• Aalborg
  • Esbjerg
  • Fredrikshavn
  • Herlev
  • Herning
  • Odense
  • Rodovre Kobenhavn
  • Rungsted
  • Sonderjylland IK
Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu
  • Výsledky
  • Program

Sezóna:

Dátum Čas
01.03.2024 19:00 Esbjerg  Esbjerg 4:5sn Herning  Herningprehra
26.02.2024 19:15 Rungsted  Rungsted 4:2 Esbjerg  Esbjergprehra
23.02.2024 19:30 Esbjerg  Esbjerg 2:4 Sonderjylland IK  Sonderjylland IKprehra
20.02.2024 19:00 Esbjerg  Esbjerg 1:2 Aalborg  Aalborgprehra
16.02.2024 19:30 Esbjerg  Esbjerg 5:3 Odense  Odensevýhra
13.02.2024 19:00 Rodovre Kobenhavn  Rodovre Kobenhavn 0:6 Esbjerg  Esbjergvýhra
02.02.2024 19:30 Odense  Odense 2:4 Esbjerg  Esbjergvýhra
29.01.2024 19:00 Esbjerg  Esbjerg 5:0 Rodovre Kobenhavn  Rodovre Kobenhavnvýhra
26.01.2024 19:30 Aalborg  Aalborg 5:1 Esbjerg  Esbjergprehra
23.01.2024 19:00 Esbjerg  Esbjerg 9:3 Rungsted  Rungstedvýhra
16.01.2024 19:00 Fredrikshavn  Fredrikshavn 3:6 Esbjerg  Esbjergvýhra
14.01.2024 17:00 Esbjerg  Esbjerg 3:0 Herlev  Herlevvýhra
09.01.2024 19:00 Esbjerg  Esbjerg 4:3 Fredrikshavn  Fredrikshavnvýhra
05.01.2024 19:00 Herlev  Herlev 6:4 Esbjerg  Esbjergprehra
03.01.2024 19:00 Herning  Herning 4:7 Esbjerg  Esbjergvýhra
30.12.2023 19:00 Sonderjylland IK  Sonderjylland IK 4:3pp Esbjerg  Esbjergprehra
29.12.2023 20:00 Esbjerg  Esbjerg 13:3 Sonderjylland IK  Sonderjylland IKvýhra
27.12.2023 19:00 Fredrikshavn  Fredrikshavn 3:6 Esbjerg  Esbjergvýhra
22.12.2023 19:30 Esbjerg  Esbjerg 2:6 Odense  Odenseprehra
19.12.2023 19:00 Esbjerg  Esbjerg 3:2 Herning  Herningvýhra
15.12.2023 19:30 Rungsted  Rungsted 3:5 Esbjerg  Esbjergvýhra
12.12.2023 19:00 Esbjerg  Esbjerg 2:6 Aalborg  Aalborgprehra
08.12.2023 19:30 Rodovre Kobenhavn  Rodovre Kobenhavn 3:4 Esbjerg  Esbjergvýhra
01.12.2023 19:30 Aalborg  Aalborg 6:3 Esbjerg  Esbjergprehra
28.11.2023 19:00 Esbjerg  Esbjerg 6:5pp Fredrikshavn  Fredrikshavnvýhra
24.11.2023 19:30 Herning  Herning 4:2 Esbjerg  Esbjergprehra
21.11.2023 19:00 Esbjerg  Esbjerg 5:2 Rungsted  Rungstedvýhra
17.11.2023 19:00 Sonderjylland IK  Sonderjylland IK 7:0 Esbjerg  Esbjergprehra
15.11.2023 19:00 Esbjerg  Esbjerg 4:3 Rodovre Kobenhavn  Rodovre Kobenhavnvýhra
05.11.2023 15:00 Esbjerg  Esbjerg 4:0 Herlev  Herlevvýhra
03.11.2023 19:30 Odense  Odense 4:3 Esbjerg  Esbjergprehra
27.10.2023 19:00 Esbjerg  Esbjerg 2:1sn Odense  Odensevýhra
23.10.2023 19:00 Rungsted  Rungsted 1:2 Esbjerg  Esbjergvýhra
21.10.2023 16:00 Esbjerg  Esbjerg 4:5 Aalborg  Aalborgprehra
17.10.2023 19:00 Fredrikshavn  Fredrikshavn 5:3 Esbjerg  Esbjergprehra
13.10.2023 19:30 Esbjerg  Esbjerg 2:1sn Sonderjylland IK  Sonderjylland IKvýhra
11.10.2023 19:00 Herlev  Herlev 3:2 Esbjerg  Esbjergprehra
06.10.2023 19:30 Esbjerg  Esbjerg 2:4 Herning  Herningprehra
01.10.2023 14:00 Rodovre Kobenhavn  Rodovre Kobenhavn 2:1sn Esbjerg  Esbjergprehra
29.09.2023 20:00 Aalborg  Aalborg 4:5 Esbjerg  Esbjergvýhra
24.09.2023 16:00 Esbjerg  Esbjerg 6:2 Fredrikshavn  Fredrikshavnvýhra
22.09.2023 19:30 Herning  Herning 3:1 Esbjerg  Esbjergprehra
19.09.2023 19:00 Odense  Odense 4:3 Esbjerg  Esbjergprehra
15.09.2023 19:30 Esbjerg  Esbjerg 6:2 Rodovre Kobenhavn  Rodovre Kobenhavnvýhra
08.09.2023 19:00 Esbjerg  Esbjerg 5:3 Herlev  Herlevvýhra
05.09.2023 19:30 Sonderjylland IK  Sonderjylland IK 3:1 Esbjerg  Esbjergprehra
03.09.2023 15:00 Esbjerg  Esbjerg 2:1 Rungsted  Rungstedvýhra
Dátum Čas
03.03.2024 15:00 Herlev  Herlev -:- Esbjerg  EsbjergBude se hrát
177.9 ms