• Aalborg
  • Esbjerg
  • Fredrikshavn
  • Herlev
  • Herning
  • Odense
  • Rodovre Kobenhavn
  • Rungsted
  • Sonderjylland IK
Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu
  • Výsledky
  • Program

Sezóna:

Dátum Čas
10.03.2020 19:30 Odense  Odense 3:6 Rungsted  Rungstedprehra
03.03.2020 19:00 Herlev  Herlev 4:2 Odense  Odenseprehra
01.03.2020 16:00 Esbjerg  Esbjerg 3:4sn Odense  Odensevýhra
28.02.2020 19:30 Odense  Odense 1:4 Herning  Herningprehra
25.02.2020 19:00 Fredrikshavn  Fredrikshavn 7:6pp Odense  Odenseprehra
21.02.2020 19:30 Odense  Odense 3:2pp Rodovre Kobenhavn  Rodovre Kobenhavnvýhra
18.02.2020 19:00 Aalborg  Aalborg 6:0 Odense  Odenseprehra
14.02.2020 19:30 Odense  Odense 0:4 Sonderjylland IK  Sonderjylland IKprehra
11.02.2020 19:00 Rungsted  Rungsted 6:5pp Odense  Odenseprehra
26.01.2020 15:00 Odense  Odense 5:1 Herlev  Herlevvýhra
24.01.2020 19:30 Odense  Odense 7:4 Esbjerg  Esbjergvýhra
21.01.2020 19:00 Herning  Herning 8:2 Odense  Odenseprehra
19.01.2020 13:30 Sonderjylland IK  Sonderjylland IK 3:1 Odense  Odenseprehra
17.01.2020 19:30 Odense  Odense 3:2 Fredrikshavn  Fredrikshavnvýhra
14.01.2020 19:00 Rodovre Kobenhavn  Rodovre Kobenhavn 1:3 Odense  Odensevýhra
12.01.2020 15:00 Odense  Odense 6:5pp Aalborg  Aalborgvýhra
05.01.2020 15:00 Odense  Odense 4:3 Rodovre Kobenhavn  Rodovre Kobenhavnvýhra
03.01.2020 19:00 Esbjerg  Esbjerg 3:2 Odense  Odenseprehra
29.12.2019 19:30 Odense  Odense 2:6 Herning  Herningprehra
22.12.2019 15:00 Fredrikshavn  Fredrikshavn 6:2 Odense  Odenseprehra
20.12.2019 19:30 Odense  Odense 1:6 Herlev  Herlevprehra
15.12.2019 15:00 Aalborg  Aalborg 6:4 Odense  Odenseprehra
13.12.2019 19:30 Odense  Odense 1:2 Sonderjylland IK  Sonderjylland IKprehra
08.12.2019 15:00 Rungsted  Rungsted 5:4 Odense  Odenseprehra
06.12.2019 19:30 Odense  Odense 1:2 Esbjerg  Esbjergprehra
03.12.2019 19:00 Rodovre Kobenhavn  Rodovre Kobenhavn 4:3 Odense  Odenseprehra
29.11.2019 19:30 Odense  Odense 2:5 Aalborg  Aalborgprehra
26.11.2019 19:00 Odense  Odense 2:6 Rungsted  Rungstedprehra
22.11.2019 19:30 Odense  Odense 0:4 Fredrikshavn  Fredrikshavnprehra
19.11.2019 19:00 Herlev  Herlev 7:2 Odense  Odenseprehra
12.11.2019 19:00 Sonderjylland IK  Sonderjylland IK 2:0 Odense  Odenseprehra
03.11.2019 15:00 Herning  Herning 3:2 Odense  Odenseprehra
01.11.2019 19:30 Odense  Odense 1:6 Rungsted  Rungstedprehra
31.10.2019 19:00 Rungsted  Rungsted 4:3 Odense  Odenseprehra
25.10.2019 19:30 Herning  Herning 7:0 Odense  Odenseprehra
22.10.2019 19:00 Herlev  Herlev 4:3pp Odense  Odenseprehra
18.10.2019 19:30 Odense  Odense 4:3pp Fredrikshavn  Fredrikshavnvýhra
15.10.2019 19:00 Esbjerg  Esbjerg 3:4pp Odense  Odensevýhra
11.10.2019 19:30 Odense  Odense 1:4 Aalborg  Aalborgprehra
08.10.2019 19:00 Sonderjylland IK  Sonderjylland IK 4:1 Odense  Odenseprehra
04.10.2019 19:30 Odense  Odense 1:3 Rodovre Kobenhavn  Rodovre Kobenhavnprehra
27.09.2019 19:30 Odense  Odense 2:1sn Herning  Herningvýhra
24.09.2019 19:00 Odense  Odense 2:5 Herlev  Herlevprehra
20.09.2019 19:30 Fredrikshavn  Fredrikshavn 2:0 Odense  Odenseprehra
17.09.2019 19:00 Odense  Odense 2:3pp Esbjerg  Esbjergprehra
13.09.2019 19:30 Aalborg  Aalborg 3:2 Odense  Odenseprehra
10.09.2019 19:00 Odense  Odense 2:1 Sonderjylland IK  Sonderjylland IKvýhra
06.09.2019 19:00 Rodovre Kobenhavn  Rodovre Kobenhavn 3:2pp Odense  Odenseprehra
Dátum Čas
nenalezen žádny zápas
184.7 ms