Sezóna:
Dátum | Čas | |||||
15.03.2024 | 19:30 | Rungsted | 2:3pp | Sonderjylland IK | prehra | |
12.03.2024 | 19:30 | Sonderjylland IK | 4:1 | Rungsted | prehra | |
10.03.2024 | 18:30 | Rungsted | 1:3 | Sonderjylland IK | prehra | |
08.03.2024 | 19:00 | Sonderjylland IK | 4:2 | Rungsted | prehra | |
05.03.2024 | 19:00 | Rungsted | 1:3 | Aalborg | prehra | |
03.03.2024 | 15:00 | Herning | 3:5 | Rungsted | výhra | |
01.03.2024 | 18:59 | Rodovre Kobenhavn | 3:4 | Rungsted | výhra | |
26.02.2024 | 19:15 | Rungsted | 4:2 | Esbjerg | výhra | |
23.02.2024 | 19:00 | Herlev | 3:2pp | Rungsted | prehra | |
21.02.2024 | 19:00 | Rungsted | 6:0 | Odense | výhra | |
18.02.2024 | 18:00 | Sonderjylland IK | 4:1 | Rungsted | prehra | |
14.02.2024 | 19:00 | Rungsted | 4:3 | Fredrikshavn | výhra | |
02.02.2024 | 19:30 | Rungsted | 1:2 | Herlev | prehra | |
30.01.2024 | 19:00 | Odense | 5:2 | Rungsted | prehra | |
28.01.2024 | 18:00 | Rungsted | 4:2 | Herning | výhra | |
23.01.2024 | 19:00 | Esbjerg | 9:3 | Rungsted | prehra | |
16.01.2024 | 18:59 | Herning | 5:2 | Rungsted | prehra | |
12.01.2024 | 19:00 | Fredrikshavn | 2:3pp | Rungsted | výhra | |
09.01.2024 | 19:29 | Rungsted | 1:4 | Sonderjylland IK | prehra | |
06.01.2024 | 19:00 | Aalborg | 6:3 | Rungsted | prehra | |
05.01.2024 | 19:30 | Rungsted | 2:4 | Aalborg | prehra | |
29.12.2023 | 19:00 | Rodovre Kobenhavn | 4:3 | Rungsted | prehra | |
27.12.2023 | 19:00 | Rungsted | 5:1 | Rodovre Kobenhavn | výhra | |
22.12.2023 | 20:14 | Sonderjylland IK | 6:2 | Rungsted | prehra | |
19.12.2023 | 19:00 | Rungsted | 4:1 | Odense | výhra | |
15.12.2023 | 19:30 | Rungsted | 3:5 | Esbjerg | prehra | |
08.12.2023 | 19:00 | Herlev | 2:3 | Rungsted | výhra | |
04.12.2023 | 19:00 | Rungsted | 4:1 | Fredrikshavn | výhra | |
01.12.2023 | 19:00 | Odense | 0:4 | Rungsted | výhra | |
28.11.2023 | 19:00 | Aalborg | 3:1 | Rungsted | prehra | |
23.11.2023 | 19:30 | Rungsted | 3:2 | Rodovre Kobenhavn | výhra | |
21.11.2023 | 19:00 | Esbjerg | 5:2 | Rungsted | prehra | |
17.11.2023 | 19:30 | Rungsted | 9:1 | Herlev | výhra | |
15.11.2023 | 19:00 | Fredrikshavn | 4:3 | Rungsted | prehra | |
03.11.2023 | 19:00 | Rungsted | 1:4 | Herning | prehra | |
31.10.2023 | 19:30 | Rungsted | 2:3pp | Sonderjylland IK | prehra | |
29.10.2023 | 17:00 | Sonderjylland IK | 5:2 | Rungsted | prehra | |
23.10.2023 | 19:00 | Rungsted | 1:2 | Esbjerg | prehra | |
20.10.2023 | 19:29 | Herlev | 1:4 | Rungsted | výhra | |
13.10.2023 | 19:00 | Rungsted | 8:1 | Fredrikshavn | výhra | |
10.10.2023 | 19:00 | Herning | 4:0 | Rungsted | prehra | |
08.10.2023 | 16:36 | Rungsted | 0:3 | Aalborg | prehra | |
06.10.2023 | 19:00 | Rodovre Kobenhavn | 2:7 | Rungsted | výhra | |
03.10.2023 | 19:30 | Rungsted | 5:4 | Odense | výhra | |
29.09.2023 | 19:00 | Fredrikshavn | 2:5 | Rungsted | výhra | |
26.09.2023 | 18:59 | Rungsted | 3:2 | Herning | výhra | |
19.09.2023 | 19:00 | Aalborg | 6:5pp | Rungsted | prehra | |
15.09.2023 | 19:00 | Rungsted | 6:3 | Herlev | výhra | |
11.09.2023 | 19:00 | Odense | 4:3 | Rungsted | prehra | |
08.09.2023 | 19:30 | Rungsted | 3:2pp | Sonderjylland IK | výhra | |
03.09.2023 | 15:00 | Esbjerg | 2:1 | Rungsted | prehra | |
01.09.2023 | 19:30 | Rungsted | 5:6pp | Rodovre Kobenhavn | prehra |
Extraliga