• Baranavichy
  • Bělorusko 18
  • Brest
  • Dinamo Maladzyechna
  • Gomel
  • Junost Minsk
  • Khimvolokno Mogilev
  • Lida
  • Lokomotiv Orsha
  • Něman Grodno
  • Novopolock
  • Pinskiye Yastreby
  • Shakhtar Soligorsk
  • Vitebsk
  • Žlobin
Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu
ukončeno
1. tretina1:1
2. tretina1:1
3. tretina1:0
  • Začiatok: 16:47, 16.02.2021

Priebeh zápasu

1. tretina

1:1

11' Pavel Pishchalnikov 1:0
asistence: Pavel Zykov, Nikita Kryskin
1:1 Pavel Razvadovsky 14 ' asistence: Pavel Kopytin, Alexander Suvorov

2. tretina

1:1

1:2 Dmitri Ambrozheichik 26 ' asistence: Nikolai Syty
30' Aleksandr Malyavko 2:2
asistence: Dmitry Kashtanov

3. tretina

1:0

48' Pavel Zykov 3:2
asistence: Alexander Buinitsky

Zápasy

Vzájomné zápasy - Posledných 10

Něman Grodno Něman Grodno
3:2 16.02.2021
Dinamo MaladzyechnaDinamo Maladzyechna
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
3:4pp 16.01.2021
Něman GrodnoNěman Grodno
Něman Grodno Něman Grodno
0:2 09.01.2021
Dinamo MaladzyechnaDinamo Maladzyechna
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
1:4 14.11.2020
Něman GrodnoNěman Grodno
Něman Grodno Něman Grodno
1:4 20.10.2020
Dinamo MaladzyechnaDinamo Maladzyechna
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
5:2 29.09.2020
Něman GrodnoNěman Grodno
Něman Grodno Něman Grodno
2:3sn 07.09.2020
Dinamo MaladzyechnaDinamo Maladzyechna
Něman Grodno Něman Grodno
2:3 24.02.2020
Dinamo MaladzyechnaDinamo Maladzyechna
Něman Grodno Něman Grodno
3:1 09.02.2020
Dinamo MaladzyechnaDinamo Maladzyechna
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
4:3 01.02.2020
Něman GrodnoNěman Grodno

Něman Grodno - Posledných 10

14.03.21
15:00
Gomel Gomel
Něman Grodno Něman Grodno
2:0
P
12.03.21
17:00
Něman Grodno Něman Grodno
Gomel Gomel
3:4
P
10.03.21
17:00
Gomel Gomel
Něman Grodno Něman Grodno
Vsn
08.03.21
11:00
Něman Grodno Něman Grodno
Gomel Gomel
3:1
V
07.03.21
11:00
Něman Grodno Něman Grodno
Gomel Gomel
1:3
P
04.03.21
17:00
Gomel Gomel
Něman Grodno Něman Grodno
1:5
V
03.03.21
17:00
Gomel Gomel
Něman Grodno Něman Grodno
4:2
P
28.02.21
15:00
Něman Grodno Něman Grodno
Lida Lida
4:0
V
26.02.21
17:00
Lida Lida
Něman Grodno Něman Grodno
2:4
V
22.02.21
17:00
Žlobin Žlobin
Něman Grodno Něman Grodno
3:1
P

Dinamo Maladzyechna - Posledných 10

12.03.21
17:30
Žlobin Žlobin
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
2:1
P
10.03.21
16:45
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
Žlobin Žlobin
3:5
P
08.03.21
10:00
Žlobin Žlobin
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
Vpp
07.03.21
10:00
Žlobin Žlobin
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
2:4
V
04.03.21
16:45
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
Žlobin Žlobin
1:2
P
03.03.21
16:45
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
Žlobin Žlobin
Ppp
22.02.21
17:30
Gomel Gomel
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
1:3
V
20.02.21
15:00
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
1:5
P
18.02.21
17:00
Junost Minsk Junost Minsk
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
2:3
V
16.02.21
16:45
Něman Grodno Něman Grodno
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
3:2
P
218.8 ms