• Brest
  • Dinamo Maladzyechna
  • Gomel
  • Junost Minsk
  • Khimvolokno Mogilev
  • Lida
  • Lokomotiv Orsha
  • Něman Grodno
  • Novopolock
  • Shakhtar Soligorsk
  • Vitebsk
  • Žlobin
Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu
ukončeno
1. tretina2:0
2. tretina1:1
3. tretina1:0
  • Začiatok: 17:25, 22.02.2023

Priebeh zápasu

1. tretina

2:0

2. tretina

1:1

3. tretina

1:0

Zápasy

Vzájomné zápasy - Posledných 10

Žlobin Žlobin
3:1 21.02.2024
Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha
Žlobin Žlobin
4:3 16.11.2023
Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha
Žlobin Žlobin
2:4 14.11.2023
Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
4:3sn 05.09.2023
ŽlobinŽlobin
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
2:3sn 03.09.2023
ŽlobinŽlobin
Žlobin Žlobin
4:1 22.02.2023
Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha
Žlobin Žlobin
2:5 17.11.2022
Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha
Žlobin Žlobin
3:2pp 15.11.2022
Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
3:4sn 06.09.2022
ŽlobinŽlobin
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
3:2sn 04.09.2022
ŽlobinŽlobin

Žlobin - Posledných 10

24.04.23
14:55
Něman Grodno Něman Grodno
Žlobin Žlobin
0:1
V
22.04.23
15:25
Žlobin Žlobin
Něman Grodno Něman Grodno
7:1
V
20.04.23
18:55
Něman Grodno Něman Grodno
Žlobin Žlobin
6:1
P
18.04.23
19:10
Žlobin Žlobin
Něman Grodno Něman Grodno
3:0
V
16.04.23
15:25
Žlobin Žlobin
Něman Grodno Něman Grodno
0:5
P
14.04.23
18:25
Něman Grodno Něman Grodno
Žlobin Žlobin
1:2
V
12.04.23
18:25
Něman Grodno Něman Grodno
Žlobin Žlobin
2:0
P
03.04.23
18:40
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
Žlobin Žlobin
3:5
V
01.04.23
12:25
Žlobin Žlobin
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
Vpp
30.03.23
18:25
Žlobin Žlobin
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
2:0
V

Lokomotiv Orsha - Posledných 10

05.03.23
15:00
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
Psn
03.03.23
17:00
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Vpp
01.03.23
17:00
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
1:3
P
24.02.23
17:55
Gomel Gomel
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
5:4
P
22.02.23
17:25
Žlobin Žlobin
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
4:1
P
18.02.23
12:00
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Vitebsk Vitebsk
4:2
V
16.02.23
17:25
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Novopolock Novopolock
4:1
V
14.02.23
17:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
3:4
V
05.02.23
15:00
Něman Grodno Něman Grodno
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
4:3
P
03.02.23
17:00
Lida Lida
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
3:4
V
283.3 ms