• Baranavichy
  • Bělorusko 18
  • Bělorusko 20
  • Brest
  • Dinamo Maladzyechna
  • Gomel
  • Junost Minsk
  • Khimvolokno Mogilev
  • Lida
  • Lokomotiv Orsha
  • Něman Grodno
  • Novopolock
  • Pinskiye Yastreby
  • Shakhtar Soligorsk
  • Shinik Bobruisk
  • Vitebsk
  • Žlobin
Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu
ukončeno
1. tretina2:1
2. tretina2:1
3. tretina0:0
  • Začiatok: 12:00, 21.09.2019

Priebeh zápasu

1. tretina

2:1

2. tretina

2:1

3. tretina

0:0

Zápasy

Vzájomné zápasy - Posledných 10

Lida Lida
2:5 08.01.2022
Něman GrodnoNěman Grodno
Lida Lida
2:6 06.01.2022
Něman GrodnoNěman Grodno
Něman Grodno Něman Grodno
0:1 20.11.2021
LidaLida
Něman Grodno Něman Grodno
9:1 18.11.2021
LidaLida
Něman Grodno Něman Grodno
4:0 28.02.2021
LidaLida
Lida Lida
2:4 26.02.2021
Něman GrodnoNěman Grodno
Lida Lida
1:2 02.11.2019
Něman GrodnoNěman Grodno
Něman Grodno Něman Grodno
1:0 26.10.2019
LidaLida
Něman Grodno Něman Grodno
4:2 21.09.2019
LidaLida
Lida Lida
1:2 31.08.2019
Něman GrodnoNěman Grodno

Něman Grodno - Posledných 10

24.03.20
17:30
Něman Grodno Něman Grodno
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
0:1
P
22.03.20
16:00
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
Něman Grodno Něman Grodno
Vpp
20.03.20
17:00
Něman Grodno Něman Grodno
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
0:3
P
18.03.20
17:30
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
Něman Grodno Něman Grodno
Vpp
16.03.20
17:00
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
Něman Grodno Něman Grodno
4:0
P
14.03.20
11:00
Něman Grodno Něman Grodno
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
0:4
P
12.03.20
17:00
Něman Grodno Něman Grodno
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
4:2
V
03.03.20
16:15
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Něman Grodno Něman Grodno
1:5
V
02.03.20
18:30
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Něman Grodno Něman Grodno
2:3
V
28.02.20
17:00
Něman Grodno Něman Grodno
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
1:0
V

Lida - Posledných 10

21.02.20
17:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Lida Lida
4:3
P
19.02.20
17:00
Lida Lida
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
3:1
V
17.02.20
17:00
Lida Lida
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
3:4
P
14.02.20
17:00
Lida Lida
Novopolock Novopolock
0:2
P
12.02.20
17:00
Brest Brest
Lida Lida
6:1
P
07.02.20
17:00
Lida Lida
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
2:4
P
05.02.20
17:00
Lida Lida
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
2:3
P
03.02.20
17:00
Lida Lida
Novopolock Novopolock
0:3
P
31.01.20
17:00
Lida Lida
Brest Brest
4:1
V
29.01.20
17:00
Lida Lida
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
3:5
P

VÝSLEDKY

  • nenalezen žádny zápas
121.7 ms