• Almetievsk
  • Bars Kazan
  • Chelmet Čeljabinsk
  • Dinamo St. Petersburg
  • Dynamo Tver
  • Ermak Angarsk
  • Gornyak Uchaly
  • Heilongjiang Harbin
  • Humo Tashkent
  • Iževsk
  • Karaganda
  • Karelia SKA
  • Kazzinc-Torpedo
  • Khimik Voskresensk
  • Kurgan
  • Molot-Prikam'e Perm
  • Nomad Astana
  • Novokuzněck
  • ORG Beijing
  • Penza
  • Rostov
  • Ryazan
  • Samara
  • Sokol Krasnoyarsk
  • Tambov
  • Togliatti
  • Toros Neftekamsk
  • Torpedo Gorky
  • Tseng Tou Jilin
  • Ťumeň
  • Voroněž
  • Yugra Khanty-Mansiysk
  • Yuzhny Ural Orsk
  • Zvezda Chekhov
Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu
  • Výsledky
  • Program

Sezóna:

Dátum Čas
25.01.2020 15:00 Voroněž  Voroněž 1:2 Humo Tashkent  Humo Tashkentprehra
20.01.2020 17:00 Penza  Penza 1:0 Voroněž  Voroněžprehra
18.01.2020 14:00 Togliatti  Togliatti 3:1 Voroněž  Voroněžprehra
16.01.2020 16:00 Samara  Samara 3:2pp Voroněž  Voroněžprehra
11.01.2020 15:00 Voroněž  Voroněž 5:4sn Heilongjiang Harbin  Heilongjiang Harbinvýhra
09.01.2020 17:00 Voroněž  Voroněž 3:4pp ORG Beijing  ORG Beijingprehra
07.01.2020 15:00 Voroněž  Voroněž 5:3 Tseng Tou Jilin  Tseng Tou Jilinvýhra
27.12.2019 16:30 Torpedo Gorky  Torpedo Gorky 2:5 Voroněž  Voroněžvýhra
25.12.2019 16:30 Bars Kazan  Bars Kazan 4:3 Voroněž  Voroněžprehra
23.12.2019 17:00 Ryazan  Ryazan 0:1 Voroněž  Voroněžvýhra
18.12.2019 17:00 Voroněž  Voroněž 2:1 Chelmet Čeljabinsk  Chelmet Čeljabinskvýhra
12.12.2019 17:00 Voroněž  Voroněž 2:3pp Kurgan  Kurganprehra
07.12.2019 13:00 Ťumeň  Ťumeň 3:0 Voroněž  Voroněžprehra
05.12.2019 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk  Yugra Khanty-Mansiysk 2:3sn Voroněž  Voroněžvýhra
02.12.2019 12:00 Ermak Angarsk  Ermak Angarsk 5:2 Voroněž  Voroněžprehra
30.11.2019 11:00 Sokol Krasnoyarsk  Sokol Krasnoyarsk 5:1 Voroněž  Voroněžprehra
26.11.2019 17:00 Voroněž  Voroněž 1:4 Tambov  Tambovprehra
22.11.2019 17:30 Rostov  Rostov 1:4 Voroněž  Voroněžvýhra
17.11.2019 15:00 Voroněž  Voroněž 3:2pp Torpedo Gorky  Torpedo Gorkyvýhra
15.11.2019 17:00 Voroněž  Voroněž 2:4 Bars Kazan  Bars Kazanprehra
13.11.2019 17:00 Voroněž  Voroněž 4:1 Ryazan  Ryazanvýhra
09.11.2019 11:00 Tseng Tou Jilin  Tseng Tou Jilin 2:3 Voroněž  Voroněžvýhra
07.11.2019 12:30 ORG Beijing  ORG Beijing 2:4 Voroněž  Voroněžvýhra
05.11.2019 12:30 Heilongjiang Harbin  Heilongjiang Harbin 5:4 Voroněž  Voroněžprehra
01.11.2019 17:00 Voroněž  Voroněž 2:6 Samara  Samaraprehra
30.10.2019 17:00 Voroněž  Voroněž 0:2 Togliatti  Togliattiprehra
28.10.2019 17:00 Voroněž  Voroněž 4:3sn Penza  Penzavýhra
23.10.2019 16:30 Humo Tashkent  Humo Tashkent 6:2 Voroněž  Voroněžprehra
21.10.2019 17:30 Khimik Voskresensk  Khimik Voskresensk 3:2sn Voroněž  Voroněžprehra
19.10.2019 16:00 Zvezda Chekhov  Zvezda Chekhov 3:2pp Voroněž  Voroněžprehra
14.10.2019 18:00 Voroněž  Voroněž 2:3 Toros Neftekamsk  Toros Neftekamskprehra
12.10.2019 16:00 Voroněž  Voroněž 2:1pp Almetievsk  Almetievskvýhra
10.10.2019 18:00 Voroněž  Voroněž 4:2 Iževsk  Iževskvýhra
08.10.2019 18:00 Voroněž  Voroněž 1:3 Molot-Prikam'e Perm  Molot-Prikam'e Permprehra
02.10.2019 14:00 Novokuzněck  Novokuzněck 6:3 Voroněž  Voroněžprehra
29.09.2019 13:00 Kazzinc-Torpedo  Kazzinc-Torpedo 2:3pp Voroněž  Voroněžvýhra
27.09.2019 15:00 Nomad Astana  Nomad Astana 2:1 Voroněž  Voroněžprehra
25.09.2019 15:00 Karaganda  Karaganda 4:0 Voroněž  Voroněžprehra
21.09.2019 16:00 Tambov  Tambov 3:2sn Voroněž  Voroněžprehra
19.09.2019 18:30 Rostov  Rostov 3:1 Voroněž  Voroněžprehra
14.09.2019 16:00 Voroněž  Voroněž 5:0 Rostov  Rostovvýhra
12.09.2019 18:00 Voroněž  Voroněž 2:4 Dinamo St. Petersburg  Dinamo St. Petersburgprehra
10.09.2019 18:00 Voroněž  Voroněž 4:5sn Karelia SKA  Karelia SKAprehra
08.09.2019 16:00 Voroněž  Voroněž 3:2 Dynamo Tver  Dynamo Tvervýhra
06.09.2019 18:00 Voroněž  Voroněž 1:2pp Tambov  Tambovprehra
Dátum Čas
27.01.2020 17:00 Voroněž  Voroněž -:- Khimik Voskresensk  Khimik VoskresenskBude se hrát
29.01.2020 17:00 Voroněž  Voroněž -:- Zvezda Chekhov  Zvezda ChekhovBude se hrát
05.02.2020 17:00 Voroněž  Voroněž -:- Gornyak Uchaly  Gornyak UchalyBude se hrát
07.02.2020 17:00 Voroněž  Voroněž -:- Rostov  RostovBude se hrát
12.02.2020 17:30 Dinamo St. Petersburg  Dinamo St. Petersburg -:- Voroněž  VoroněžBude se hrát
14.02.2020 16:30 Karelia SKA  Karelia SKA -:- Voroněž  VoroněžBude se hrát
16.02.2020 15:00 Dynamo Tver  Dynamo Tver -:- Voroněž  VoroněžBude se hrát
18.02.2020 17:00 Tambov  Tambov -:- Voroněž  VoroněžBude se hrát
284.3 ms