Bili Tygri Liberec BK Mlada Boleslav HC Energie Karlovy Vary HC Kometa Brno HC Lasselsberger Plzen HC Litvinov HC Mountfield HC Ocelari Trinec HC Olomouc HC Pardubice HC Slavia Praha HC Sparta Praha HC Vitkovice Steel HC Zlin



Nepřehlédněte

TOP před 4 hod.Rusko

Review: Chabarovsk překvapil Omsk, Vladivostok znovu zdolal Barys

Chabarovsku se poprvé během letošní sezóny podařilo vyzrát na Omsk, Vladivostok dokázal podruhé během stejného počtu dní zdolat Barys.

VčeraRusko

Temperamentní Nazarov opět v akci video

Nazarov nezvládl v roli trenéra souboj svého Barysu Astana proti Vladivostoku.

VčeraSeverní Amerika

Braun se v NHL upsal San Jose do roku 2020

Obránce Justin Braun se v zámořské NHL dohodl na prodloužení smlouvy se svým dosavadním zaměstnavatelem San Jose o pět let.

VčeraSeverní Amerika

Letang je připraven na nový start v Pittsburghu

Letanga během uplynulého ročníku limitovalo zranění, letos by rád ukázal, že stále umí.

VčeraČesko

Hořavův hattrick zajistil Kladnu tři body

Bývalý reprezentační útočník Miloslav Hořava se stal hlavním hrdinou dnešních zápasů 4. kola první hokejové ligy.

VIDEOZÓNA

Tipsport Extraliga Tabulka

HC Litvinov HC Litvinov 3 3 0 7 11 4
HC Ocelari Trinec HC Ocelari Trinec 3 2 1 5 10 5
BK Mlada Boleslav BK Mlada Boleslav 3 2 1 3 12 9
HC Mountfield HC Mountfield 3 2 1 3 9 6
HC Pardubice HC Pardubice 3 2 1 2 9 7
HC Vitkovice Steel HC Vitkovice Steel 3 2 1 1 10 9
HC Slavia Praha HC Slavia Praha 3 2 1 0 8 8
HC Lasselsberger Plzen HC Lasselsberger Plzen 3 1 2 -2 5 7
HC Olomouc HC Olomouc 3 1 2 -5 6 11
HC Kometa Brno HC Kometa Brno 2 1 1 0 6 6
HC Sparta Praha HC Sparta Praha 3 1 2 -1 7 8
Bili Tygri Liberec Bili Tygri Liberec 3 1 2 -2 7 9
HC Zlin HC Zlin 2 0 2 -4 4 8
HC Energie Karlovy Vary HC Energie Karlovy Vary 3 0 3 -7 4 11

KHL

Review: Chabarovsk si vyšlápl na Omsk

Chabarovsku se poprvé během letošní sezóny podařilo vyzrát na Omsk, Vladivostok dokázal podruhé během stejného počtu dní zdolat Barys.

18.09.

KHL Tabulka

Září - 2014
PoUtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
HC Mountfield

HC Mountfield

-:-
(-:-,-:-,-:-)
18:20, nezačal
porovnej týmy »
HC Pardubice

HC Pardubice

HC Slavia Praha

HC Slavia
Praha

-:-
(-:-,-:-,-:-)
18:15, nezačal
porovnej týmy »
HC Lasselsberger Plzen

HC
Lasselsberger
Plzen

HC Energie Karlovy Vary

HC Energie
Karlovy Vary

-:-
(-:-,-:-,-:-)
18:00, nezačal
porovnej týmy »
HC Sparta Praha

HC Sparta
Praha

HC Kometa Brno

HC Kometa Brno

-:-
(-:-,-:-,-:-)
18:00, nezačal
porovnej týmy »
HC Olomouc

HC Olomouc

HC Zlin

HC Zlin

-:-
(-:-,-:-,-:-)
17:30, nezačal
porovnej týmy »
Bili Tygri Liberec

Bili Tygri
Liberec

BK Mlada Boleslav

BK Mlada
Boleslav

-:-
(-:-,-:-,-:-)
17:30, nezačal
porovnej týmy »
HC Litvinov

HC Litvinov

HC Ocelari Trinec

HC Ocelari
Trinec

-:-
(-:-,-:-,-:-)
17:00, nezačal
porovnej týmy »
HC Vitkovice Steel

HC Vitkovice
Steel

SønderjyskE

SønderjyskE

-:-
(-:-,-:-,-:-)
19:30, nezačal
porovnej týmy »
Odense

Odense

Gentofte Stars

-:-
(-:-,-:-,-:-)
19:30, nezačal
porovnej týmy »
AaB Ishockey

AaB Ishockey

Herning

Herning

-:-
(-:-,-:-,-:-)
19:30, nezačal
porovnej týmy »
Esbjerg

Esbjerg

Rødovre

Rødovre

-:-
(-:-,-:-,-:-)
19:00, nezačal
porovnej týmy »
Herlev

Herlev

LeKi

-:-
(-:-,-:-,-:-)
17:30, nezačal
porovnej týmy »

TuTo

KooKoo

-:-
(-:-,-:-,-:-)
17:30, nezačal
porovnej týmy »

KeuPa HT

Hokki

-:-
(-:-,-:-,-:-)
17:30, nezačal
porovnej týmy »

JYP-Akatemia

SaPKo

-:-
(-:-,-:-,-:-)
17:30, nezačal
porovnej týmy »

Jukurit

Peliitat

-:-
(-:-,-:-,-:-)
17:30, nezačal
porovnej týmy »

K-Vantaa

Ässät

Ässät

-:-
(-:-,-:-,-:-)
17:30, nezačal
porovnej týmy »
Tappara

Tappara

Amiens

-:-
(-:-,-:-,-:-)
20:00, nezačal
porovnej týmy »

Dijon

Dab.Docler

-:-
(-:-,-:-,-:-)
18:30, nezačal
porovnej týmy »

ASC Corona Brasov

Miskolci JJSE

-:-
(-:-,-:-,-:-)
18:30, nezačal
porovnej týmy »

Ferencváros-ESMTK

Ice Tigers Nove Zamky

-:-
(-:-,-:-,-:-)
18:00, nezačal
porovnej týmy »

SC Csíkszereda

Debreceni HK

-:-
(-:-,-:-,-:-)
18:00, nezačal
porovnej týmy »

Újpesti TE

Adler Mannheim

Adler Mannheim

-:-
(-:-,-:-,-:-)
19:30, nezačal
porovnej týmy »
Iserlohn Roosters

Iserlohn
Roosters

Augsburger Panther

Augsburger
Panther

-:-
(-:-,-:-,-:-)
19:30, nezačal
porovnej týmy »
Düsseldorfer EG

Düsseldorfer
EG

Eisbären Berlin

Eisbären
Berlin

-:-
(-:-,-:-,-:-)
19:30, nezačal
porovnej týmy »
Hamburg Freezers

Hamburg
Freezers

Grizzly Adams Wolfsburg

Grizzly Adams
Wolfsburg

-:-
(-:-,-:-,-:-)
19:30, nezačal
porovnej týmy »
Schwenninger Wild Wings

Schwenninger
Wild Wings

Kölner Haie

Kölner Haie

-:-
(-:-,-:-,-:-)
19:30, nezačal
porovnej týmy »
Thomas Sabo Ice Tigers

Thomas Sabo
Ice Tigers

Krefeld Pinguine

Krefeld
Pinguine

-:-
(-:-,-:-,-:-)
19:30, nezačal
porovnej týmy »
EHC Red Bull München

EHC Red Bull
München

Straubing Tigers

Straubing
Tigers

-:-
(-:-,-:-,-:-)
19:30, nezačal
porovnej týmy »
ERC Ingolstadt

ERC Ingolstadt

Eispiraten Crimmitschau

Eispiraten
Crimmitschau

-:-
(-:-,-:-,-:-)
20:00, nezačal
porovnej týmy »
Lausitzer Füchse

Lausitzer
Füchse

Heilbronner Falken

Heilbronner
Falken

-:-
(-:-,-:-,-:-)
20:00, nezačal
porovnej týmy »

Lowen Frankfurter

Ravensburg Towerstars

Ravensburg
Towerstars

-:-
(-:-,-:-,-:-)
20:00, nezačal
porovnej týmy »
Starbulls Rosenheim

Starbulls
Rosenheim

SC Riessersee

SC Riessersee

-:-
(-:-,-:-,-:-)
20:00, nezačal
porovnej týmy »
Fischtown Pinguins

Fischtown
Pinguins

EC Bad Nauheim

EC Bad Nauheim

-:-
(-:-,-:-,-:-)
19:30, nezačal
porovnej týmy »

Kassel Huskies

Dresdner Eislöwen

Dresdner
Eislöwen

-:-
(-:-,-:-,-:-)
19:30, nezačal
porovnej týmy »
SC Bietigheim Steelers

SC Bietigheim
Steelers

Landshut Cannibals

Landshut
Cannibals

-:-
(-:-,-:-,-:-)
19:30, nezačal
porovnej týmy »
ESV Kaufbeuren

ESV Kaufbeuren

Ciarko KH Sanok

-:-
(-:-,-:-,-:-)
18:00, nezačal
porovnej týmy »

Akuna Naprzod Janow

EC Hagn Leone Dornbirn

EC Hagn Leone
Dornbirn

-:-
(-:-,-:-,-:-)
19:15, nezačal
porovnej týmy »
Vienna Capitals

Vienna
Capitals

EC VSV

EC VSV

-:-
(-:-,-:-,-:-)
19:15, nezačal
porovnej týmy »
HC TWK Innsbruck Die Haie

HC TWK
Innsbruck Die
Haie

HDD ZM Olimpija

HDD ZM
Olimpija

-:-
(-:-,-:-,-:-)
19:15, nezačal
porovnej týmy »
HC Orli Znojmo

HC Orli Znojmo

EC KAC

EC KAC

-:-
(-:-,-:-,-:-)
19:15, nezačal
porovnej týmy »
SAPA Fehervar AV19

SAPA Fehervar
AV19

Vityaz Chekhov

Vityaz Chekhov

-:-
(-:-,-:-,-:-)
17:30, nezačal
porovnej týmy »
Ak Bars Kazan

Ak Bars Kazan

Dynamo Moskva

Dynamo Moskva

-:-
(-:-,-:-,-:-)
17:30, nezačal
porovnej týmy »
Avtomobilist Yekaterinburg

Avtomobilist
Yekaterinburg

Lada Togliatti

Lada Togliatti

-:-
(-:-,-:-,-:-)
17:00, nezačal
porovnej týmy »
Jokerit

Jokerit

Neftekhimik Nizhnekamsk

Neftekhimik
Nizhnekamsk

-:-
(-:-,-:-,-:-)
17:00, nezačal
porovnej týmy »
SKA Saint Petersburg

SKA Saint
Petersburg

HC Sochi

HC Sochi

-:-
(-:-,-:-,-:-)
17:00, nezačal
porovnej týmy »
Metallurg Magnitogorsk

Metallurg
Magnitogorsk

Yugra Khanty-Mansiysk

Yugra
Khanty-Mansiysk

-:-
(-:-,-:-,-:-)
15:00, nezačal
porovnej týmy »
Dinamo Riga

Dinamo Riga

Sibir Novosibirsk

Sibir
Novosibirsk

-:-
(-:-,-:-,-:-)
14:00, nezačal
porovnej týmy »
Salavat Yulaev Ufa

Salavat Yulaev
Ufa

MHC Khimik

MHC Khimik

-:-
(-:-,-:-,-:-)
16:30, nezačal
porovnej týmy »
MHC Dynamo-Shinnik

MHC
Dynamo-Shinnik

Mytischi Atlanti

Mytischi
Atlanti

-:-
(-:-,-:-,-:-)
16:00, nezačal
porovnej týmy »
Yunost

Yunost

Tumenski Legion

Tumenski
Legion

-:-
(-:-,-:-,-:-)
15:00, nezačal
porovnej týmy »
Stalnye Lisy

Stalnye Lisy

MHC Snezhnye Barsy

MHC Snezhnye
Barsy

-:-
(-:-,-:-,-:-)
15:00, nezačal
porovnej týmy »
Irbis Kazan

Irbis Kazan

MHC Yunior

MHC Yunior

-:-
(-:-,-:-,-:-)
14:30, nezačal
porovnej týmy »
Tolpar

Tolpar

Kristall Berdsk

Kristall
Berdsk

-:-
(-:-,-:-,-:-)
13:00, nezačal
porovnej týmy »
Ladia

Ladia

Kuznetskie Medvedi

Kuznetskie
Medvedi

-:-
(-:-,-:-,-:-)
13:00, nezačal
porovnej týmy »
Reaktor

Reaktor

Avto

Avto

-:-
(-:-,-:-,-:-)
13:00, nezačal
porovnej týmy »
Belye Tigry

Belye Tigry

Mamonty Jugry

Mamonty Jugry

-:-
(-:-,-:-,-:-)
11:00, nezačal
porovnej týmy »
Beliye Medvedi

Beliye Medvedi

Amurskie Tigry

Amurskie Tigry

-:-
(-:-,-:-,-:-)
10:00, nezačal
porovnej týmy »
SK Riga

SK Riga

Sahalinskie Akuly

Sahalinskie
Akuly

4:1
(1:0,2:0,1:1)
10:30, 3.třetina
19'

LIVE CENTRUM »
Dynamo St.Petersburg

Dynamo
St.Petersburg

THC Tver

THC Tver

-:-
(-:-,-:-,-:-)
17:00, nezačal
porovnej týmy »
HC Lipetsk

HC Lipetsk

HC VMF St.Petersburg

HC VMF
St.Petersburg

-:-
(-:-,-:-,-:-)
17:00, nezačal
porovnej týmy »
HC Dynamo Balashiha

HC Dynamo
Balashiha

HC Kuban Krasnodar

HC Kuban
Krasnodar

-:-
(-:-,-:-,-:-)
17:00, nezačal
porovnej týmy »
HC Buran Voronezh

HC Buran
Voronezh

Dizel Penza

Dizel Penza

-:-
(-:-,-:-,-:-)
17:00, nezačal
porovnej týmy »
HC Sarov

HC Sarov

Cape Breton Screaming Eagles

Cape Breton
Screaming
Eagles

-:-
(-:-,-:-,-:-)
00:00, nezačal
porovnej týmy »
Charlottetown Islanders

Charlottetown
Islanders

Halifax Mooseheads

Halifax
Mooseheads

-:-
(-:-,-:-,-:-)
00:00, nezačal
porovnej týmy »
Moncton Wildcats

Moncton
Wildcats

HC Dukla Senica

HC Dukla
Senica

-:-
(-:-,-:-,-:-)
18:00, nezačal
porovnej týmy »
HK Orange 18

HK Orange 18

HC Presov 07

HC Presov 07

-:-
(-:-,-:-,-:-)
17:30, nezačal
porovnej týmy »
HK 95 Pov. Bystrica

HK 95 Pov.
Bystrica

HC Topolcany

HC Topolcany

-:-
(-:-,-:-,-:-)
17:30, nezačal
porovnej týmy »
HC 46 Bardejov

HC 46 Bardejov

MHk 32 L. Mikulas

MHk 32 L.
Mikulas

-:-
(-:-,-:-,-:-)
17:00, nezačal
porovnej týmy »
HC 07 Detva

HC 07 Detva

Spisská Nová Ves

Spisská Nová
Ves

-:-
(-:-,-:-,-:-)
17:00, nezačal
porovnej týmy »
HK Dukla Michalovce

HK Dukla
Michalovce

MsHK Prievidza

MsHK Prievidza

-:-
(-:-,-:-,-:-)
17:00, nezačal
porovnej týmy »
HK Trnava

HK Trnava

MsHK Zilina

MsHK Zilina

-:-
(-:-,-:-,-:-)
17:30, nezačal
porovnej týmy »
HKM Zvolen

HKM Zvolen

HK Nitra

HK Nitra

-:-
(-:-,-:-,-:-)
17:00, nezačal
porovnej týmy »
HC Kosice

HC Kosice

HK 36 Skalica

HK 36 Skalica

-:-
(-:-,-:-,-:-)
17:00, nezačal
porovnej týmy »
MHC Mountfield Martin

MHC Mountfield
Martin

HK SKP Poprad

HK SKP Poprad

-:-
(-:-,-:-,-:-)
17:00, nezačal
porovnej týmy »
Dukla Trencin

Dukla Trencin

IF Björklöven

IF
Björklöven

-:-
(-:-,-:-,-:-)
19:00, nezačal
porovnej týmy »
Mora IK

Mora IK

Södertälje SK

Södertälje
SK

-:-
(-:-,-:-,-:-)
19:00, nezačal
porovnej týmy »

HC Vita Hästen

Ambri-Piotta

Ambri-Piotta

-:-
(-:-,-:-,-:-)
19:45, nezačal
porovnej týmy »
HC Davos

HC Davos

EHC Biel

EHC Biel

-:-
(-:-,-:-,-:-)
19:45, nezačal
porovnej týmy »
Rapperswil-Jona Lakers

Rapperswil-Jona
Lakers

Fribourg-Gotteron

Fribourg-Gotteron

-:-
(-:-,-:-,-:-)
19:45, nezačal
porovnej týmy »
Geneve-Servette HC

Geneve-Servette
HC

Kloten Flyers

Kloten Flyers

-:-
(-:-,-:-,-:-)
19:45, nezačal
porovnej týmy »
ZSC Lions

ZSC Lions

HC Lugano

HC Lugano

-:-
(-:-,-:-,-:-)
19:45, nezačal
porovnej týmy »
SC Bern

SC Bern

EV Zug

EV Zug

-:-
(-:-,-:-,-:-)
19:45, nezačal
porovnej týmy »
Lausanne HC

Lausanne HC

Dundee Stars

Dundee Stars

-:-
(-:-,-:-,-:-)
20:30, nezačal
porovnej týmy »
Coventry Blaze

Coventry Blaze