• Baranavichy
  • Bělorusko 18
  • Bělorusko 20
  • Brest
  • Dinamo Maladzyechna
  • Gomel
  • Junost Minsk
  • Khimvolokno Mogilev
  • Lida
  • Lokomotiv Orsha
  • Něman Grodno
  • Novopolock
  • Pinskiye Yastreby
  • Shakhtar Soligorsk
  • Shinik Bobruisk
  • Vitebsk
  • Žlobin
Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu
ukončeno
1. tretina1:0
2. tretina1:1
3. tretina1:2
predĺženie1:0
  • Začiatok: 17:01, 16.12.2019

Priebeh zápasu

1. tretina

1:0

9' Alexander Kozinov 1:0
asistence: Yegor Yegorov, Ivan Kotashenko

2. tretina

1:1

27' Igor Lapshov 2:0
asistence: Maksim Slysh, Andrei Gerasimov
2:1 Konstantin Pimenov 31 ' asistence: Artyom Zemlyankin

3. tretina

1:2

2:2 Pavel Shagibalov 44 ' asistence: Alexei Shvalyov
51' Michal Hlinka 3:2
asistence: Igor Lapshov
3:3 Igor Leonenko 53 '

predĺženie

1:0

61' Sergei Kukushkin 4:3
asistence: Yaroslav Maslennikov, Maxim Subbotin

Zápasy

Vzájomné zápasy - Posledných 10

Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
3:1 16.02.2020
NovopolockNovopolock
Novopolock Novopolock
4:1 31.01.2020
Khimvolokno MogilevKhimvolokno Mogilev
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
3:4sn 24.01.2020
NovopolockNovopolock
Novopolock Novopolock
2:3 25.12.2019
Khimvolokno MogilevKhimvolokno Mogilev
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
4:3pp 16.12.2019
NovopolockNovopolock
Novopolock Novopolock
3:1 16.03.2019
Khimvolokno MogilevKhimvolokno Mogilev
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
3:2 31.01.2019
NovopolockNovopolock
Novopolock Novopolock
2:5 12.01.2019
Khimvolokno MogilevKhimvolokno Mogilev
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
2:3 22.11.2018
NovopolockNovopolock
Novopolock Novopolock
6:2 27.10.2018
Khimvolokno MogilevKhimvolokno Mogilev

Khimvolokno Mogilev - Posledných 10

03.03.20
16:15
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Něman Grodno Něman Grodno
1:5
P
02.03.20
18:30
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Něman Grodno Něman Grodno
2:3
P
28.02.20
17:00
Něman Grodno Něman Grodno
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
1:0
P
27.02.20
18:30
Něman Grodno Něman Grodno
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
3:0
P
21.02.20
17:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Lida Lida
4:3
V
19.02.20
17:00
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
0:2
V
16.02.20
11:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Novopolock Novopolock
3:1
V
14.02.20
17:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Brest Brest
5:4
V
12.02.20
17:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Ppp
07.02.20
17:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
2:0
P

Novopolock - Posledných 10

24.02.20
17:00
Novopolock Novopolock
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Ppp
21.02.20
17:00
Novopolock Novopolock
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
2:4
P
19.02.20
17:00
Brest Brest
Novopolock Novopolock
4:3
P
18.02.20
17:00
Brest Brest
Novopolock Novopolock
Vpp
16.02.20
11:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Novopolock Novopolock
3:1
P
14.02.20
17:00
Lida Lida
Novopolock Novopolock
0:2
V
05.02.20
17:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Novopolock Novopolock
0:5
V
03.02.20
17:00
Lida Lida
Novopolock Novopolock
0:3
V
31.01.20
17:00
Novopolock Novopolock
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
4:1
V
26.01.20
14:30
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Novopolock Novopolock
3:2
P
143.2 ms