Sezóna:
Dátum | Čas | |||||
17.03.2024 | 14:30 | Aalborg | 6:0 | Rodovre Kobenhavn | prehra | |
15.03.2024 | 19:30 | Rodovre Kobenhavn | 3:4 | Aalborg | prehra | |
12.03.2024 | 19:00 | Aalborg | 2:1 | Rodovre Kobenhavn | prehra | |
10.03.2024 | 14:30 | Rodovre Kobenhavn | 0:4 | Aalborg | prehra | |
08.03.2024 | 19:30 | Aalborg | 3:4 | Rodovre Kobenhavn | výhra | |
05.03.2024 | 19:00 | Rodovre Kobenhavn | 4:2 | Fredrikshavn | výhra | |
03.03.2024 | 15:00 | Aalborg | 3:1 | Rodovre Kobenhavn | prehra | |
01.03.2024 | 18:59 | Rodovre Kobenhavn | 3:4 | Rungsted | prehra | |
28.02.2024 | 19:00 | Rodovre Kobenhavn | 1:2 | Sonderjylland IK | prehra | |
23.02.2024 | 19:30 | Odense | 9:1 | Rodovre Kobenhavn | prehra | |
18.02.2024 | 15:00 | Herning | 5:1 | Rodovre Kobenhavn | prehra | |
16.02.2024 | 19:29 | Rodovre Kobenhavn | 2:5 | Herlev | prehra | |
13.02.2024 | 19:00 | Rodovre Kobenhavn | 0:6 | Esbjerg | prehra | |
02.02.2024 | 19:00 | Sonderjylland IK | 4:1 | Rodovre Kobenhavn | prehra | |
29.01.2024 | 19:00 | Esbjerg | 5:0 | Rodovre Kobenhavn | prehra | |
26.01.2024 | 19:30 | Rodovre Kobenhavn | 4:1 | Fredrikshavn | výhra | |
16.01.2024 | 19:30 | Rodovre Kobenhavn | 3:2pp | Odense | výhra | |
12.01.2024 | 19:30 | Rodovre Kobenhavn | 1:4 | Aalborg | prehra | |
05.01.2024 | 20:00 | Fredrikshavn | 3:2 | Rodovre Kobenhavn | prehra | |
03.01.2024 | 19:00 | Odense | 7:1 | Rodovre Kobenhavn | prehra | |
30.12.2023 | 19:30 | Herlev | 7:2 | Rodovre Kobenhavn | prehra | |
29.12.2023 | 19:00 | Rodovre Kobenhavn | 4:3 | Rungsted | výhra | |
27.12.2023 | 19:00 | Rungsted | 5:1 | Rodovre Kobenhavn | prehra | |
22.12.2023 | 19:30 | Rodovre Kobenhavn | 3:1 | Herlev | výhra | |
15.12.2023 | 19:30 | Aalborg | 3:4pp | Rodovre Kobenhavn | výhra | |
08.12.2023 | 19:30 | Rodovre Kobenhavn | 3:4 | Esbjerg | prehra | |
05.12.2023 | 19:00 | Rodovre Kobenhavn | 3:8 | Sonderjylland IK | prehra | |
03.12.2023 | 15:00 | Herning | 7:3 | Rodovre Kobenhavn | prehra | |
01.12.2023 | 19:30 | Herlev | 2:1pp | Rodovre Kobenhavn | prehra | |
27.11.2023 | 19:00 | Rodovre Kobenhavn | 3:2sn | Herning | výhra | |
23.11.2023 | 19:30 | Rungsted | 3:2 | Rodovre Kobenhavn | prehra | |
20.11.2023 | 19:00 | Fredrikshavn | 5:2 | Rodovre Kobenhavn | prehra | |
17.11.2023 | 19:00 | Rodovre Kobenhavn | 3:2 | Aalborg | výhra | |
15.11.2023 | 19:00 | Esbjerg | 4:3 | Rodovre Kobenhavn | prehra | |
06.11.2023 | 19:00 | Rodovre Kobenhavn | 2:5 | Odense | prehra | |
03.11.2023 | 19:30 | Sonderjylland IK | 4:1 | Rodovre Kobenhavn | prehra | |
01.11.2023 | 19:30 | Rodovre Kobenhavn | 4:3pp | Herning | výhra | |
29.10.2023 | 15:00 | Herning | 6:4 | Rodovre Kobenhavn | prehra | |
27.10.2023 | 19:30 | Rodovre Kobenhavn | 2:3 | Herlev | prehra | |
25.10.2023 | 18:59 | Odense | 6:1 | Rodovre Kobenhavn | prehra | |
20.10.2023 | 19:00 | Rodovre Kobenhavn | 4:3 | Fredrikshavn | výhra | |
16.10.2023 | 19:00 | Rodovre Kobenhavn | 6:5 | Sonderjylland IK | výhra | |
08.10.2023 | 18:00 | Sonderjylland IK | 5:2 | Rodovre Kobenhavn | prehra | |
06.10.2023 | 19:00 | Rodovre Kobenhavn | 2:7 | Rungsted | prehra | |
03.10.2023 | 19:00 | Aalborg | 4:0 | Rodovre Kobenhavn | prehra | |
01.10.2023 | 14:00 | Rodovre Kobenhavn | 2:1sn | Esbjerg | výhra | |
29.09.2023 | 19:30 | Herlev | 6:1 | Rodovre Kobenhavn | prehra | |
22.09.2023 | 19:30 | Rodovre Kobenhavn | 0:5 | Odense | prehra | |
15.09.2023 | 19:30 | Esbjerg | 6:2 | Rodovre Kobenhavn | prehra | |
12.09.2023 | 19:00 | Rodovre Kobenhavn | 5:8 | Aalborg | prehra | |
08.09.2023 | 19:15 | Fredrikshavn | 1:3 | Rodovre Kobenhavn | výhra | |
04.09.2023 | 19:15 | Rodovre Kobenhavn | 6:5 | Herning | výhra | |
01.09.2023 | 19:30 | Rungsted | 5:6pp | Rodovre Kobenhavn | výhra |
Extraliga