• Baranavichy
  • Bělorusko 18
  • Brest
  • Dinamo Maladzyechna
  • Gomel
  • Junost Minsk
  • Khimvolokno Mogilev
  • Lida
  • Lokomotiv Orsha
  • Něman Grodno
  • Novopolock
  • Pinskiye Yastreby
  • Shakhtar Soligorsk
  • Vitebsk
  • Žlobin
Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu
ukončeno
1. tretina0:1
2. tretina2:0
3. tretina1:2
predĺženie0:1
  • Začiatok: 15:02, 16.01.2021

Priebeh zápasu

1. tretina

0:1

0:1 J. Ward 6 ' asistence: Alexander Buinitsky, Yevgeny Stepanov

2. tretina

2:0

24' Pavel Razvadovsky 1:1
asistence: Alexander Suvorov
36' E. Klavdiev 2:1
asistence: N. Pyshkaila, Pavel Denisov

3. tretina

1:2

2:2 Alexander Volkov 45 ' asistence: Sergei Malyavko, Arthur Abmetka
53' Dmitri Ambrozheichik 3:2
asistence: G. Kosinsky
3:3 Krystian Dziubinski 55 ' asistence: J. Ward, Yevgeny Stepanov

predĺženie

0:1

3:4 Nikita Kryskin 63 '

Zápasy

Vzájomné zápasy - Posledných 10

Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
3:4pp 16.01.2021
Něman GrodnoNěman Grodno
Něman Grodno Něman Grodno
0:2 09.01.2021
Dinamo MaladzyechnaDinamo Maladzyechna
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
1:4 14.11.2020
Něman GrodnoNěman Grodno
Něman Grodno Něman Grodno
1:4 20.10.2020
Dinamo MaladzyechnaDinamo Maladzyechna
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
5:2 29.09.2020
Něman GrodnoNěman Grodno
Něman Grodno Něman Grodno
2:3sn 07.09.2020
Dinamo MaladzyechnaDinamo Maladzyechna
Něman Grodno Něman Grodno
2:3 24.02.2020
Dinamo MaladzyechnaDinamo Maladzyechna
Něman Grodno Něman Grodno
3:1 09.02.2020
Dinamo MaladzyechnaDinamo Maladzyechna
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
4:3 01.02.2020
Něman GrodnoNěman Grodno
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
5:2 20.01.2020
Něman GrodnoNěman Grodno

Dinamo Maladzyechna - Posledných 10

16.01.21
15:00
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
Něman Grodno Něman Grodno
Ppp
14.01.21
16:45
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
Gomel Gomel
2:6
P
12.01.21
16:45
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
Žlobin Žlobin
2:7
P
09.01.21
15:00
Něman Grodno Něman Grodno
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
0:2
V
29.12.20
15:00
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
3:0
P
27.12.20
10:30
Junost Minsk Junost Minsk
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
1:3
V
24.12.20
17:00
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
4:1
V
22.12.20
17:00
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
3:0
V
19.12.20
11:00
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
Junost Minsk Junost Minsk
2:1
V
12.12.20
16:00
Gomel Gomel
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
3:1
P

Něman Grodno - Posledných 10

16.01.21
15:00
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
Něman Grodno Něman Grodno
Vpp
14.01.21
17:00
Něman Grodno Něman Grodno
Žlobin Žlobin
2:4
P
12.01.21
16:30
Něman Grodno Něman Grodno
Gomel Gomel
1:3
P
09.01.21
15:00
Něman Grodno Něman Grodno
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
0:2
P
29.12.20
17:45
Junost Minsk Junost Minsk
Něman Grodno Něman Grodno
6:1
P
27.12.20
11:00
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
Něman Grodno Něman Grodno
4:3
P
24.12.20
17:00
Něman Grodno Něman Grodno
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
5:0
V
22.12.20
17:00
Něman Grodno Něman Grodno
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Vsn
19.12.20
10:30
Něman Grodno Něman Grodno
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
1:2
P
17.12.20
16:30
Něman Grodno Něman Grodno
Junost Minsk Junost Minsk
3:1
V
201.3 ms