• Bělorusko 20
  • Brest
  • Dinamo Maladzyechna
  • Gomel
  • Junost Minsk
  • Khimvolokno Mogilev
  • Lida
  • Něman Grodno
  • Novopolock
  • Shakhtar Soligorsk
  • Vitebsk
  • Žlobin
Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu
ukončeno
1. tretina1:1
2. tretina4:0
3. tretina2:1
  • Začiatok: 17:00, 01.03.2018

Priebeh zápasu

1. tretina

1:1

6' Konstantin Bogdanovsky 1:0
asistence: Filipp Metlyuk, Aleksandr Malyavko
1:1 Artem Shagov 18 ' asistence: Sergei Magerov

2. tretina

4:0

23' Artem Levsha 2:1
asistence: Aleksei Badun, Artem Kisly
24' Nikita Kryskin 3:1
asistence: Konstantin Bogdanovsky
27' Aleksandr Zhidkikh 4:1
asistence: Mikhail Stefanovich, Roman Derlyuk
30' Pavel Boyarchuk 5:1
asistence: Mikhail Stefanovich, Aleksandr Zhidkikh

3. tretina

2:1

45' Grzegorz Pasiut 6:1
asistence: Eduard Grin
48' Eduard Grin 7:1
asistence: Grzegorz Pasiut, Igor Varivonchik
7:2 Vyacheslav Makritsky 51 ' asistence: Vladislav Kovalevich, Igor Leonenko

Zápasy

Vzájomné zápasy - Posledných 10

Něman Grodno Něman Grodno
2:3sn 10.12.2021
NovopolockNovopolock
Novopolock Novopolock
2:3pp 28.10.2021
Něman GrodnoNěman Grodno
Něman Grodno Něman Grodno
1:2pp 30.09.2021
NovopolockNovopolock
Novopolock Novopolock
3:0 03.09.2021
Něman GrodnoNěman Grodno
Novopolock Novopolock
4:8 06.03.2018
Něman GrodnoNěman Grodno
Novopolock Novopolock
1:3 05.03.2018
Něman GrodnoNěman Grodno
Něman Grodno Něman Grodno
5:0 02.03.2018
NovopolockNovopolock
Něman Grodno Něman Grodno
7:2 01.03.2018
NovopolockNovopolock
Něman Grodno Něman Grodno
4:2 25.11.2017
NovopolockNovopolock
Novopolock Novopolock
1:2 10.09.2017
Něman GrodnoNěman Grodno

Něman Grodno - Posledných 10

06.04.18
18:00
Junost Minsk Junost Minsk
Něman Grodno Něman Grodno
2:3
V
04.04.18
18:00
Něman Grodno Něman Grodno
Junost Minsk Junost Minsk
1:3
P
02.04.18
18:00
Junost Minsk Junost Minsk
Něman Grodno Něman Grodno
1:2
V
01.04.18
12:00
Junost Minsk Junost Minsk
Něman Grodno Něman Grodno
0:3
V
29.03.18
17:30
Něman Grodno Něman Grodno
Junost Minsk Junost Minsk
2:3
P
28.03.18
17:30
Něman Grodno Něman Grodno
Junost Minsk Junost Minsk
2:1
V
23.03.18
17:00
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
Něman Grodno Něman Grodno
1:2
V
21.03.18
16:00
Něman Grodno Něman Grodno
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
1:2
P
18.03.18
16:00
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
Něman Grodno Něman Grodno
1:4
V
17.03.18
15:00
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
Něman Grodno Něman Grodno
4:3
P

Novopolock - Posledných 10

06.03.18
17:00
Novopolock Novopolock
Něman Grodno Něman Grodno
4:8
P
05.03.18
17:00
Novopolock Novopolock
Něman Grodno Něman Grodno
1:3
P
02.03.18
17:00
Něman Grodno Něman Grodno
Novopolock Novopolock
5:0
P
01.03.18
17:00
Něman Grodno Něman Grodno
Novopolock Novopolock
7:2
P
25.02.18
15:00
Novopolock Novopolock
Vitebsk Vitebsk
6:2
V
22.02.18
17:00
Lida Lida
Novopolock Novopolock
1:2
V
20.02.18
17:00
Bělorusko 20 Bělorusko 20
Novopolock Novopolock
Ppp
17.02.18
15:00
Novopolock Novopolock
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Ppp
13.02.18
17:00
Novopolock Novopolock
Brest Brest
4:1
V
07.02.18
17:00
Bělorusko 20 Bělorusko 20
Novopolock Novopolock
4:5
V

NEJČTENĚJŠÍ

7 D

48 H

24 H

VÝSLEDKY

  • nenalezen žádny zápas
117.6 ms