• Brest
  • Dinamo Maladzyechna
  • Gomel
  • Junost Minsk
  • Khimvolokno Mogilev
  • Lida
  • Lokomotiv Orsha
  • Něman Grodno
  • Novopolock
  • Shakhtar Soligorsk
  • Vitebsk
  • Žlobin
Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu
ukončeno
1. tretina1:0
2. tretina3:1
3. tretina2:2
  • Začiatok: 17:00, 22.02.2024

Priebeh zápasu

1. tretina

1:0

2. tretina

3:1

3. tretina

2:2

Zápasy

Vzájomné zápasy - Posledných 10

Junost Minsk Junost Minsk
6:3 22.02.2024
Dinamo MaladzyechnaDinamo Maladzyechna
Junost Minsk Junost Minsk
7:1 03.12.2023
Dinamo MaladzyechnaDinamo Maladzyechna
Junost Minsk Junost Minsk
3:5 01.12.2023
Dinamo MaladzyechnaDinamo Maladzyechna
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
0:5 24.09.2023
Junost MinskJunost Minsk
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
5:4 22.09.2023
Junost MinskJunost Minsk
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
1:3 15.02.2023
Junost MinskJunost Minsk
Junost Minsk Junost Minsk
5:6sn 05.12.2022
Dinamo MaladzyechnaDinamo Maladzyechna
Junost Minsk Junost Minsk
2:1 03.12.2022
Dinamo MaladzyechnaDinamo Maladzyechna
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
1:3 24.09.2022
Junost MinskJunost Minsk
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
0:1pp 22.09.2022
Junost MinskJunost Minsk

Junost Minsk - Posledných 10

18.03.24
17:25
Junost Minsk Junost Minsk
Žlobin Žlobin
0:3
P
16.03.24
09:55
Žlobin Žlobin
Junost Minsk Junost Minsk
3:1
P
14.03.24
17:55
Žlobin Žlobin
Junost Minsk Junost Minsk
Ppp
12.03.24
15:55
Junost Minsk Junost Minsk
Žlobin Žlobin
1:3
P
10.03.24
12:25
Junost Minsk Junost Minsk
Žlobin Žlobin
4:1
V
27.02.24
16:55
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
Junost Minsk Junost Minsk
3:1
P
22.02.24
17:00
Junost Minsk Junost Minsk
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
6:3
V
20.02.24
17:00
Junost Minsk Junost Minsk
Lida Lida
3:1
V
16.02.24
17:00
Brest Brest
Junost Minsk Junost Minsk
0:3
V
14.02.24
17:25
Junost Minsk Junost Minsk
Něman Grodno Něman Grodno
Vsn

Dinamo Maladzyechna - Posledných 10

27.02.24
17:00
Novopolock Novopolock
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
5:1
P
22.02.24
17:00
Junost Minsk Junost Minsk
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
6:3
P
20.02.24
17:00
Shakhtar Soligorsk Shakhtar Soligorsk
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
4:2
P
16.02.24
15:55
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
Lida Lida
5:3
V
14.02.24
17:00
Brest Brest
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
3:1
P
12.02.24
15:55
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
Něman Grodno Něman Grodno
6:2
V
03.02.24
11:00
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
Žlobin Žlobin
4:8
P
01.02.24
17:00
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
Gomel Gomel
4:1
V
30.01.24
17:00
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
2:4
P
27.01.24
11:00
Vitebsk Vitebsk
Dinamo Maladzyechna Dinamo Maladzyechna
4:2
P
139.3 ms