• Baranavichy
  • Bělorusko 18
  • Bělorusko 20
  • Brest
  • Dinamo Maladzyechna
  • Gomel
  • Junost Minsk
  • Khimvolokno Mogilev
  • Lida
  • Lokomotiv Orsha
  • Něman Grodno
  • Novopolock
  • Pinskiye Yastreby
  • Shakhtar Soligorsk
  • Shinik Bobruisk
  • Vitebsk
  • Žlobin
Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu
ukončeno
1. tretina1:1
2. tretina0:1
3. tretina2:1
predĺženie1:0
  • Začiatok: 19:03, 03.04.2019

Priebeh zápasu

1. tretina

1:1

15' 1:0
1:1 18 '

2. tretina

0:1

1:2 Aleksei Badun 28 '

3. tretina

2:1

1:3 42 '
49' 2:3
53' 3:3

predĺženie

1:0

Zápasy

Vzájomné zápasy - Posledných 10

Něman Grodno Něman Grodno
2:3 05.04.2022
Junost MinskJunost Minsk
Junost Minsk Junost Minsk
3:4pp 03.04.2022
Něman GrodnoNěman Grodno
Něman Grodno Něman Grodno
0:4 01.04.2022
Junost MinskJunost Minsk
Něman Grodno Něman Grodno
2:1pp 30.03.2022
Junost MinskJunost Minsk
Junost Minsk Junost Minsk
2:0 28.03.2022
Něman GrodnoNěman Grodno
Junost Minsk Junost Minsk
4:1 26.03.2022
Něman GrodnoNěman Grodno
Něman Grodno Něman Grodno
4:7 04.02.2022
Junost MinskJunost Minsk
Junost Minsk Junost Minsk
4:3pp 21.01.2022
Něman GrodnoNěman Grodno
Junost Minsk Junost Minsk
3:0 03.12.2021
Něman GrodnoNěman Grodno
Junost Minsk Junost Minsk
2:1 01.12.2021
Něman GrodnoNěman Grodno

Junost Minsk - Posledných 10

10.04.19
18:30
Junost Minsk Junost Minsk
Něman Grodno Něman Grodno
2:0
V
08.04.19
17:45
Něman Grodno Něman Grodno
Junost Minsk Junost Minsk
Vpp
07.04.19
12:00
Něman Grodno Něman Grodno
Junost Minsk Junost Minsk
1:2
V
04.04.19
18:30
Junost Minsk Junost Minsk
Něman Grodno Něman Grodno
Ppp
03.04.19
19:00
Junost Minsk Junost Minsk
Něman Grodno Něman Grodno
Vpp
25.03.19
17:00
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
Junost Minsk Junost Minsk
3:6
V
23.03.19
12:45
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
Junost Minsk Junost Minsk
2:3
V
21.03.19
18:00
Junost Minsk Junost Minsk
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
4:1
V
19.03.19
17:00
Junost Minsk Junost Minsk
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
4:1
V
12.03.19
17:00
Bělorusko 20 Bělorusko 20
Junost Minsk Junost Minsk
1:4
V

Něman Grodno - Posledných 10

10.04.19
18:30
Junost Minsk Junost Minsk
Něman Grodno Něman Grodno
2:0
P
08.04.19
17:45
Něman Grodno Něman Grodno
Junost Minsk Junost Minsk
Ppp
07.04.19
12:00
Něman Grodno Něman Grodno
Junost Minsk Junost Minsk
1:2
P
04.04.19
18:30
Junost Minsk Junost Minsk
Něman Grodno Něman Grodno
Vpp
03.04.19
19:00
Junost Minsk Junost Minsk
Něman Grodno Něman Grodno
Ppp
01.04.19
18:30
Něman Grodno Něman Grodno
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
3:0
V
30.03.19
11:00
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
Něman Grodno Něman Grodno
3:1
P
28.03.19
16:00
Něman Grodno Něman Grodno
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
Vpp
26.03.19
17:30
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
Něman Grodno Něman Grodno
Vpp
24.03.19
10:30
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
Něman Grodno Něman Grodno
2:4
V
213.9 ms