• Janów
  • Jastrzebie JKH GKS
  • Katowice
  • Kraków
  • Podhale Nowy Targ
  • Polsko 20
  • Stoczniowiec Gdaňsk
  • Toruň
  • Tychy
  • Unia Osvětim
  • Zagłębie Sosnowiec
Registrace
Zapamatovat přihlášení

Nemáte ještě účet?

Registrace

Máte již svůj účet?

Přihlášení
Menu
  • Výsledky
  • Program

Sezóna:

Dátum Čas
15.10.2019 18:30 Stoczniowiec Gdaňsk  Stoczniowiec Gdaňsk 1:2pp Unia Osvětim  Unia Osvětimvýhra
13.10.2019 17:00 Unia Osvětim  Unia Osvětim 1:2pp Podhale Nowy Targ  Podhale Nowy Targprehra
11.10.2019 18:30 Katowice  Katowice 0:1 Unia Osvětim  Unia Osvětimvýhra
09.10.2019 18:00 Unia Osvětim  Unia Osvětim 8:0 Polsko 20  Polsko 20výhra
08.10.2019 18:00 Unia Osvětim  Unia Osvětim 9:1 Kraków  Krakówvýhra
06.10.2019 17:00 Tychy  Tychy 4:0 Unia Osvětim  Unia Osvětimprehra
01.10.2019 18:30 Kraków  Kraków 2:3sn Unia Osvětim  Unia Osvětimvýhra
29.09.2019 19:00 Janów  Janów 2:10 Unia Osvětim  Unia Osvětimvýhra
27.09.2019 18:00 Unia Osvětim  Unia Osvětim 4:1 Zagłębie Sosnowiec  Zagłębie Sosnowiecvýhra
17.09.2019 18:00 Unia Osvětim  Unia Osvětim 3:2 Toruň  Toruňvýhra
15.09.2019 18:00 Jastrzebie JKH GKS  Jastrzebie JKH GKS 4:2 Unia Osvětim  Unia Osvětimprehra
Dátum Čas
18.10.2019 18:00 Unia Osvětim  Unia Osvětim -:- Jastrzebie JKH GKS  Jastrzebie JKH GKSBude se hrát
20.10.2019 17:00 Toruň  Toruň -:- Unia Osvětim  Unia OsvětimBude se hrát
22.10.2019 18:00 Unia Osvětim  Unia Osvětim -:- Stoczniowiec Gdaňsk  Stoczniowiec GdaňskBude se hrát
27.10.2019 17:00 Zagłębie Sosnowiec  Zagłębie Sosnowiec -:- Unia Osvětim  Unia OsvětimBude se hrát
29.10.2019 18:00 Unia Osvětim  Unia Osvětim -:- Janów  JanówBude se hrát
12.11.2019 19:00 Unia Osvětim  Unia Osvětim -:- Tychy  TychyBude se hrát
17.11.2019 19:00 Unia Osvětim  Unia Osvětim -:- Katowice  KatowiceBude se hrát
19.11.2019 19:00 Podhale Nowy Targ  Podhale Nowy Targ -:- Unia Osvětim  Unia OsvětimBude se hrát
22.11.2019 19:00 Katowice  Katowice -:- Unia Osvětim  Unia OsvětimBude se hrát
24.11.2019 19:00 Unia Osvětim  Unia Osvětim -:- Podhale Nowy Targ  Podhale Nowy TargBude se hrát
26.11.2019 19:00 Jastrzebie JKH GKS  Jastrzebie JKH GKS -:- Unia Osvětim  Unia OsvětimBude se hrát
27.11.2019 19:00 Polsko 20  Polsko 20 -:- Unia Osvětim  Unia OsvětimBude se hrát
29.11.2019 19:00 Unia Osvětim  Unia Osvětim -:- Toruň  ToruňBude se hrát
01.12.2019 17:00 Stoczniowiec Gdaňsk  Stoczniowiec Gdaňsk -:- Unia Osvětim  Unia OsvětimBude se hrát
03.12.2019 19:00 Janów  Janów -:- Unia Osvětim  Unia OsvětimBude se hrát
06.12.2019 19:00 Unia Osvětim  Unia Osvětim -:- Zagłębie Sosnowiec  Zagłębie SosnowiecBude se hrát
08.12.2019 17:00 Tychy  Tychy -:- Unia Osvětim  Unia OsvětimBude se hrát
13.12.2019 19:00 Unia Osvětim  Unia Osvětim -:- Kraków  KrakówBude se hrát
15.12.2019 19:00 Unia Osvětim  Unia Osvětim -:- Katowice  KatowiceBude se hrát
20.12.2019 19:00 Podhale Nowy Targ  Podhale Nowy Targ -:- Unia Osvětim  Unia OsvětimBude se hrát
22.12.2019 19:00 Unia Osvětim  Unia Osvětim -:- Jastrzebie JKH GKS  Jastrzebie JKH GKSBude se hrát
03.01.2020 19:00 Toruň  Toruň -:- Unia Osvětim  Unia OsvětimBude se hrát
05.01.2020 19:00 Unia Osvětim  Unia Osvětim -:- Stoczniowiec Gdaňsk  Stoczniowiec GdaňskBude se hrát
10.01.2020 19:00 Unia Osvětim  Unia Osvětim -:- Janów  JanówBude se hrát
12.01.2020 19:00 Zagłębie Sosnowiec  Zagłębie Sosnowiec -:- Unia Osvětim  Unia OsvětimBude se hrát
14.01.2020 19:00 Unia Osvětim  Unia Osvětim -:- Tychy  TychyBude se hrát
17.01.2020 19:00 Kraków  Kraków -:- Unia Osvětim  Unia OsvětimBude se hrát
184.9 ms