec Králové  Hradec Králové
Pardubice  Pardubice 17:00 Plzeň  Plzeň
Liberec  Liberec 17:00 Litvínov  Litvínov
Karlovy Vary  Karlovy Vary 17:00 Třinec  Třinec
Sparta Praha  Sparta Praha 17:00 Olomouc  Olomouc
České Budějovice  České Budějovice 17:00 Mladá Boleslav  Mladá Boleslav
29.01.2023 Olomouc  Olomouc 17:00 Karlovy Vary  Karlovy Vary
Mladá Boleslav  Mladá Boleslav 17:00 Pardubice  Pardubice
Kometa Brno  Kometa Brno 17:00 Liberec  Liberec
Plzeň  Plzeň 17:00 Sparta Praha  Sparta Praha
Hradec Králové  Hradec Králové 17:00 Kladno  Kladno
Litvínov  Litvínov 17:00 České Budějovice  České Budějovice
Třinec  Třinec 17:00 Vítkovice  Vítkovice
03.02.2023 Kometa Brno  Kometa Brno 17:00 Třinec  Třinec
Karlovy Vary  Karlovy Vary 17:00 Plzeň  Plzeň
Pardubice  Pardubice 17:00 Olomouc  Olomouc
Liberec  Liberec 17:00 Mladá Boleslav  Mladá Boleslav
Kladno  Kladno 17:00 Litvínov  Litvínov
Vítkovice  Vítkovice 17:00 Sparta Praha  Sparta Praha
České Budějovice  České Budějovice 17:00 Hradec Králové  Hradec Králové
05.02.2023 Plzeň  Plzeň 17:00 Liberec  Liberec
Hradec Králové  Hradec Králové 17:00 Kometa Brno  Kometa Brno
Litvínov  Litvínov 17:00 Karlovy Vary  Karlovy Vary
Sparta Praha  Sparta Praha 17:00 Pardubice  Pardubice
Olomouc  Olomouc 17:00 České Budějovice  České Budějovice
Mladá Boleslav  Mladá Boleslav 17:00 Vítkovice  Vítkovice
Třinec  Třinec 17:00 Kladno  Kladno
15.02.2023 Kometa Brno  Kometa Brno 17:00 Plzeň  Plzeň
Karlovy Vary  Karlovy Vary 17:00 Sparta Praha  Sparta Praha
Hradec Králové  Hradec Králové 17:00 Litvínov  Litvínov
Liberec  Liberec 17:00 Třinec  Třinec
Kladno  Kladno 17:00 Mladá Boleslav  Mladá Boleslav
Vítkovice  Vítkovice 17:00 Olomouc  Olomouc
České Budějovice  České Budějovice 17:00 Pardubice  Pardubice
17.02.2023 Litvínov  Litvínov 17:00 Kometa Brno  Kometa Brno
Sparta Praha  Sparta Praha 17:00 České Budějovice  České Budějovice
Pardubice  Pardubice 17:00 Vítkovice  Vítkovice
Mladá Boleslav  Mladá Boleslav 17:00 Karlovy Vary  Karlovy Vary
Třinec  Třinec 17:00 Hradec Králové  Hradec Králové
Plzeň  Plzeň 17:00 Kladno  Kladno
Olomouc  Olomouc 17:00 Liberec  Liberec
19.02.2023 Liberec  Liberec 17:00 Sparta Praha  Sparta Praha
Kladno  Kladno 17:00 Olomouc  Olomouc
Vítkovice  Vítkovice 17:00 České Budějovice  České Budějovice
Litvínov  Litvínov 17:00 Třinec  Třinec
Kometa Brno  Kometa Brno 17:00 Mladá Boleslav  Mladá Boleslav
Karlovy Vary  Karlovy Vary 17:00 Pardubice  Pardubice
Hradec Králové  Hradec Králové 17:00 Plzeň  Plzeň
24.02.2023 Pardubice  Pardubice 17:00 Kometa Brno  Kometa Brno
České Budějovice  České Budějovice 17:00 Liberec  Liberec
Vítkovice  Vítkovice 17:00 Karlovy Vary  Karlovy Vary
Plzeň  Plzeň 17:00 Třinec  Třinec
Olomouc  Olomouc 17:00 Hradec Králové  Hradec Králové
Mladá Boleslav  Mladá Boleslav 17:00 Litvínov  Litvínov
Sparta Praha  Sparta Praha 17:00 Kladno  Kladno
26.02.2023 Liberec  Liberec 17:00 Pardubice  Pardubice
Kladno  Kladno 17:00 Vítkovice  Vítkovice
Třinec  Třinec 17:00 Sparta Praha  Sparta Praha
Litvínov  Litvínov 17:00 Plzeň  Plzeň
Kometa Brno  Kometa Brno 17:00 Olomouc  Olomouc
Karlovy Vary  Karlovy Vary 17:00 České Budějovice  České Budějovice
Hradec Králové  Hradec Králové 17:00 Mladá Boleslav  Mladá Boleslav
03.03.2023 Mladá Boleslav  Mladá Boleslav 17:00 Plzeň  Plzeň
Vítkovice  Vítkovice 17:00 Kometa Brno  Kometa Brno
Pardubice  Pardubice 17:00 Litvínov  Litvínov
České Budějovice  České Budějovice 17:00 Kladno  Kladno
Karlovy Vary  Karlovy Vary 17:00 Liberec  Liberec
Sparta Praha  Sparta Praha 17:00 Hradec Králové  Hradec Králové
Olomouc  Olomouc 17:00 Třinec  Třinec
05.03.2023 Hradec Králové  Hradec Králové 17:00 Pardubice  Pardubice
Liberec  Liberec 17:00 Vítkovice  Vítkovice
Kladno  Kladno 17:00 Karlovy Vary  Karlovy Vary
Plzeň  Plzeň 17:00 České Budějovice  České Budějovice
Litvínov  Litvínov 17:00 Olomouc  Olomouc
Kometa Brno  Kometa Brno 17:00 Sparta Praha  Sparta Praha
Třinec  Třinec 17:00 Mladá Boleslav  Mladá Boleslav

NEJČTENĚJŠÍ

7 D

48 H

24 H

VÝSLEDKY

  • nenalezen žádny zápas
174.2 ms