• Janów
  • Jastrzebie JKH GKS
  • Katowice
  • Kraków
  • Podhale Nowy Targ
  • Polsko 20
  • Stoczniowiec Gdaňsk
  • Toruň
  • Tychy
  • Unia Osvětim
  • Zagłębie Sosnowiec
Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu
  • Výsledky
  • Program

Sezóna:

Dátum Čas
29.02.2020 18:00 Unia Osvětim  Unia Osvětim 3:0 Stoczniowiec Gdaňsk  Stoczniowiec Gdaňskvýhra
26.02.2020 18:30 Stoczniowiec Gdaňsk  Stoczniowiec Gdaňsk 1:4 Unia Osvětim  Unia Osvětimvýhra
25.02.2020 18:30 Stoczniowiec Gdaňsk  Stoczniowiec Gdaňsk 2:1 Unia Osvětim  Unia Osvětimprehra
22.02.2020 18:00 Unia Osvětim  Unia Osvětim 7:2 Stoczniowiec Gdaňsk  Stoczniowiec Gdaňskvýhra
21.02.2020 18:00 Unia Osvětim  Unia Osvětim 2:0 Stoczniowiec Gdaňsk  Stoczniowiec Gdaňskvýhra
16.02.2020 17:00 Toruň  Toruň 4:2 Unia Osvětim  Unia Osvětimprehra
14.02.2020 18:00 Unia Osvětim  Unia Osvětim 5:3 Kraków  Krakówvýhra
02.02.2020 17:00 Stoczniowiec Gdaňsk  Stoczniowiec Gdaňsk 1:2 Unia Osvětim  Unia Osvětimvýhra
31.01.2020 18:00 Unia Osvětim  Unia Osvětim 2:1 Katowice  Katowicevýhra
28.01.2020 18:00 Podhale Nowy Targ  Podhale Nowy Targ 5:2 Unia Osvětim  Unia Osvětimprehra
26.01.2020 17:00 Unia Osvětim  Unia Osvětim 4:1 Jastrzebie JKH GKS  Jastrzebie JKH GKSvýhra
24.01.2020 18:00 Unia Osvětim  Unia Osvětim 5:0 Janów  Janówvýhra
21.01.2020 18:00 Tychy  Tychy 3:0 Unia Osvětim  Unia Osvětimprehra
19.01.2020 17:00 Unia Osvětim  Unia Osvětim 3:1 Zagłębie Sosnowiec  Zagłębie Sosnowiecvýhra
17.01.2020 18:30 Kraków  Kraków 5:3 Unia Osvětim  Unia Osvětimprehra
14.01.2020 18:00 Unia Osvětim  Unia Osvětim 4:3sn Tychy  Tychyvýhra
12.01.2020 17:00 Zagłębie Sosnowiec  Zagłębie Sosnowiec 1:4 Unia Osvětim  Unia Osvětimvýhra
10.01.2020 18:00 Unia Osvětim  Unia Osvětim 8:4 Janów  Janówvýhra
05.01.2020 17:00 Unia Osvětim  Unia Osvětim 3:1 Stoczniowiec Gdaňsk  Stoczniowiec Gdaňskvýhra
03.01.2020 18:30 Toruň  Toruň 1:2 Unia Osvětim  Unia Osvětimvýhra
22.12.2019 17:00 Unia Osvětim  Unia Osvětim 4:2 Jastrzebie JKH GKS  Jastrzebie JKH GKSvýhra
20.12.2019 18:00 Podhale Nowy Targ  Podhale Nowy Targ 3:2 Unia Osvětim  Unia Osvětimprehra
15.12.2019 17:00 Unia Osvětim  Unia Osvětim 5:3 Katowice  Katowicevýhra
13.12.2019 18:00 Unia Osvětim  Unia Osvětim 6:1 Kraków  Krakówvýhra
08.12.2019 17:00 Tychy  Tychy 1:0 Unia Osvětim  Unia Osvětimprehra
06.12.2019 18:00 Unia Osvětim  Unia Osvětim 4:5 Zagłębie Sosnowiec  Zagłębie Sosnowiecprehra
03.12.2019 19:00 Janów  Janów 2:7 Unia Osvětim  Unia Osvětimvýhra
01.12.2019 17:00 Stoczniowiec Gdaňsk  Stoczniowiec Gdaňsk 6:3 Unia Osvětim  Unia Osvětimprehra
29.11.2019 18:00 Unia Osvětim  Unia Osvětim 4:3 Toruň  Toruňvýhra
27.11.2019 18:00 Unia Osvětim  Unia Osvětim 7:0 Polsko 20  Polsko 20výhra
26.11.2019 18:00 Jastrzebie JKH GKS  Jastrzebie JKH GKS 1:3 Unia Osvětim  Unia Osvětimvýhra
24.11.2019 17:00 Unia Osvětim  Unia Osvětim 4:3 Podhale Nowy Targ  Podhale Nowy Targvýhra
22.11.2019 18:30 Katowice  Katowice 2:1 Unia Osvětim  Unia Osvětimprehra
19.11.2019 18:00 Podhale Nowy Targ  Podhale Nowy Targ 4:3pp Unia Osvětim  Unia Osvětimprehra
17.11.2019 17:00 Unia Osvětim  Unia Osvětim 0:1 Katowice  Katowiceprehra
12.11.2019 18:00 Unia Osvětim  Unia Osvětim 4:1 Tychy  Tychyvýhra
29.10.2019 18:00 Unia Osvětim  Unia Osvětim 3:0 Janów  Janówvýhra
27.10.2019 17:00 Zagłębie Sosnowiec  Zagłębie Sosnowiec 3:6 Unia Osvětim  Unia Osvětimvýhra
22.10.2019 18:00 Unia Osvětim  Unia Osvětim 3:4 Stoczniowiec Gdaňsk  Stoczniowiec Gdaňskprehra
20.10.2019 17:00 Toruň  Toruň 1:4 Unia Osvětim  Unia Osvětimvýhra
18.10.2019 18:00 Unia Osvětim  Unia Osvětim 1:2pp Jastrzebie JKH GKS  Jastrzebie JKH GKSprehra
15.10.2019 18:30 Stoczniowiec Gdaňsk  Stoczniowiec Gdaňsk 1:2pp Unia Osvětim  Unia Osvětimvýhra
13.10.2019 17:00 Unia Osvětim  Unia Osvětim 1:2pp Podhale Nowy Targ  Podhale Nowy Targprehra
11.10.2019 18:30 Katowice  Katowice 0:1 Unia Osvětim  Unia Osvětimvýhra
09.10.2019 18:00 Unia Osvětim  Unia Osvětim 8:0 Polsko 20  Polsko 20výhra
08.10.2019 18:00 Unia Osvětim  Unia Osvětim 9:1 Kraków  Krakówvýhra
06.10.2019 17:00 Tychy  Tychy 4:0 Unia Osvětim  Unia Osvětimprehra
01.10.2019 18:30 Kraków  Kraków 2:3sn Unia Osvětim  Unia Osvětimvýhra
29.09.2019 19:00 Janów  Janów 2:10 Unia Osvětim  Unia Osvětimvýhra
27.09.2019 18:00 Unia Osvětim  Unia Osvětim 4:1 Zagłębie Sosnowiec  Zagłębie Sosnowiecvýhra
17.09.2019 18:00 Unia Osvětim  Unia Osvětim 3:2 Toruň  Toruňvýhra
15.09.2019 18:00 Jastrzebie JKH GKS  Jastrzebie JKH GKS 4:2 Unia Osvětim  Unia Osvětimprehra
Dátum Čas
nenalezen žádny zápas
193.3 ms