• Baranavichy
  • Bělorusko 18
  • Brest
  • Dinamo Maladzyechna
  • Gomel
  • Junost Minsk
  • Khimvolokno Mogilev
  • Lida
  • Lokomotiv Orsha
  • Něman Grodno
  • Novopolock
  • Pinskiye Yastreby
  • Shakhtar Soligorsk
  • Vitebsk
  • Žlobin
Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu
ukončeno
1. tretina1:0
2. tretina2:0
3. tretina0:1
  • Začiatok: 17:04, 22.02.2021

Priebeh zápasu

1. tretina

1:0

8' Yauheni Salamonau 1:0
asistence: Dmitri Voitekhov

2. tretina

2:0

24' Ilya Kazyanin 2:0
asistence: Artyom Manukyan, Yegor Voronov
32' Yauheni Salamonau 3:0
asistence: Denis Cherevach, Yegor Voronov

3. tretina

0:1

3:1 Krystian Dziubinski 43 ' asistence: Igor Kozyachy

Zápasy

Vzájomné zápasy - Posledných 10

Žlobin Žlobin
3:1 22.02.2021
Něman GrodnoNěman Grodno
Něman Grodno Něman Grodno
2:4 14.01.2021
ŽlobinŽlobin
Žlobin Žlobin
3:2pp 12.12.2020
Něman GrodnoNěman Grodno
Žlobin Žlobin
0:1 12.11.2020
Něman GrodnoNěman Grodno
Něman Grodno Něman Grodno
0:4 04.10.2020
ŽlobinŽlobin
Něman Grodno Něman Grodno
0:5 03.10.2020
ŽlobinŽlobin
Žlobin Žlobin
3:4 26.09.2020
Něman GrodnoNěman Grodno
Žlobin Žlobin
2:1pp 18.02.2020
Něman GrodnoNěman Grodno
Něman Grodno Něman Grodno
5:1 15.02.2020
ŽlobinŽlobin
Žlobin Žlobin
3:5 16.01.2020
Něman GrodnoNěman Grodno

Žlobin - Posledných 10

30.03.21
18:00
Junost Minsk Junost Minsk
Žlobin Žlobin
4:1
P
28.03.21
12:00
Žlobin Žlobin
Junost Minsk Junost Minsk
5:1
V
26.03.21
16:00
Junost Minsk Junost Minsk
Žlobin Žlobin
2:3
V
24.03.21
17:00
Žlobin Žlobin
Junost Minsk Junost Minsk
2:6
P
22.03.21
17:45
Žlobin Žlobin
Junost Minsk Junost Minsk
0:4
P
20.03.21
13:00
Junost Minsk Junost Minsk
Žlobin Žlobin
Vpp
18.03.21
16:45
Junost Minsk Junost Minsk
Žlobin Žlobin
Ppp
12.03.21
17:30
Žlobin Žlobin
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
2:1
V
10.03.21
16:45
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
Žlobin Žlobin
3:5
V
08.03.21
10:00
Žlobin Žlobin
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
Ppp

Něman Grodno - Posledných 10

14.03.21
15:00
Gomel Gomel
Něman Grodno Něman Grodno
2:0
P
12.03.21
17:00
Něman Grodno Něman Grodno
Gomel Gomel
3:4
P
10.03.21
17:00
Gomel Gomel
Něman Grodno Něman Grodno
Vsn
08.03.21
11:00
Něman Grodno Něman Grodno
Gomel Gomel
3:1
V
07.03.21
11:00
Něman Grodno Něman Grodno
Gomel Gomel
1:3
P
04.03.21
17:00
Gomel Gomel
Něman Grodno Něman Grodno
1:5
V
03.03.21
17:00
Gomel Gomel
Něman Grodno Něman Grodno
4:2
P
28.02.21
15:00
Něman Grodno Něman Grodno
Lida Lida
4:0
V
26.02.21
17:00
Lida Lida
Něman Grodno Něman Grodno
2:4
V
22.02.21
17:00
Žlobin Žlobin
Něman Grodno Něman Grodno
3:1
P
328.0 ms