Bili Tygri Liberec BK Mlada Boleslav HC Energie Karlovy Vary HC Kometa Brno HC Lasselsberger Plzen HC Litvinov HC Mountfield HC Ocelari Trinec HC Olomouc HC Pardubice HC Slavia Praha HC Sparta Praha HC Vitkovice Steel HC Zlin



Nepřehlédněte

TOP DnesRusko

Preview: Slovan se pokusí utnout sérii proher doma s CSKA

Hokejisté Slovanu Bratislava by rádi ukončili rostoucí sérii porážek.

VčeraČesko

Review 4. kola Tipsport extraligy

Hokejová Tipsport extraliga dnes v podvečer pokračovala svým 4. kolem.

před 4 hod.Severní Amerika

Evander Kane má velká očekávání

Útočník Winnipegu Jets Evander Kane startuje přípravný kemp s velkými očekáváními.

VčeraRusko

Petrohrad stále nepoznal hořkost porážky

Ruský gigant z Petrohradu zatím v KHL válcuje jednoho soupeře za druhým, dnes to odnesl Nižněkamsk.

před 6 hod.Severní Amerika

Giroux se zranil po 15 minutách tréninku

Smolně začala příprava na novou sezonu NHL pro kapitána hokejistů Philadelphie Clauda Girouxe.

VIDEOZÓNA

Tipsport Extraliga Tabulka

HC Litvinov HC Litvinov 4 4 0 8 15 7
HC Mountfield HC Mountfield 4 3 1 4 12 8
HC Vitkovice Steel HC Vitkovice Steel 4 3 1 3 15 12
HC Slavia Praha HC Slavia Praha 4 3 1 1 10 9
HC Ocelari Trinec HC Ocelari Trinec 4 2 2 3 13 10
BK Mlada Boleslav BK Mlada Boleslav 4 2 2 2 15 13
HC Kometa Brno HC Kometa Brno 3 2 1 2 10 8
Bili Tygri Liberec Bili Tygri Liberec 4 2 2 1 12 11
HC Pardubice HC Pardubice 4 2 2 1 11 10
HC Lasselsberger Plzen HC Lasselsberger Plzen 4 1 3 -3 6 9
HC Olomouc HC Olomouc 4 1 3 -7 8 15
HC Energie Karlovy Vary HC Energie Karlovy Vary 4 1 3 -4 8 12
HC Sparta Praha HC Sparta Praha 4 1 3 -4 8 12
HC Zlin HC Zlin 3 0 3 -7 6 13
Září - 2014
PoUtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Anyang Halla

Anyang Halla

5:0
(2:0,1:0,2:0)
11:00, konec
LIVE CENTRUM »
Oji Eagles

Oji Eagles

Tohoku F. Blades

Tohoku F.
Blades

2:1
(0:0,2:0,0:1)
10:00, konec
LIVE CENTRUM »
Nippon P. Cranes

Nippon P.
Cranes

China Dragon

China Dragon

3:5
(1:1,1:2,1:2)
09:00, konec
LIVE CENTRUM »
High1

High1

HC Benatky nad Jizerou

HC Benatky nad
Jizerou

2:1
(2:1,0:0,-:-)
17:00, 2.třetina
1'

LIVE CENTRUM »
KLH Chomutov

KLH Chomutov

HC AZ Havirov 2010

HC AZ Havirov
2010

1:0
(1:0,0:0,-:-)
17:00, 2.třetina
4'

LIVE CENTRUM »
SK Kadan

SK Kadan

HC Motor Ceske Budejovice

HC Motor Ceske
Budejovice

1:0
(1:0,0:0,-:-)
17:00, 2.třetina
1'

LIVE CENTRUM »
HC Kladno

HC Kladno

LHK Jestrabi Prostejov

2:1
(2:1,-:-,-:-)
17:00, 1. přest.
LIVE CENTRUM »
Salith Sumperk

Salith Sumperk

HC Stadion Litomerice

HC Stadion
Litomerice

2:0
(2:0,0:0,-:-)
17:00, 2.třetina
2'

LIVE CENTRUM »
HC Rebel Havlickuv Brod

HC Rebel
Havlickuv Brod

HC Most

HC Most

0:0
(0:0,-:-,-:-)
17:00, 1.třetina
17'

LIVE CENTRUM »
HC Slovan Ustecti Lvi

HC Slovan
Ustecti Lvi

HC Dukla Jihlava

HC Dukla
Jihlava

2:4
(0:2,0:1,2:1)
14:30, konec
LIVE CENTRUM »
SK Horacka Slavia Trebic

SK Horacka
Slavia Trebic

TuTo

2:2
(0:1,1:1,1:0)
16:00, 3.třetina
16'

LIVE CENTRUM »

KeuPa HT

K-Vantaa

2:6
(1:3,1:3,0:0)
16:00, 3.třetina
8'

LIVE CENTRUM »

Jukurit

HIFK

HIFK

0:0
(0:0,-:-,-:-)
17:30, 1.třetina
14'

LIVE CENTRUM »
Ässät

Ässät

KalPa

KalPa

1:2
(0:1,1:0,0:1)
16:00, 3.třetina
9'

LIVE CENTRUM »
HPK

HPK

Kärpät

Kärpät

3:4
(1:3,2:1,0:0)
16:00, 3.třetina
3'

LIVE CENTRUM »
Blues

Blues

Lukko

Lukko

3:1
(2:0,1:1,0:0)
16:00, 3.třetina
4'

LIVE CENTRUM »
TPS

TPS

SaiPa

SaiPa

4:2
(4:1,0:1,-:-)
16:00, 2. přest.
LIVE CENTRUM »
JYP

JYP

Tappara

Tappara

2:1
(1:1,1:0,0:0)
16:00, 3.třetina
4'

LIVE CENTRUM »
Pelicans

Pelicans

Chamonix

-:-
(-:-,-:-,-:-)
20:30, nezačal
porovnej týmy »

Grenoble

Morzine-Avoriaz

-:-
(-:-,-:-,-:-)
20:00, nezačal
porovnej týmy »

Strasbourg

Lyon

-:-
(-:-,-:-,-:-)
20:00, nezačal
porovnej týmy »

Gap

Rouen

-:-
(-:-,-:-,-:-)
20:00, nezačal
porovnej týmy »

Caen

Brest

-:-
(-:-,-:-,-:-)
18:45, nezačal
porovnej týmy »

Briancon

Angers

-:-
(-:-,-:-,-:-)
18:30, nezačal
porovnej týmy »

Epinal

Asiago

Asiago

-:-
(-:-,-:-,-:-)
20:30, nezačal
porovnej týmy »
Hockey Club Milano Rossoblu

Hockey Club
Milano
Rossoblu

Cortina

Cortina

-:-
(-:-,-:-,-:-)
20:30, nezačal
porovnej týmy »

HC Eppan Pirates

Fassa

Fassa

-:-
(-:-,-:-,-:-)
19:30, nezačal
porovnej týmy »
Ritten Sport

Ritten Sport

ASV Kaltern Hechte

-:-
(-:-,-:-,-:-)
19:30, nezačal
porovnej týmy »

HC Gherdëina

Valpusteria

Valpusteria

-:-
(-:-,-:-,-:-)
19:30, nezačal
porovnej týmy »
Valpellice

Valpellice

SSI Vipiteno Broncos

SSI Vipiteno
Broncos

-:-
(-:-,-:-,-:-)
19:30, nezačal
porovnej týmy »

HC Neumarkt Riwega

HK Liepaja

1:1
(1:1,-:-,-:-)
17:30, 1.třetina
16'

LIVE CENTRUM »

HK Kurbads

HK OGRE

11:6
(3:3,7:2,1:1)
14:00, konec
LIVE CENTRUM »

HASC Jurmala

Zemgale/JLSS

2:4
(1:1,0:2,1:1)
14:00, konec
LIVE CENTRUM »

HS Prizma Riga

Miskolci JJSE

-:-
(-:-,-:-,-:-)
19:00, nezačal
porovnej týmy »

SC Csíkszereda

Ferencváros-ESMTK

-:-
(-:-,-:-,-:-)
19:00, nezačal
porovnej týmy »

ASC Corona Brasov

Comet Halden Elite

6:4
(4:0,1:4,1:0)
16:00, 3.třetina
8'

LIVE CENTRUM »

Nes IHK

Hasle/Løren IL

2:5
(0:1,1:2,1:2)
16:00, 3.třetina
13'

LIVE CENTRUM »

Bergen IHK

Ringerike IHK

6:3
(2:1,1:2,3:0)
16:00, 3.třetina
12'

LIVE CENTRUM »

Narvik IHK

Furuset IF

2:2
(2:0,0:2,-:-)
16:00, 2. přest.
LIVE CENTRUM »

Grüner Ishockey IL

Kråkene IL

1:8
(0:4,1:4,0:0)
16:00, 3.třetina
1'

LIVE CENTRUM »
Tønsberg Elite

Tønsberg
Elite

Sparta Sarp Elite

Sparta Sarp
Elite

5:0
(1:0,4:0,-:-)
16:30, 2.třetina
20'

LIVE CENTRUM »
Vålerenga Ishockey Elite

Vålerenga
Ishockey Elite

Stjernen Elite

Stjernen Elite

4:3
(2:0,1:3,1:0)
16:00, 3.třetina
11'

LIVE CENTRUM »
Storhamar Elite

Storhamar
Elite

Linz

Linz

0:0
(0:0,-:-,-:-)
17:30, 1.třetina
8'

LIVE CENTRUM »
HC Bolzano Südtirol

HC Bolzano
Südtirol

EHC Oberscheider Lustenau

-:-
(-:-,-:-,-:-)
19:30, nezačal
porovnej týmy »

HKMK Bled

FBI VEU Feldkirch

-:-
(-:-,-:-,-:-)
19:30, nezačal
porovnej týmy »

HK Acroni Jesenice

EC Die Adler Kitzbühel

-:-
(-:-,-:-,-:-)
19:30, nezačal
porovnej týmy »

EHC Bregenzerwald

HK Triglav Kranj

-:-
(-:-,-:-,-:-)
19:15, nezačal
porovnej týmy »

HK Slavija Ljubljana

ece Bulls Kapfenberg

-:-
(-:-,-:-,-:-)
19:00, nezačal
porovnej týmy »

EK Zeller Eisbären

HC Slovan Bratislava

HC Slovan
Bratislava

0:1
(0:1,-:-,-:-)
17:30, 1.třetina
15'

LIVE CENTRUM »
CSKA Moscow

CSKA Moscow

Dinamo Minsk

Dinamo Minsk

3:0
(1:0,2:0,0:0)
16:00, 3.třetina
9'

LIVE CENTRUM »
Torpedo Nizhny Novgorod

Torpedo Nizhny
Novgorod

Atlant Moscow Region

Atlant Moscow
Region

2:5
(0:3,2:1,0:1)
15:00, konec
LIVE CENTRUM »
Severstal Cherepovets

Severstal
Cherepovets

MHC Spartak

MHC Spartak

2:3
(2:0,0:1,0:2)
12:00, konec
LIVE CENTRUM »
Almaz

Almaz

CSKA-Red Army

CSKA-Red Army

2:4
(0:1,2:1,0:2)
11:00, konec
LIVE CENTRUM »
Loko

Loko

Berkuty Kubani

Berkuty Kubani

6:2
(1:0,4:2,1:0)
11:00, konec
LIVE CENTRUM »
Serebrjanye Lvy

Serebrjanye
Lvy

MHC MVD

MHC MVD

2:3
(0:1,1:1,1:1)
11:00, konec
LIVE CENTRUM »
SKA-1946

SKA-1946

Omskie Yastreby

Omskie
Yastreby

4:3
(0:0,3:1,1:2)
08:00, konec
LIVE CENTRUM »
Chaika

Chaika

Sibirskie Snaipery

Sibirskie
Snaipery

4:5ts
(2:0,0:3,2:1,0:0,0:1)
08:00, konec
LIVE CENTRUM »
Olimpija

Olimpija

Neftyanik Almetievsk

Neftyanik
Almetievsk

2:3
(0:0,1:1,1:2)
15:00, konec
LIVE CENTRUM »
Chelmet Chelyabinsk

Chelmet
Chelyabinsk

Ariada-Akpars Volzhsk

Ariada-Akpars
Volzhsk

2:3
(0:0,2:2,0:1)
15:00, konec
LIVE CENTRUM »
HC Saryarka

HC Saryarka

MHC Bars

MHC Bars

2:2pp
(0:0,1:1,1:1,0:1)
15:00, konec
LIVE CENTRUM »
Yuzhny Ural Orsk

Yuzhny Ural
Orsk

Zauralie Kurgan

Zauralie
Kurgan

1:0
(1:0,0:0,0:0)
13:00, konec
LIVE CENTRUM »
Toros Neftekamsk

Toros
Neftekamsk

Kazzinc Torpedo Ust-Kam.

Kazzinc
Torpedo
Ust-Kam.

1:2
(1:0,0:2,0:0)
13:00, konec
LIVE CENTRUM »
HC Sokol Krasnoyarsk

HC Sokol
Krasnoyarsk

Sputnik Nizhny Tagil

Sputnik Nizhny
Tagil

3:1
(0:1,1:0,2:0)
13:00, konec
LIVE CENTRUM »
Molot Prikamie Perm

Molot Prikamie
Perm

Rubin Tyumen

Rubin Tyumen

2:3
(1:3,0:0,1:0)
13:00, konec
LIVE CENTRUM »
Izhstal Izhevsk

Izhstal
Izhevsk

Cape Breton Screaming Eagles

Cape Breton
Screaming
Eagles

-:-
(-:-,-:-,-:-)
00:00, nezačal
porovnej týmy »
Charlottetown Islanders

Charlottetown
Islanders

Halifax Mooseheads

Halifax
Mooseheads

-:-
(-:-,-:-,-:-)
00:00, nezačal
porovnej týmy »
Saint John Sea Dogs

Saint John Sea
Dogs

Chicoutimi Saguenéens

Chicoutimi
Saguenéens

-:-
(-:-,-:-,-:-)
22:00, nezačal
porovnej týmy »
Quebec Remparts

Quebec
Remparts

Val-d'Or Foreurs

Val-d'Or
Foreurs

-:-
(-:-,-:-,-:-)
22:00, nezačal
porovnej týmy »
Sherbrooke Phoenix

Sherbrooke
Phoenix

Blainville-Boisbriand Armada

Blainville-Boisbriand
Armada

3:4
(2:1,0:2,1:1)
01:30, konec
LIVE CENTRUM »
Gatineau Olympiques

Gatineau
Olympiques

Rouyn-Noranda Huskies

Rouyn-Noranda
Huskies

4:1
(1:0,1:1,2:0)
01:30, konec
LIVE CENTRUM »
Sherbrooke Phoenix

Sherbrooke
Phoenix

Shawinigan Cataractes

Shawinigan
Cataractes

2:0
(1:0,1:0,0:0)
01:30, konec
LIVE CENTRUM »
Drummondville Voltigeurs

Drummondville
Voltigeurs

Victoriaville Tigres

Victoriaville
Tigres

4:2
(0:1,3:0,1:1)
01:30, konec
LIVE CENTRUM »
Chicoutimi Saguenéens

Chicoutimi
Saguenéens

Quebec Remparts

Quebec
Remparts

6:3
(1:0,2:1,3:2)
01:00, konec
LIVE CENTRUM »
Baie-Comeau Drakkar

Baie-Comeau
Drakkar

Saint John Sea Dogs

Saint John Sea
Dogs

5:1
(2:1,2:0,1:0)
00:30, konec
LIVE CENTRUM »
Acadie-Bathurst Titan

Acadie-Bathurst
Titan

Cape Breton Screaming Eagles

Cape Breton
Screaming
Eagles

4:5
(1:1,0:2,3:2)
00:00, konec
LIVE CENTRUM »
Charlottetown Islanders

Charlottetown
Islanders

Halifax Mooseheads

Halifax
Mooseheads

0:3
(0:1,0:0,0:2)
00:00, konec
LIVE CENTRUM »
Moncton Wildcats

Moncton
Wildcats

Kamloops Blazers

Kamloops
Blazers

6:3
(3:0,1:2,2:1)
04:00, konec
LIVE CENTRUM »
Victoria Royals

Victoria
Royals

Portland Winterhawks

Portland
Winterhawks

1:4
(0:0,1:1,0:3)
04:00, konec
LIVE CENTRUM »
Seattle Thunderbirds

Seattle
Thunderbirds

Lethbridge Hurricanes

Lethbridge
Hurricanes

2:3
(0:0,2:2,0:1)
03:00, konec
LIVE CENTRUM »
Medicine Hat Tigers

Medicine Hat
Tigers

Prince Albert Raiders

Prince Albert
Raiders

5:3
(2:1,1:1,2:1)
03:00, konec
LIVE CENTRUM »
Saskatoon Blades

Saskatoon
Blades

Red Deer Rebels

Red Deer
Rebels

3:5
(1:2,2:0,0:3)
03:00, konec
LIVE CENTRUM »
Kootenay Ice

Kootenay Ice

Swift Current Broncos

Swift Current
Broncos

6:0
(1:0,2:0,3:0)
03:00, konec
LIVE CENTRUM »
Moose Jaw Warriors

Moose Jaw
Warriors

Brandon Wheat Kings

Brandon Wheat
Kings

4:2
(1:1,1:0,2:1)
02:30, konec
LIVE CENTRUM »
Regina Pats

Regina Pats

Leksands IF

Leksands IF

-:-
(-:-,-:-,-:-)
19:00, nezačal
porovnej týmy »
MODO Hockey

MODO Hockey

AIK IF

-:-
(-:-,-:-,-:-)
18:30, nezačal
porovnej týmy »
Brynäs IF

Brynäs IF

Linköpings HC

Linköpings HC

11:0
(4:0,5:0,2:0)
14:30, konec
LIVE CENTRUM »

SDE HF

IF Sundsvall Hockey

0:4
(0:2,0:1,0:1)
14:30, konec
LIVE CENTRUM »

Munksund-Skuthamns SK

Kovlands IshF

2:1
(1:1,0:0,1:0)
16:00, 3.třetina
LIVE CENTRUM »

Sollefteå HK

Luleå HF

Luleå HF

-:-
(-:-,-:-,-:-)
18:30, nezačal
porovnej týmy »
Brynäs IF

Brynäs IF

MODO Hockey

MODO Hockey

-:-
(-:-,-:-,-:-)
18:30, nezačal
porovnej týmy »
HV 71

HV 71

Växjö Lakers HC

Växjö Lakers
HC

-:-
(-:-,-:-,-:-)
18:30, nezačal
porovnej týmy »
Färjestads BK

Färjestads BK

Leksands IF

Leksands IF

0:1
(0:0,0:0,0:1)
16:00, 3.třetina
10'

LIVE CENTRUM »
Skellefteå AIK

Skellefteå
AIK

Linköpings HC

Linköpings HC

2:0
(1:0,1:0,0:0)
16:00, 3.třetina
8'

LIVE CENTRUM »
Örebro HK

Örebro HK

Frölunda Indians

Frölunda
Indians

2:1
(1:0,1:0,0:1)
15:00, konec
LIVE CENTRUM »
Djurgårdens IF

Djurgårdens
IF

AIK

AIK

-:-
(-:-,-:-,-:-)
18:30, nezačal
porovnej týmy »
Timrå IK

Timrå IK

IF Malmö Redhawks

IF Malmö
Redhawks

3:0
(0:0,3:0,0:0)
16:00, 3.třetina
9'

LIVE CENTRUM »
Almtuna IS

Almtuna IS

BIK Karlskoga

BIK Karlskoga

2:3
(0:2,2:1,0:0)
16:00, 3.třetina
7'

LIVE CENTRUM »
Rögle BK

Rögle BK

SC Bern

SC Bern

-:-
(-:-,-:-,-:-)
19:45, nezačal
porovnej týmy »
Kloten Flyers

Kloten Flyers

HC Davos

HC Davos

-:-
(-:-,-:-,-:-)
19:45, nezačal
porovnej týmy »
HC Lugano

HC Lugano

Geneve-Servette HC

Geneve-Servette
HC

-:-
(-:-,-:-,-:-)
19:45, nezačal
porovnej týmy »
EV Zug

EV Zug

Rapperswil-Jona Lakers

Rapperswil-Jona
Lakers

-:-
(-:-,-:-,-:-)
19:45, nezačal
porovnej týmy »
Fribourg-Gotteron

Fribourg-Gotteron

Lausanne HC

Lausanne HC

-:-
(-:-,-:-,-:-)
19:45, nezačal
porovnej týmy »
Ambri-Piotta

Ambri-Piotta

ZSC Lions

ZSC Lions

-:-
(-:-,-:-,-:-)
19:45, nezačal
porovnej týmy »
EHC Biel

EHC Biel

HC Ajoie

HC Ajoie

-:-
(-:-,-:-,-:-)
20:00, nezačal
porovnej týmy »
Red Ice

Red Ice

Chaux-de-Fonds

Chaux-de-Fonds

-:-
(-:-,-:-,-:-)
20:00, nezačal
porovnej týmy »
SCL Tigers

SCL Tigers

EHC Visp

EHC Visp

0:0
(0:0,-:-,-:-)
17:45, 1.třetina
5'

LIVE CENTRUM »
HC Thurgau

HC Thurgau

SC Langenthal

SC Langenthal

0:3
(0:3,-:-,-:-)
17:30, 1.třetina
15'

LIVE CENTRUM »
GCK Lions

GCK Lions

Fife Flyers

Fife Flyers

-:-
(-:-,-:-,-:-)
20:15, nezačal
porovnej týmy »
Dundee Stars

Dundee Stars

Nottingham Panthers

Nottingham
Panthers

-:-
(-:-,-:-,-:-)
20:00, nezačal
porovnej týmy »
Sheffield Steelers

Sheffield
Steelers

Cardiff Devils

Cardiff Devils

-:-
(-:-,-:-,-:-)
20:00, nezačal
porovnej týmy »
Braehead Clan

Braehead Clan

Hull Stingrays

Hull Stingrays

-:-
(-:-,-:-,-:-)
19:30, nezačal
porovnej týmy »
Belfast Giants

Belfast Giants