• Brest
  • Dinamo Maladzyechna
  • Gomel
  • Junost Minsk
  • Khimvolokno Mogilev
  • Lida
  • Lokomotiv Orsha
  • Něman Grodno
  • Novopolock
  • Shakhtar Soligorsk
  • Vitebsk
  • Žlobin
Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu
ukončeno
1. tretina0:1
2. tretina2:0
3. tretina0:1
predĺženie0:0
  • Začiatok: 15:00, 25.02.2023

Priebeh zápasu

1. tretina

0:1

2. tretina

2:0

3. tretina

0:1

predĺženie

0:0

Zápasy

Vzájomné zápasy - Posledných 10

Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
6:2 12.02.2024
Něman GrodnoNěman Grodno
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
1:7 29.12.2023
Něman GrodnoNěman Grodno
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
7:2 27.12.2023
Něman GrodnoNěman Grodno
Něman Grodno Něman Grodno
6:3 11.10.2023
Dinamo MaladzyechnaDinamo Maladzyechna
Něman Grodno Něman Grodno
2:0 09.10.2023
Dinamo MaladzyechnaDinamo Maladzyechna
Něman Grodno Něman Grodno
3:2sn 25.02.2023
Dinamo MaladzyechnaDinamo Maladzyechna
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
1:4 17.11.2022
Něman GrodnoNěman Grodno
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
3:6 15.11.2022
Něman GrodnoNěman Grodno
Něman Grodno Něman Grodno
2:1 06.09.2022
Dinamo MaladzyechnaDinamo Maladzyechna
Něman Grodno Něman Grodno
7:2 04.09.2022
Dinamo MaladzyechnaDinamo Maladzyechna

Něman Grodno - Posledných 10

24.04.23
14:55
Něman Grodno Něman Grodno
Žlobin Žlobin
0:1
P
22.04.23
15:25
Žlobin Žlobin
Něman Grodno Něman Grodno
7:1
P
20.04.23
18:55
Něman Grodno Něman Grodno
Žlobin Žlobin
6:1
V
18.04.23
19:10
Žlobin Žlobin
Něman Grodno Něman Grodno
3:0
P
16.04.23
15:25
Žlobin Žlobin
Něman Grodno Něman Grodno
0:5
V
14.04.23
18:25
Něman Grodno Něman Grodno
Žlobin Žlobin
1:2
P
12.04.23
18:25
Něman Grodno Něman Grodno
Žlobin Žlobin
2:0
V
08.04.23
12:55
Něman Grodno Něman Grodno
Junost Minsk Junost Minsk
4:2
V
06.04.23
18:25
Junost Minsk Junost Minsk
Něman Grodno Něman Grodno
Vpp
04.04.23
18:25
Něman Grodno Něman Grodno
Junost Minsk Junost Minsk
2:1
V

Dinamo Maladzyechna - Posledných 10

20.03.23
18:30
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
1:3
P
18.03.23
15:00
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
Vpp
16.03.23
17:00
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
3:5
P
14.03.23
17:00
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
2:1
V
12.03.23
16:00
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
3:1
P
10.03.23
17:00
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
6:2
P
05.03.23
15:00
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
Vsn
03.03.23
17:00
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Ppp
01.03.23
17:00
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
1:3
V
25.02.23
15:00
Něman Grodno Něman Grodno
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
Psn
190.1 ms