• Baranavichy
  • Bělorusko 18
  • Brest
  • Dinamo Maladzyechna
  • Gomel
  • Junost Minsk
  • Khimvolokno Mogilev
  • Lida
  • Lokomotiv Orsha
  • Něman Grodno
  • Novopolock
  • Pinskiye Yastreby
  • Shakhtar Soligorsk
  • Vitebsk
  • Žlobin
Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu
ukončeno
1. tretina1:0
2. tretina0:0
3. tretina1:4
  • Začiatok: 17:01, 26.02.2021

Priebeh zápasu

1. tretina

1:0

7' Alexander Bunets 1:0

2. tretina

0:0

3. tretina

1:4

1:1 Pavel Zykov 42 ' asistence: Miks Indrašis
46' Alexander Idatullin 2:1
asistence: Igor Speshilov
2:2 Artem Levsha 49 ' asistence: Krystian Dziubinski, Igor Kozyachy
2:3 Pavel Azhgirei 50 '
2:4 Dmitry Kashtanov 58 ' asistence: Danila Palivko

Zápasy

Vzájomné zápasy - Posledných 10

Lida Lida
2:5 08.01.2022
Něman GrodnoNěman Grodno
Lida Lida
2:6 06.01.2022
Něman GrodnoNěman Grodno
Něman Grodno Něman Grodno
0:1 20.11.2021
LidaLida
Něman Grodno Něman Grodno
9:1 18.11.2021
LidaLida
Něman Grodno Něman Grodno
4:0 28.02.2021
LidaLida
Lida Lida
2:4 26.02.2021
Něman GrodnoNěman Grodno
Lida Lida
1:2 02.11.2019
Něman GrodnoNěman Grodno
Něman Grodno Něman Grodno
1:0 26.10.2019
LidaLida
Něman Grodno Něman Grodno
4:2 21.09.2019
LidaLida
Lida Lida
1:2 31.08.2019
Něman GrodnoNěman Grodno

Lida - Posledných 10

03.04.21
16:00
Lida Lida
Baranavichy Baranavichy
Ppp
01.04.21
18:00
Lida Lida
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
3:1
V
30.03.21
18:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Lida Lida
3:2
P
27.03.21
15:00
Lida Lida
Vitebsk Vitebsk
5:4
V
25.03.21
17:00
Lida Lida
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
1:2
P
23.03.21
17:00
Lida Lida
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Psn
20.03.21
15:00
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Lida Lida
2:4
V
18.03.21
17:00
Vitebsk Vitebsk
Lida Lida
3:1
P
12.03.21
17:00
Lida Lida
Bělorusko 18 Bělorusko 18
2:1
V
08.03.21
15:00
Pinskiye Yastreby Pinskiye Yastreby
Lida Lida
5:1
P

Něman Grodno - Posledných 10

14.03.21
15:00
Gomel Gomel
Něman Grodno Něman Grodno
2:0
P
12.03.21
17:00
Něman Grodno Něman Grodno
Gomel Gomel
3:4
P
10.03.21
17:00
Gomel Gomel
Něman Grodno Něman Grodno
Vsn
08.03.21
11:00
Něman Grodno Něman Grodno
Gomel Gomel
3:1
V
07.03.21
11:00
Něman Grodno Něman Grodno
Gomel Gomel
1:3
P
04.03.21
17:00
Gomel Gomel
Něman Grodno Něman Grodno
1:5
V
03.03.21
17:00
Gomel Gomel
Něman Grodno Něman Grodno
4:2
P
28.02.21
15:00
Něman Grodno Něman Grodno
Lida Lida
4:0
V
26.02.21
17:00
Lida Lida
Něman Grodno Něman Grodno
2:4
V
22.02.21
17:00
Žlobin Žlobin
Něman Grodno Něman Grodno
3:1
P

NEJČTENĚJŠÍ

7 D

48 H

24 H

VÝSLEDKY

  • nenalezen žádny zápas
127.1 ms