Bili Tygri Liberec BK Mlada Boleslav HC Energie Karlovy Vary HC Kometa Brno HC Lasselsberger Plzen HC Litvinov HC Mountfield HC Ocelari Trinec HC Olomouc HC Pardubice HC Slavia Praha HC Sparta Praha HC Vitkovice Steel HC Zlin



Nepřehlédněte

TOP DnesČesko

Extraliga pokračuje soubojem pražských "S"

Tipsport extraliga v ledním hokeji pokračuje dnes v podvečer svým pátým kolem.

DnesRusko

Preview: KHL pokračuje dalšími třemi zápasy

Program KHL nepauzíruje ani během víkendové neděle. Připravena je hned trojice zajímavých soubojů.

DnesRusko

Říha hlavním adeptem na kouče Slovanu

Hokejisté Slovanu Bratislava by mohli mít po čtvrtečním odchodu Rostislava Čady dalšího českého trenéra.

VčeraRusko

Slovan opět prohrál, nebodovalo ani Mytišči

Bratislavský Slovan prohrál počtvrté v řadě, tentokrát doma nestačil na moskevské CSKA.

DnesSeverní Amerika

Sakic novým generálním manažerem Colorada

Legendární Joe Sakic se stal novým manažerem Colorada Avalanche.

VIDEOZÓNA

Tipsport Extraliga Tabulka

HC Litvinov HC Litvinov 5 5 0 13 21 8
HC Vitkovice Steel HC Vitkovice Steel 5 4 1 4 18 14
HC Ocelari Trinec HC Ocelari Trinec 5 3 2 6 16 10
HC Pardubice HC Pardubice 5 3 2 3 14 11
HC Mountfield HC Mountfield 5 3 2 3 13 10
HC Slavia Praha HC Slavia Praha 5 3 2 -2 12 14
HC Lasselsberger Plzen HC Lasselsberger Plzen 5 2 3 2 12 10
HC Sparta Praha HC Sparta Praha 5 2 3 -1 13 14
Bili Tygri Liberec Bili Tygri Liberec 5 2 3 -2 12 14
BK Mlada Boleslav BK Mlada Boleslav 5 2 3 -3 16 19
HC Kometa Brno HC Kometa Brno 4 2 2 -3 11 14
HC Energie Karlovy Vary HC Energie Karlovy Vary 5 2 3 -3 10 13
HC Olomouc HC Olomouc 5 1 4 -9 9 18
HC Zlin HC Zlin 4 0 4 -8 8 16

NHL Tabulka

Září - 2014
PoUtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Anyang Halla

Anyang Halla

3:0
(3:0,0:0,0:0)
10:00, konec
LIVE CENTRUM »
Oji Eagles

Oji Eagles

China Dragon

China Dragon

4:7
(0:3,2:1,2:3)
09:00, konec
LIVE CENTRUM »
High1

High1

Tohoku F. Blades

Tohoku F.
Blades

2:3pp
(0:0,1:1,1:1,0:1)
08:00, konec
LIVE CENTRUM »
Nippon P. Cranes

Nippon P.
Cranes

HC Dinamo-Molodechno

4:0
(1:0,2:0,1:0)
16:00, konec
LIVE CENTRUM »
HC Mogilev

HC Mogilev

Neman Grodno

Neman Grodno

6:5
(0:1,2:3,4:1)
16:00, konec
LIVE CENTRUM »
Khimik-SKA Novopolotsk

Khimik-SKA
Novopolotsk

HC Lida

HC Lida

3:0
(2:0,1:0,0:0)
16:00, konec
LIVE CENTRUM »
HC Vitebsk

HC Vitebsk

HC Brest

HC Brest

1:7
(0:2,1:2,0:3)
16:00, konec
LIVE CENTRUM »
HC Gomel

HC Gomel

Yunost Minsk

Yunost Minsk

0:1
(0:0,0:0,0:1)
12:00, konec
LIVE CENTRUM »
Shakhter Soligorsk

Shakhter
Soligorsk

HC Slavia Praha

HC Slavia
Praha

2:5
(1:4,1:1,0:0)
18:20, konec
LIVE CENTRUM »
HC Sparta Praha

HC Sparta
Praha

HC Lasselsberger Plzen

HC
Lasselsberger
Plzen

6:1
(2:0,3:0,1:1)
18:15, konec
LIVE CENTRUM »
BK Mlada Boleslav

BK Mlada
Boleslav

HC Litvinov

HC Litvinov

6:1
(1:1,2:0,3:0)
17:30, konec
LIVE CENTRUM »
HC Kometa Brno

HC Kometa Brno

HC Pardubice

HC Pardubice

3:1
(1:0,0:1,2:0)
17:00, konec
LIVE CENTRUM »
HC Olomouc

HC Olomouc

Bili Tygri Liberec

Bili Tygri
Liberec

0:3
(0:0,0:1,0:2)
17:00, konec
LIVE CENTRUM »
HC Ocelari Trinec

HC Ocelari
Trinec

HC Vitkovice Steel

HC Vitkovice
Steel

3:2
(1:1,1:0,1:1)
17:00, konec
LIVE CENTRUM »
HC Zlin

HC Zlin

HC Energie Karlovy Vary

HC Energie
Karlovy Vary

2:1
(1:0,1:0,0:1)
15:30, konec
LIVE CENTRUM »
HC Mountfield

HC Mountfield

Rungsted IK

Rungsted IK

2:7
(1:1,0:2,1:4)
15:30, konec
LIVE CENTRUM »
Frederikshavn

Frederikshavn

Dab.Docler

6:3
(4:1,2:1,0:1)
18:00, konec
LIVE CENTRUM »

Debreceni HK

Hamburg Freezers

Hamburg
Freezers

1:3
(1:1,0:2,0:0)
17:45, konec
LIVE CENTRUM »
Kölner Haie

Kölner Haie

EHC Red Bull München

EHC Red Bull
München

4:3
(2:0,1:1,1:2)
16:30, konec
LIVE CENTRUM »
Düsseldorfer EG

Düsseldorfer
EG

ERC Ingolstadt

ERC Ingolstadt

6:3
(1:1,5:2,0:0)
16:30, konec
LIVE CENTRUM »
Krefeld Pinguine

Krefeld
Pinguine

Iserlohn Roosters

Iserlohn
Roosters

2:5
(0:2,1:1,1:2)
16:30, konec
LIVE CENTRUM »
Eisbären Berlin

Eisbären
Berlin

Schwenninger Wild Wings

Schwenninger
Wild Wings

6:1
(0:0,3:1,3:0)
16:30, konec
LIVE CENTRUM »
Straubing Tigers

Straubing
Tigers

Thomas Sabo Ice Tigers

Thomas Sabo
Ice Tigers

5:1
(2:0,1:1,2:0)
16:30, konec
LIVE CENTRUM »
Augsburger Panther

Augsburger
Panther

Adler Mannheim

Adler Mannheim

7:3
(1:1,3:1,3:1)
14:30, konec
LIVE CENTRUM »
Grizzly Adams Wolfsburg

Grizzly Adams
Wolfsburg

Lowen Frankfurter

4:5
(1:0,2:4,1:1)
18:30, konec
LIVE CENTRUM »
EC Bad Nauheim

EC Bad Nauheim

Kassel Huskies

7:2
(0:0,6:0,1:2)
18:30, konec
LIVE CENTRUM »
Ravensburg Towerstars

Ravensburg
Towerstars

ESV Kaufbeuren

ESV Kaufbeuren

6:1
(0:0,2:1,4:0)
18:30, konec
LIVE CENTRUM »
Eispiraten Crimmitschau

Eispiraten
Crimmitschau

SC Bietigheim Steelers

SC Bietigheim
Steelers

5:3
(1:0,2:0,2:3)
17:00, konec
LIVE CENTRUM »
Heilbronner Falken

Heilbronner
Falken

Fischtown Pinguins

Fischtown
Pinguins

1:4
(1:1,0:2,0:1)
17:00, konec
LIVE CENTRUM »
Landshut Cannibals

Landshut
Cannibals

Starbulls Rosenheim

Starbulls
Rosenheim

4:1
(2:1,2:0,0:0)
17:00, konec
LIVE CENTRUM »
Dresdner Eislöwen

Dresdner
Eislöwen

Lausitzer Füchse

Lausitzer
Füchse

2:6
(1:4,0:1,1:1)
17:00, konec
LIVE CENTRUM »
SC Riessersee

SC Riessersee

Hasle/Løren IL

4:6
(0:1,1:2,3:3)
16:00, konec
LIVE CENTRUM »

Bergen IHK

Ringerike IHK

9:1
(4:0,3:1,2:0)
14:00, konec
LIVE CENTRUM »

Narvik IHK

Frisk Asker Elite

Frisk Asker
Elite

1:2
(0:0,1:1,0:1)
17:00, konec
LIVE CENTRUM »
Lørenskog Elite

Lørenskog
Elite

Lillehammer Ishockey

Lillehammer
Ishockey

5:4ts
(3:1,0:2,1:1,0:0,1:0)
17:00, konec
LIVE CENTRUM »
Stavanger Ishockey

Stavanger
Ishockey

Manglerud Star Elite

3:3pp
(1:0,2:1,0:2,1:0)
17:00, konec
LIVE CENTRUM »

Kongsvinger IL

MUKS Orlik Opole

6:4
(0:2,2:1,4:1)
18:30, konec
LIVE CENTRUM »

Ciarko KH Sanok

EC VSV

EC VSV

1:3
(0:1,1:1,0:1)
17:40, konec
LIVE CENTRUM »
Graz 99ers

Graz 99ers

HC Orli Znojmo

HC Orli Znojmo

2:3
(1:2,0:1,1:0)
17:30, konec
LIVE CENTRUM »
HC Bolzano Südtirol

HC Bolzano
Südtirol

EC Red Bull Salzburg

EC Red Bull
Salzburg

5:1
(2:1,0:0,3:0)
17:30, konec
LIVE CENTRUM »
EC Hagn Leone Dornbirn

EC Hagn Leone
Dornbirn

HC TWK Innsbruck Die Haie

HC TWK
Innsbruck Die
Haie

2:3
(1:0,0:2,1:1)
17:30, konec
LIVE CENTRUM »
Vienna Capitals

Vienna
Capitals

SAPA Fehervar AV19

SAPA Fehervar
AV19

4:0
(1:0,1:0,2:0)
17:30, konec
LIVE CENTRUM »
HDD ZM Olimpija

HDD ZM
Olimpija

KHL Medvescak Zagreb

KHL Medvescak
Zagreb

5:1
(1:0,0:1,4:0)
18:00, konec
LIVE CENTRUM »
Lada Togliatti

Lada Togliatti

Dynamo Moskva

Dynamo Moskva

4:1
(1:0,1:0,2:1)
15:30, konec
LIVE CENTRUM »
Traktor Chelyabinsk

Traktor
Chelyabinsk

Barys Astana

Barys Astana

1:0pp
(0:0,0:0,0:0,1:0)
13:00, konec
LIVE CENTRUM »video
Metallurg Novokuznetsk

Metallurg
Novokuznetsk

MHC Khimik

MHC Khimik

4:2
(0:0,3:0,1:2)
15:00, konec
LIVE CENTRUM »
Yunost

Yunost

MHC Kapitan

MHC Kapitan

3:2ts
(1:0,1:1,0:1,0:0,1:0)
15:00, konec
LIVE CENTRUM »
SK Riga

SK Riga

MHC Yunior

MHC Yunior

2:2pp
(0:1,1:1,1:0,0:1)
13:00, konec
LIVE CENTRUM »
Belye Tigry

Belye Tigry

Mamonty Jugry

Mamonty Jugry

1:2ts
(1:0,0:0,0:1,0:0,0:1)
13:00, konec
LIVE CENTRUM »
Stalnye Lisy

Stalnye Lisy

Tumenski Legion

Tumenski
Legion

1:5
(0:1,1:1,0:3)
13:00, konec
LIVE CENTRUM »
Beliye Medvedi

Beliye Medvedi

Mytischi Atlanti

Mytischi
Atlanti

5:0
(2:0,1:0,2:0)
11:00, konec
LIVE CENTRUM »
MHC Dynamo-Shinnik

MHC
Dynamo-Shinnik

Russkie Vityazi

Russkie
Vityazi

0:4
(0:2,0:0,0:2)
11:00, konec
LIVE CENTRUM »
Dynamo St.Petersburg

Dynamo
St.Petersburg

Avto

Avto

4:5
(1:3,2:1,1:1)
09:00, konec
LIVE CENTRUM »
Tolpar

Tolpar

Kristall Berdsk

Kristall
Berdsk

3:4ts
(0:1,3:1,0:1,0:0,0:1)
08:00, konec
LIVE CENTRUM »
Reaktor

Reaktor

Kuznetskie Medvedi

Kuznetskie
Medvedi

2:1pp
(0:0,0:1,1:0,1:0)
08:00, konec
LIVE CENTRUM »
Ladia

Ladia

Sahalinskie Akuly

Sahalinskie
Akuly

5:6ts
(2:3,3:1,0:1,0:0,0:1)
08:00, konec
LIVE CENTRUM »
HC Energie

HC Energie

Amurskie Tigry

Amurskie Tigry

5:3
(0:0,3:1,2:2)
04:00, konec
LIVE CENTRUM »
MHL EC Red Bull

MHL EC Red
Bull

THC Tver

THC Tver

1:2ts
(0:1,1:0,0:0,0:0,0:1)
15:00, konec
LIVE CENTRUM »
HC Buran Voronezh

HC Buran
Voronezh

HC VMF St.Petersburg

HC VMF
St.Petersburg

2:4
(0:1,2:1,0:2)
15:00, konec
LIVE CENTRUM »
HC Lipetsk

HC Lipetsk

HC Kuban Krasnodar

HC Kuban
Krasnodar

5:1
(4:1,0:0,1:0)
15:00, konec
LIVE CENTRUM »
HC Dynamo Balashiha

HC Dynamo
Balashiha

HC Ryazan

HC Ryazan

3:2ts
(2:0,0:1,0:1,0:0,1:0)
15:00, konec
LIVE CENTRUM »
Dizel Penza

Dizel Penza

Washington Capitals

Washington
Capitals

-:-
(-:-,-:-,-:-)
23:00, nezačal
porovnej týmy »
Buffalo Sabres

Buffalo Sabres

Carolina Hurricanes

Carolina
Hurricanes

3:4
(1:2,1:2,1:0)
19:30, konec
LIVE CENTRUM »
Columbus Blue Jackets

Columbus Blue
Jackets

Baie-Comeau Drakkar

Baie-Comeau
Drakkar

0:0
(0:0,-:-,-:-)
22:00, 1.třetina
1'

LIVE CENTRUM »
Drummondville Voltigeurs

Drummondville
Voltigeurs

Blainville-Boisbriand Armada

Blainville-Boisbriand
Armada

0:0
(0:0,-:-,-:-)
22:00, 1.třetina
1'

LIVE CENTRUM »
Shawinigan Cataractes

Shawinigan
Cataractes

Val-d'Or Foreurs

Val-d'Or
Foreurs

1:0
(1:0,-:-,-:-)
22:00, 1.třetina
3'

LIVE CENTRUM »
Rimouski Oceanic

Rimouski
Oceanic

Victoriaville Tigres

Victoriaville
Tigres

0:0
(0:0,-:-,-:-)
22:00, 1.třetina
1'

LIVE CENTRUM »
Gatineau Olympiques

Gatineau
Olympiques

Acadie-Bathurst Titan

Acadie-Bathurst
Titan

4:4
(1:1,2:2,1:1)
20:00, 3.třetina
16'

LIVE CENTRUM »
Moncton Wildcats

Moncton
Wildcats

Rouyn-Noranda Huskies

Rouyn-Noranda
Huskies

5:2
(3:1,2:1,0:0)
01:00, konec
LIVE CENTRUM »
Rimouski Oceanic

Rimouski
Oceanic

Cape Breton Screaming Eagles

Cape Breton
Screaming
Eagles

7:1
(1:0,4:1,2:0)
00:00, konec
LIVE CENTRUM »
Charlottetown Islanders

Charlottetown
Islanders

Halifax Mooseheads

Halifax
Mooseheads

5:6pp
(3:0,1:3,1:2,0:1)
00:00, konec
LIVE CENTRUM »
Saint John Sea Dogs

Saint John Sea
Dogs

Kelowna Rockets

Kelowna
Rockets

6:1
(3:0,2:1,1:0)
04:05, konec
LIVE CENTRUM »
Kamloops Blazers

Kamloops
Blazers

Seattle Thunderbirds

Seattle
Thunderbirds

0:1
(0:1,0:0,0:0)
04:05, konec
LIVE CENTRUM »
Everett Silvertips

Everett
Silvertips

Tri-City Americans

Tri-City
Americans

2:4
(1:2,1:2,0:0)
04:05, konec
LIVE CENTRUM »
Spokane Chiefs

Spokane Chiefs

Portland Winterhawks

Portland
Winterhawks

3:6
(0:2,1:1,2:3)
04:00, konec
LIVE CENTRUM »
Prince George Cougars

Prince George
Cougars

Vancouver Giants

Vancouver
Giants

3:1
(2:1,0:0,1:0)
04:00, konec
LIVE CENTRUM »
Victoria Royals

Victoria
Royals

Medicine Hat Tigers

Medicine Hat
Tigers

5:1
(2:1,1:0,2:0)
03:30, konec
LIVE CENTRUM »
Lethbridge Hurricanes

Lethbridge
Hurricanes

Saskatoon Blades

Saskatoon
Blades

1:3
(1:0,0:2,0:1)
03:05, konec
LIVE CENTRUM »
Prince Albert Raiders

Prince Albert
Raiders

Calgary Hitmen

Calgary Hitmen

1:4
(1:0,0:2,0:2)
03:00, konec
LIVE CENTRUM »
Red Deer Rebels

Red Deer
Rebels

Edmonton Oil Kings

Edmonton Oil
Kings

4:2
(1:1,1:1,2:0)
03:00, konec
LIVE CENTRUM »
Kootenay Ice

Kootenay Ice

Moose Jaw Warriors

Moose Jaw
Warriors

2:5
(1:2,0:2,1:1)
03:00, konec
LIVE CENTRUM »
Swift Current Broncos

Swift Current
Broncos

Regina Pats

Regina Pats

1:6
(0:1,0:2,1:3)
03:00, konec
LIVE CENTRUM »
Brandon Wheat Kings

Brandon Wheat
Kings

HK 36 Skalica

HK 36 Skalica

1:7
(0:3,1:3,0:1)
18:00, konec
LIVE CENTRUM »
SHK 37 Piestany, s.r.o.

SHK 37
Piestany,
s.r.o.

Dukla Trencin

Dukla Trencin

4:1
(2:0,1:0,1:1)
17:00, konec
LIVE CENTRUM »
MsHK Zilina

MsHK Zilina

MHC Mountfield Martin

MHC Mountfield
Martin

4:1
(3:1,0:0,1:0)
17:00, konec
LIVE CENTRUM »
HK SKP Poprad

HK SKP Poprad

HC Kosice

HC Kosice

4:2
(1:1,1:0,2:1)
17:00, konec
LIVE CENTRUM »
HC 05 Banska Bystrica

HC 05 Banska
Bystrica

HKM Zvolen

HKM Zvolen

3:4
(2:3,1:0,0:1)
15:00, konec
LIVE CENTRUM »
HK Nitra

HK Nitra

AIK IF

6:1
(0:0,3:1,3:0)
15:30, konec
LIVE CENTRUM »

SDE HF

IF Sundsvall Hockey

0:6
(0:2,0:3,0:1)
15:05, konec
LIVE CENTRUM »
MODO Hockey

MODO Hockey

Linköpings HC

Linköpings HC

5:1
(2:1,2:0,1:0)
12:00, konec
LIVE CENTRUM »
Brynäs IF

Brynäs IF

Leksands IF

Leksands IF

8:1
(2:0,1:1,5:0)
12:00, konec
LIVE CENTRUM »

Munksund-Skuthamns SK

Piteå HC

1:0
(0:0,0:0,1:0)
17:00, konec
LIVE CENTRUM »

Vännäs HC

Tegs SK

2:4
(1:2,1:0,0:2)
16:00, konec
LIVE CENTRUM »

Kiruna IF

Kalix Ungdoms HC

11:1
(4:0,1:1,6:0)
16:00, konec
LIVE CENTRUM »

SK Lejon

Östersunds IK

1:3
(0:0,1:0,0:3)
16:00, konec
LIVE CENTRUM »

Örnsköldsvik HF

HC Vita Hästen

5:2
(0:1,2:1,3:0)
15:00, konec
LIVE CENTRUM »
Asplöven HC

Asplöven HC

Dundee Stars

Dundee Stars

2:1pp
(0:1,1:0,0:0,1:0)
19:30, konec
LIVE CENTRUM »
Fife Flyers

Fife Flyers

Coventry Blaze

Coventry Blaze

4:3
(2:0,1:1,1:2)
18:15, konec
LIVE CENTRUM »
Nottingham Panthers

Nottingham
Panthers

Edinburgh Capitals

Edinburgh
Capitals

2:2pp
(2:0,0:1,0:1,1:0)
19:00, konec
LIVE CENTRUM »
Cardiff Devils

Cardiff Devils

Sheffield Steelers

Sheffield
Steelers

3:2
(2:1,0:1,1:0)
18:00, konec
LIVE CENTRUM »
Belfast Giants

Belfast Giants