• Brest
  • Dinamo Maladzyechna
  • Gomel
  • Junost Minsk
  • Khimvolokno Mogilev
  • Lida
  • Lokomotiv Orsha
  • Něman Grodno
  • Novopolock
  • Shakhtar Soligorsk
  • Vitebsk
  • Žlobin
Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu
ukončeno
1. tretina3:1
2. tretina2:1
3. tretina0:2
  • Začiatok: 17:55, 24.02.2023

Priebeh zápasu

1. tretina

3:1

2. tretina

2:1

3. tretina

0:2

Zápasy

Vzájomné zápasy - Posledných 10

Gomel Gomel
1:4 23.02.2024
Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
1:3 28.12.2023
GomelGomel
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
1:2pp 26.12.2023
GomelGomel
Gomel Gomel
4:1 12.10.2023
Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha
Gomel Gomel
4:3sn 10.10.2023
Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha
Gomel Gomel
5:4 24.02.2023
Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
1:0 29.12.2022
GomelGomel
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
0:5 27.12.2022
GomelGomel
Gomel Gomel
3:2sn 13.10.2022
Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha
Gomel Gomel
0:3 11.10.2022
Lokomotiv OrshaLokomotiv Orsha

Gomel - Posledných 10

20.03.23
18:30
Žlobin Žlobin
Gomel Gomel
3:1
P
18.03.23
14:55
Gomel Gomel
Žlobin Žlobin
2:1
V
16.03.23
17:25
Žlobin Žlobin
Gomel Gomel
3:1
P
14.03.23
17:25
Žlobin Žlobin
Gomel Gomel
2:1
P
10.03.23
17:25
Gomel Gomel
Žlobin Žlobin
3:1
V
24.02.23
17:55
Gomel Gomel
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
5:4
V
22.02.23
17:00
Gomel Gomel
Novopolock Novopolock
6:1
V
18.02.23
12:00
Žlobin Žlobin
Gomel Gomel
5:2
P
16.02.23
17:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Gomel Gomel
2:4
V

Lokomotiv Orsha - Posledných 10

05.03.23
15:00
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
Psn
03.03.23
17:00
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Vpp
01.03.23
17:00
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
1:3
P
24.02.23
17:55
Gomel Gomel
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
5:4
P
22.02.23
17:25
Žlobin Žlobin
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
4:1
P
18.02.23
12:00
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Vitebsk Vitebsk
4:2
V
16.02.23
17:25
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
Novopolock Novopolock
4:1
V
14.02.23
17:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
3:4
V
05.02.23
15:00
Něman Grodno Něman Grodno
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
4:3
P
03.02.23
17:00
Lida Lida
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
3:4
V
119.7 ms