• Baranavichy
  • Bělorusko 18
  • Bělorusko 20
  • Brest
  • Dinamo Maladzyechna
  • Gomel
  • Junost Minsk
  • Khimvolokno Mogilev
  • Lida
  • Lokomotiv Orsha
  • Něman Grodno
  • Novopolock
  • Pinskiye Yastreby
  • Shakhtar Soligorsk
  • Shinik Bobruisk
  • Vitebsk
  • Žlobin
Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu
ukončeno
1. polčas1:0
2. polčas0:0
3. tretina0:0
  • Začiatok: 17:02, 06.03.2019

Priebeh zápasu

1. polčas

1:0

11' Artur Savinov 1:0
asistence: Saveliy Skurikhin, Artem Levsha

2. polčas

0:0

3. tretina

0:0

Zápasy

Vzájomné zápasy - Posledných 10

Lida Lida
2:3 11.03.2019
Něman GrodnoNěman Grodno
Lida Lida
1:2 10.03.2019
Něman GrodnoNěman Grodno
Něman Grodno Něman Grodno
4:1 07.03.2019
LidaLida
Něman Grodno Něman Grodno
1:0 06.03.2019
LidaLida
Něman Grodno Něman Grodno
5:0 22.01.2019
LidaLida
Lida Lida
0:2 12.01.2019
Něman GrodnoNěman Grodno
Něman Grodno Něman Grodno
2:1pp 22.12.2018
LidaLida
Lida Lida
0:3 17.11.2018
Něman GrodnoNěman Grodno
Něman Grodno Něman Grodno
3:2 30.10.2018
LidaLida
Lida Lida
1:5 20.10.2018
Něman GrodnoNěman Grodno

Něman Grodno - Posledných 10

10.04.19
18:30
Junost Minsk Junost Minsk
Něman Grodno Něman Grodno
2:0
P
08.04.19
17:45
Něman Grodno Něman Grodno
Junost Minsk Junost Minsk
Ppp
07.04.19
12:00
Něman Grodno Něman Grodno
Junost Minsk Junost Minsk
1:2
P
04.04.19
18:30
Junost Minsk Junost Minsk
Něman Grodno Něman Grodno
Vpp
03.04.19
19:00
Junost Minsk Junost Minsk
Něman Grodno Něman Grodno
Ppp
01.04.19
18:30
Něman Grodno Něman Grodno
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
3:0
V
30.03.19
11:00
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
Něman Grodno Něman Grodno
3:1
P
28.03.19
16:00
Něman Grodno Něman Grodno
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
Vpp
26.03.19
17:30
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
Něman Grodno Něman Grodno
Vpp
24.03.19
10:30
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
Něman Grodno Něman Grodno
2:4
V

Lida - Posledných 10

11.04.19
18:00
Lida Lida
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Ppp
09.04.19
18:00
Lida Lida
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
9:1
V
02.04.19
18:00
Žlobin Žlobin
Lida Lida
2:5
V
30.03.19
11:00
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Lida Lida
3:0
P
28.03.19
17:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Lida Lida
1:5
V
11.03.19
17:00
Lida Lida
Něman Grodno Něman Grodno
2:3
P
10.03.19
15:00
Lida Lida
Něman Grodno Něman Grodno
1:2
P
07.03.19
17:00
Něman Grodno Něman Grodno
Lida Lida
4:1
P
06.03.19
17:00
Něman Grodno Něman Grodno
Lida Lida
1:0
P
720.9 ms