• Almetievsk
  • Bars Kazan
  • Chelmet Čeljabinsk
  • Dinamo St. Petersburg
  • Dynamo Tver
  • Ermak Angarsk
  • Gornyak Uchaly
  • Heilongjiang Harbin
  • Humo Tashkent
  • Iževsk
  • Karaganda
  • Karelia SKA
  • Kazzinc-Torpedo
  • Khimik Voskresensk
  • Kurgan
  • Molot-Prikam'e Perm
  • Nomad Astana
  • Novokuzněck
  • ORG Beijing
  • Penza
  • Rostov
  • Ryazan
  • Samara
  • Sokol Krasnoyarsk
  • Tambov
  • Togliatti
  • Toros Neftekamsk
  • Torpedo Gorky
  • Tseng Tou Jilin
  • Ťumeň
  • Voroněž
  • Yugra Khanty-Mansiysk
  • Yuzhny Ural Orsk
  • Zvezda Chekhov
Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu
  • Výsledky
  • Program

Sezóna:

Dátum Čas
17.03.2020 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk  Yugra Khanty-Mansiysk 4:3pp Ťumeň  Ťumeňprehra
16.03.2020 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk  Yugra Khanty-Mansiysk 2:1 Ťumeň  Ťumeňprehra
13.03.2020 15:00 Ťumeň  Ťumeň 5:2 Yugra Khanty-Mansiysk  Yugra Khanty-Mansiyskvýhra
12.03.2020 15:00 Ťumeň  Ťumeň 4:1 Yugra Khanty-Mansiysk  Yugra Khanty-Mansiyskvýhra
04.03.2020 17:00 Penza  Penza 0:3 Ťumeň  Ťumeňvýhra
01.03.2020 13:00 Ťumeň  Ťumeň 2:0 Penza  Penzavýhra
27.02.2020 17:00 Penza  Penza 0:1pp Ťumeň  Ťumeňvýhra
26.02.2020 17:00 Penza  Penza 2:1pp Ťumeň  Ťumeňprehra
23.02.2020 13:00 Ťumeň  Ťumeň 3:2pp Penza  Penzavýhra
22.02.2020 13:00 Ťumeň  Ťumeň 3:4 Penza  Penzaprehra
18.02.2020 15:00 Ťumeň  Ťumeň 0:2 Karaganda  Karagandaprehra
16.02.2020 13:00 Ťumeň  Ťumeň 8:4 Nomad Astana  Nomad Astanavýhra
13.02.2020 15:00 Ťumeň  Ťumeň 3:2 Kazzinc-Torpedo  Kazzinc-Torpedovýhra
11.02.2020 15:00 Ťumeň  Ťumeň 2:5 Novokuzněck  Novokuzněckprehra
07.02.2020 15:00 Molot-Prikam'e Perm  Molot-Prikam'e Perm 4:1 Ťumeň  Ťumeňprehra
05.02.2020 16:00 Iževsk  Iževsk 1:3 Ťumeň  Ťumeňvýhra
03.02.2020 15:00 Toros Neftekamsk  Toros Neftekamsk 1:4 Ťumeň  Ťumeňvýhra
01.02.2020 15:00 Almetievsk  Almetievsk 1:3 Ťumeň  Ťumeňvýhra
27.01.2020 15:00 Ťumeň  Ťumeň 1:4 Gornyak Uchaly  Gornyak Uchalyprehra
23.01.2020 15:00 Ťumeň  Ťumeň 2:1 Yuzhny Ural Orsk  Yuzhny Ural Orskvýhra
21.01.2020 15:00 Ťumeň  Ťumeň 3:2pp Chelmet Čeljabinsk  Chelmet Čeljabinskvýhra
16.01.2020 15:00 Ťumeň  Ťumeň 2:0 Yugra Khanty-Mansiysk  Yugra Khanty-Mansiyskvýhra
11.01.2020 13:00 Ťumeň  Ťumeň 2:0 Sokol Krasnoyarsk  Sokol Krasnoyarskvýhra
10.01.2020 15:00 Ťumeň  Ťumeň 2:3 Sokol Krasnoyarsk  Sokol Krasnoyarskprehra
07.01.2020 13:00 Ťumeň  Ťumeň 6:3 Ermak Angarsk  Ermak Angarskvýhra
06.01.2020 13:00 Ťumeň  Ťumeň 2:0 Ermak Angarsk  Ermak Angarskvýhra
26.12.2019 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk  Yugra Khanty-Mansiysk 4:3sn Ťumeň  Ťumeňprehra
22.12.2019 08:00 Ťumeň  Ťumeň 2:4 Kurgan  Kurganprehra
18.12.2019 17:30 Dinamo St. Petersburg  Dinamo St. Petersburg 2:1pp Ťumeň  Ťumeňprehra
16.12.2019 17:00 Karelia SKA  Karelia SKA 2:1pp Ťumeň  Ťumeňprehra
14.12.2019 15:00 Dynamo Tver  Dynamo Tver 2:1pp Ťumeň  Ťumeňprehra
09.12.2019 15:00 Ťumeň  Ťumeň 3:2 Tambov  Tambovvýhra
07.12.2019 13:00 Ťumeň  Ťumeň 3:0 Voroněž  Voroněžvýhra
05.12.2019 15:00 Ťumeň  Ťumeň 3:2 Rostov  Rostovvýhra
29.11.2019 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk  Yugra Khanty-Mansiysk 2:3sn Ťumeň  Ťumeňvýhra
23.11.2019 11:00 Sokol Krasnoyarsk  Sokol Krasnoyarsk 1:2 Ťumeň  Ťumeňvýhra
22.11.2019 13:00 Sokol Krasnoyarsk  Sokol Krasnoyarsk 2:5 Ťumeň  Ťumeňvýhra
19.11.2019 12:00 Ermak Angarsk  Ermak Angarsk 1:2 Ťumeň  Ťumeňvýhra
18.11.2019 12:00 Ermak Angarsk  Ermak Angarsk 1:2sn Ťumeň  Ťumeňvýhra
15.11.2019 15:00 Ťumeň  Ťumeň 3:1 Yugra Khanty-Mansiysk  Yugra Khanty-Mansiyskvýhra
06.11.2019 14:30 Chelmet Čeljabinsk  Chelmet Čeljabinsk 2:3pp Ťumeň  Ťumeňvýhra
04.11.2019 13:00 Yuzhny Ural Orsk  Yuzhny Ural Orsk 5:2 Ťumeň  Ťumeňprehra
02.11.2019 11:00 Gornyak Uchaly  Gornyak Uchaly 3:4sn Ťumeň  Ťumeňvýhra
31.10.2019 14:30 Kurgan  Kurgan 1:2 Ťumeň  Ťumeňvýhra
27.10.2019 13:00 Ťumeň  Ťumeň 2:1 Torpedo Gorky  Torpedo Gorkyvýhra
25.10.2019 16:00 Ťumeň  Ťumeň 2:1sn Bars Kazan  Bars Kazanvýhra
23.10.2019 16:00 Ťumeň  Ťumeň 3:2pp Ryazan  Ryazanvýhra
19.10.2019 12:00 Tseng Tou Jilin  Tseng Tou Jilin 2:3 Ťumeň  Ťumeňvýhra
17.10.2019 13:30 ORG Beijing  ORG Beijing 1:3 Ťumeň  Ťumeňvýhra
15.10.2019 13:30 Heilongjiang Harbin  Heilongjiang Harbin 1:3 Ťumeň  Ťumeňvýhra
11.10.2019 16:00 Ťumeň  Ťumeň 1:0pp Samara  Samaravýhra
09.10.2019 16:00 Ťumeň  Ťumeň 5:4pp Togliatti  Togliattivýhra
07.10.2019 16:00 Ťumeň  Ťumeň 0:4 Penza  Penzaprehra
03.10.2019 16:30 Humo Tashkent  Humo Tashkent 1:2 Ťumeň  Ťumeňvýhra
01.10.2019 17:30 Khimik Voskresensk  Khimik Voskresensk 1:2 Ťumeň  Ťumeňvýhra
29.09.2019 16:00 Zvezda Chekhov  Zvezda Chekhov 3:4pp Ťumeň  Ťumeňvýhra
23.09.2019 16:00 Ťumeň  Ťumeň 2:3sn Toros Neftekamsk  Toros Neftekamskprehra
21.09.2019 14:00 Ťumeň  Ťumeň 1:3 Almetievsk  Almetievskprehra
19.09.2019 16:00 Ťumeň  Ťumeň 3:1 Iževsk  Iževskvýhra
17.09.2019 16:00 Ťumeň  Ťumeň 5:1 Molot-Prikam'e Perm  Molot-Prikam'e Permvýhra
12.09.2019 14:00 Novokuzněck  Novokuzněck 0:1sn Ťumeň  Ťumeňvýhra
09.09.2019 14:30 Kazzinc-Torpedo  Kazzinc-Torpedo 1:2 Ťumeň  Ťumeňvýhra
07.09.2019 13:00 Nomad Astana  Nomad Astana 1:5 Ťumeň  Ťumeňvýhra
05.09.2019 15:00 Karaganda  Karaganda 2:3sn Ťumeň  Ťumeňvýhra
Dátum Čas
nenalezen žádny zápas
222.5 ms