• Brest
  • Dinamo Maladzyechna
  • Gomel
  • Junost Minsk
  • Khimvolokno Mogilev
  • Lida
  • Lokomotiv Orsha
  • Něman Grodno
  • Novopolock
  • Shakhtar Soligorsk
  • Vitebsk
  • Žlobin
Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu
ukončeno
1. tretina2:0
2. tretina2:1
3. tretina0:0
  • Začiatok: 18:10, 12.01.2023

Priebeh zápasu

1. tretina

2:0

2. tretina

2:1

3. tretina

0:0

Zápasy

Vzájomné zápasy - Posledných 10

Gomel Gomel
3:1 19.03.2024
Něman GrodnoNěman Grodno
Něman Grodno Něman Grodno
3:0 17.03.2024
GomelGomel
Gomel Gomel
2:0 15.03.2024
Něman GrodnoNěman Grodno
Gomel Gomel
3:1 13.03.2024
Něman GrodnoNěman Grodno
Něman Grodno Něman Grodno
5:0 11.03.2024
GomelGomel
Něman Grodno Něman Grodno
2:5 09.03.2024
GomelGomel
Gomel Gomel
1:4 26.01.2024
Něman GrodnoNěman Grodno
Gomel Gomel
5:0 15.11.2023
Něman GrodnoNěman Grodno
Gomel Gomel
3:2pp 15.11.2023
Něman GrodnoNěman Grodno
Něman Grodno Něman Grodno
4:5 06.09.2023
GomelGomel

Něman Grodno - Posledných 10

24.04.23
14:55
Něman Grodno Něman Grodno
Žlobin Žlobin
0:1
P
22.04.23
15:25
Žlobin Žlobin
Něman Grodno Něman Grodno
7:1
P
20.04.23
18:55
Něman Grodno Něman Grodno
Žlobin Žlobin
6:1
V
18.04.23
19:10
Žlobin Žlobin
Něman Grodno Něman Grodno
3:0
P
16.04.23
15:25
Žlobin Žlobin
Něman Grodno Něman Grodno
0:5
V
14.04.23
18:25
Něman Grodno Něman Grodno
Žlobin Žlobin
1:2
P
12.04.23
18:25
Něman Grodno Něman Grodno
Žlobin Žlobin
2:0
V
08.04.23
12:55
Něman Grodno Něman Grodno
Junost Minsk Junost Minsk
4:2
V
06.04.23
18:25
Junost Minsk Junost Minsk
Něman Grodno Něman Grodno
Vpp
04.04.23
18:25
Něman Grodno Něman Grodno
Junost Minsk Junost Minsk
2:1
V

Gomel - Posledných 10

20.03.23
18:30
Žlobin Žlobin
Gomel Gomel
3:1
P
18.03.23
14:55
Gomel Gomel
Žlobin Žlobin
2:1
V
16.03.23
17:25
Žlobin Žlobin
Gomel Gomel
3:1
P
14.03.23
17:25
Žlobin Žlobin
Gomel Gomel
2:1
P
10.03.23
17:25
Gomel Gomel
Žlobin Žlobin
3:1
V
24.02.23
17:55
Gomel Gomel
Lokomotiv Orsha Lokomotiv Orsha
5:4
V
22.02.23
17:00
Gomel Gomel
Novopolock Novopolock
6:1
V
18.02.23
12:00
Žlobin Žlobin
Gomel Gomel
5:2
P
16.02.23
17:00
Khimvolokno Mogilev Khimvolokno Mogilev
Gomel Gomel
2:4
V
448.6 ms