MS v hokeji 2017:    Skupina A Dánsko Itálie Lotyšsko Německo Rusko Slovensko Švédsko USA Skupina B Bělorusko Česko Finsko Francie Kanada Norsko Slovinsko Švýcarsko

All Star tým 30. kola Tipsport extraligy

Tak tohle je nejlepší pětka 30. kola Tipsport extraligy!

tradiční zobrazení článků moderní
Lukáš Pech, FOTO © hcsparta.cz

Musíme si nasadit montérky a jít do práce, řekl Pech po prohře

10.12.17 - Dlouhé minuty po nevydařeném zápase s Litvínovem zůstali hokejisté Sparty zavřeni sami v kabině.
Michael Petrásek, FOTO © hcverva.cz

Na Spartě je vidět, že asi není v pohodě, všiml si Petrásek

10.12.17 - Hokejový brankář Michael Petrásek pomohl 42 zákroky k ukončení série porážek Litvínova.
Kladno, FOTO © rytirikladno.cz

Potvrzeno! Stadion Jágrova Kladna dostane nový kabátek

10.12.17 - Opravu střechy kladenského zimního stadionu, která je ve špatném technickém stavu a nevydrží zátěž sněhu, chce město zahájit příští rok. Nyní je zpracováván projekt, cena rekonstrukce je odhadována na 50 milionů. Přesné náklady bude radnice znát až po dokončení projektu.
Radek Smoleňák (vlevo), FOTO © isport.blesk.cz

Český reprezentant po návratu do extraligy zaválel! Vymyslel to Bednář, říká

10.12.17 - Přišel do extraligy z ruské KHL a v 60. minutě rozhodl o vítězství svého týmu.
Libor Kašík, FOTO © piratichomutov.cz

Hvězda Zlína: Extraligu bych v tomto momentě ukončil!

10.12.17 - V tomto okamžiku by nejradši extraligovou sezonu ukončil brankář Zlína.
Ivan Baranka, FOTO © sport.cz

17 branek Spartě? Neuvěřitelné! hlásí nejlepší bek extraligy

10.12.17 - Extraligovým zadákům vládne hráč Vítkovic, který si pochvaloval zápasy se Spartou.
Marek Tomica, FOTO © piratichomutov.cz

Za vyražené zuby stopka na 4 zápasy!

10.12.17 - Za tvrdý faul dostal zkušený extraligový forvard trest na čtyři utkání.
Lukáš Anděl slaví, FOTO © hokej.cz

Byla to velká divočina! říká hrdina extraligového nováčka

10.12.17 - Rozhodl svou brankou o vítězství svého týmu v prodloužení a stal se hrdinou.
Jakub Orsava, FOTO © isport.blesk.cz

Takové chyby se dělají v 9. třídě na ZŠ! zuří v Boleslavi

10.12.17 - Velké zklamání se rozhostilo v Mladé Boleslavi po prohrách dvakrát 1:4 v Plzni a Brně.
Milan Gulaš, FOTO © facebook.com

Zraněný Gulaš se omluvil z Channel One Cupu

9.12.17 - Nejproduktivnější hráč extraligy Milan Gulaš se omluvil z nominace českých hokejistů na Channel One Cup kvůli zranění v horní části těla, které utrpěl v pátečním zápase Plzně s Olomoucí.
HC Oceláři Třinec, FOTO © idnes.cz

Kouč Třince po prohře s nováčkem: Odmakali jsme to, ale koncovka je tristní!

9.12.17 - Oceláři Třinec prohráli na ledě extraligového nováčka, když nevstřelili ani jednu branku.
Marek Langhamer (vlevo), FOTO © nhl.com

Kometa Brno prý získá hvězdnou posilu přímo z NHL!

9.12.17 - Tak toto může být největší přestupová bomba v české extralize za hodně dlouhou dobu.
Litvínov, FOTO © hokej.cz

Tohle se už nesmí stávat! zní z Litvínova

9.12.17 - Chyba v závěru rozhodla o tom, že litvínovská Verva přišla o další body.
Rostislav Marosz, FOTO © isport.blesk.cz

Dva zuby venku? Hlavně že jsme vyhráli! říká český bojovník

9.12.17 - To je bojovník! Přišel o dva zuby, ale radost z výhry mu to nezkazilo.
Zbyněk Michálek, FOTO © isport.blesk.cz

Reprezentační hvězda Sparty: Sedm branek? Musíme se stydět!

9.12.17 - Pořádně namíchnutý byl po vysoké prohře Sparty Praha její hvězdný bek.
Jan Süss, FOTO © hokej.cz

Nejlepší týden v kariéře mladého talentu mistrovské Komety!

9.12.17 - Nejpovedenější týden své dosavadní hokejové kariéry má za sebou brněnská naděje.
Lukáš Kaňák (vlevo), FOTO © hokejportal.cz

Vstřelil první branku v extralize a puk mu přinesla legenda!

9.12.17 - Svou premiérovou trefu v české Tipsport extralize zaznamenal mladý obránce.
Kometa Brno slaví tři body, FOTO © hokej.cz

Proti Kometě se nám utkání hrubě nepovedlo! láteřil trenér

9.12.17 - Zápas proti mistrovské Kometě Brno se vůbec nepovedl Mladé Boleslavi.
Sparta Praha, FOTO © isport.cz

Trenér Sparty po prohře s Vítkovicemi: Fanoušci viděli skvělý zápas!

9.12.17 - Asistent trenéra Sparty Praha komentoval prohru 3:7 s ostravskými Vítkovicemi.