errr 1errr 3errr 5
Dátum | ||||||
01.03.2022 | Čeljabinsk | 15:00 | Nižněkamsk | |||
Magnitogorsk | 15:00 | Barys Astana | ||||
Brest | 17:00 | Dinamo Maladzyechna | ||||
CSKA Moskva | 17:30 | Jaroslavl | ||||
Považská Bystrica | 18:00 | Bratislava HC B | ||||
Trnava | 18:00 | Žiar nad Hronom | ||||
Lulea HF | 19:00 | Djurgarden IF | ||||
Malmo IF | 19:00 | Timra IK | ||||
Rogle BK | 19:00 | Tappara Tampere | ||||
Oskarshamn | 19:00 | Leksand IF | ||||
Vaxjö Lakers HC | 19:00 | Skelleftea AIK | ||||
Fribourg | 19:45 | Zug | ||||
Ambri Piota | 19:45 | Servette GE | ||||
Rapperswill | 19:45 | SC Curych | ||||
Lausanne | 19:45 | Langnau | ||||
Bern | 19:45 | Biel Bienne EHC | ||||
Lugano | 19:45 | Ajoie | ||||
Fife | 20:45 | Sheffield | ||||
02.03.2022 | Ufa | 15:00 | Novosibirsk | |||
Lokomotiv Orsha | 17:00 | Novopolock | ||||
Dynamo Moskva | 17:30 | Čerepovec | ||||
Trnava | 17:30 | Žiar nad Hronom | ||||
Petrohrad | 17:30 | Dynamo Minsk | ||||
Kazaň | 17:30 | Omsk | ||||
Považská Bystrica | 18:00 | Bratislava HC B | ||||
Klagenfurt | 19:15 | Bolzano | ||||
Davos | 19:45 | Biel Bienne EHC | ||||
Znojmo | 19:45 | Graz | ||||
Zug | 19:45 | Fribourg | ||||
Coventry Blaze | 20:30 | Nottingham | ||||
Fife | 20:45 | Sheffield | ||||
Fife | 20:45 | Nottingham | ||||
03.03.2022 | Magnitogorsk | 15:00 | Barys Astana | |||
Čeljabinsk | 15:00 | Nižněkamsk | ||||
CSKA Moskva | 17:30 | Jaroslavl | ||||
Lustenau | 19:00 | Ritten Collalbo | ||||
Feldkirch | 19:00 | Zell Am See | ||||
Lulea HF | 19:00 | Brynas Gavle | ||||
Linköpings | 19:00 | Timra IK | ||||
Klagenfurt II | 19:00 | Salzburg II | ||||
Djurgarden IF | 19:00 | Farjestad | ||||
Fassa | 19:00 | Asiago | ||||
Linz II | 19:00 | CE Wien II | ||||
Oskarshamn | 19:00 | Rogle BK | ||||
Cortina | 19:00 | Jesenice | ||||
Örebro HK | 19:00 | Malmo IF | ||||
Merano Junior | 19:00 | Gherdeina Selva | ||||
Vipiteno | 19:00 | Bregenzerwald | ||||
Skelleftea AIK | 19:00 | Vaxjö Lakers HC | ||||
Frolunda | 19:00 | Leksand IF | ||||
Lausanne | 19:45 | Lugano | ||||
04.03.2022 | Ufa | 15:00 | Novosibirsk | |||
Bratislava HC B | 17:00 | Považská Bystrica | ||||
Dynamo Moskva | 17:30 | Čerepovec | ||||
Petrohrad | 17:30 | Dynamo Minsk | ||||
Kazaň | 17:30 | Omsk | ||||
Žiar nad Hronom | 18:00 | Trnava | ||||
Graz | 19:15 | Znojmo | ||||
Bolzano | 19:15 | Klagenfurt | ||||
Ajoie | 19:45 | Servette GE | ||||
Biel Bienne EHC | 19:45 | Lausanne | ||||
Zug | 19:45 | Davos | ||||
Belfast Giants | 20:00 | Guildford | ||||
05.03.2022 | Barys Astana | 14:30 | Magnitogorsk | |||
Malmo IF | 15:15 | Örebro HK | ||||
Djurgarden IF | 15:15 | Frolunda | ||||
Timra IK | 15:15 | Brynas Gavle | ||||
Farjestad | 15:15 | Linköpings | ||||
Jaroslavl | 17:30 | CSKA Moskva | ||||
Nižněkamsk | 17:30 | Čeljabinsk | ||||
Rogle BK | 18:00 | Skelleftea AIK | ||||
Vaxjö Lakers HC | 18:00 | Leksand IF | ||||
Oskarshamn | 18:00 | Lulea HF | ||||
Asiago | 19:00 | Lustenau | ||||
Merano Junior | 19:00 | Feldkirch | ||||
Salzburg II | 19:00 | Kitzbühel | ||||
Ritten Collalbo | 19:00 | Cortina | ||||
CE Wien II | 19:00 | Zell Am See | ||||
Jesenice | 19:00 | Fassa | ||||
Gherdeina Selva | 19:00 | Linz II | ||||
Bregenzerwald | 19:30 | Klagenfurt II | ||||
Rapperswill | 19:45 | Biel Bienne EHC | ||||
Lugano | 19:45 | Fribourg | ||||
Davos | 19:45 | Ajoie | ||||
Servette GE | 19:45 | Zug | ||||
Langnau | 19:45 | SC Curych | ||||
Ambri Piota | 19:45 | Bern | ||||
Coventry Blaze | 20:00 | Cardiff | ||||
Sheffield | 20:00 | Dundee | ||||
Glasgow Clan | 20:00 | Fife | ||||
Belfast Giants | 20:00 | Guildford | ||||
Manchester Storm | 20:00 | Nottingham | ||||
06.03.2022 | Novosibirsk | 11:30 | Ufa | |||
Čerepovec | 15:00 | Dynamo Moskva | ||||
Omsk | 15:00 | Kazaň | ||||
Dynamo Minsk | 15:10 | Petrohrad | ||||
Bern | 15:45 | Rapperswill | ||||
Nottingham | 17:00 | Manchester Storm | ||||
Cardiff | 17:00 | Glasgow Clan | ||||
Linköpings | 18:00 | Malmo IF | ||||
Dundee | 18:00 | Sheffield | ||||
Timra IK | 18:00 | Djurgarden IF | ||||
Brynas Gavle | 18:00 | Frolunda | ||||
Guildford | 19:00 | Belfast Giants | ||||
Fife | 19:00 | Coventry Blaze | ||||
07.03.2022 | Barys Astana | 12:00 | Magnitogorsk | |||
Jaroslavl | 15:00 | CSKA Moskva | ||||
Nižněkamsk | 15:00 | Čeljabinsk | ||||
Lausanne | 19:45 | Zug | ||||
08.03.2022 | Novosibirsk | 11:30 | Ufa | |||
Čerepovec | 15:00 | Dynamo Moskva | ||||
Omsk | 15:00 | Kazaň | ||||
Dynamo Minsk | 15:10 | Petrohrad | ||||
Humenné | 17:30 | Topolčany | ||||
Martin | 18:00 | Dubnica | ||||
Brynas Gavle | 19:00 | Oskarshamn | ||||
Farjestad | 19:00 | Rogle BK | ||||
Farjestad | 19:00 | Örebro HK | ||||
Oskarshamn | 19:00 | Brynas Gavle | ||||
Djurgarden IF | 19:00 | Timra IK | ||||
Linköpings | 19:00 | Leksand IF | ||||
Vaxjö Lakers HC | 19:00 | Rogle BK | ||||
Skelleftea AIK | 19:00 | Lulea HF | ||||
SC Curych | 19:45 | Rapperswill | ||||
Servette GE | 19:45 | Lugano | ||||
Ambri Piota | 19:45 | Fribourg | ||||
Ajoie | 19:45 | Bern | ||||
Zug | 19:45 | Lausanne | ||||
Biel Bienne EHC | 19:45 | Davos | ||||
09.03.2022 | Humenné | 17:30 | Topolčany | |||
Martin | 18:00 | Dubnica | ||||
Bern | 19:45 | Ambri Piota | ||||
Servette GE | 19:45 | Ajoie | ||||
Dundee | 20:30 | Cardiff | ||||
Coventry Blaze | 20:30 | Glasgow Clan | ||||
10.03.2022 | Katowice | 18:30 | Zagłębie Sosnowiec | |||
Lulea HF | 19:00 | Farjestad | ||||
Frolunda | 19:00 | Vaxjö Lakers HC | ||||
Timra IK | 19:00 | Örebro HK | ||||
Malmo IF | 19:00 | Linköpings | ||||
Leksand IF | 19:00 | Djurgarden IF | ||||
Unia Osvětim | 19:00 | Sanok | ||||
Rogle BK | 19:00 | Brynas Gavle | ||||
11.03.2022 | Jastrzebie JKH GKS | 18:00 | Toruň | |||
Kraków | 18:30 | Tychy | ||||
Lausanne | 19:45 | Fribourg | ||||
Ambri Piota | 19:45 | Biel Bienne EHC | ||||
Lugano | 19:45 | Rapperswill | ||||
Bern | 19:45 | SC Curych | ||||
Ajoie | 19:45 | Langnau | ||||
Belfast Giants | 20:00 | Sheffield | ||||
12.03.2022 | Rogle BK | 15:15 | Frolunda | |||
Brynas Gavle | 15:15 | Rogle BK | ||||
Leksand IF | 15:15 | Farjestad | ||||
Skelleftea AIK | 15:15 | Brynas Gavle | ||||
Linköpings | 15:15 | Oskarshamn | ||||
Djurgarden IF | 15:15 | Örebro HK | ||||
Vaxjö Lakers HC | 15:15 | Lulea HF | ||||
Topolčany | 17:00 | Humenné | ||||
Dubnica | 17:00 | Martin | ||||
Frolunda | 18:00 | Malmo IF | ||||
Toruň | 18:00 | Jastrzebie JKH GKS | ||||
SC Curych | 19:45 | Lugano | ||||
Rapperswill | 19:45 | Ajoie | ||||
Fribourg | 19:45 | Ambri Piota | ||||
Servette GE | 19:45 | Lausanne | ||||
Langnau | 19:45 | Davos | ||||
Biel Bienne EHC | 19:45 | Zug | ||||
Coventry Blaze | 20:00 | Guildford | ||||
Glasgow Clan | 20:00 | Dundee | ||||
Manchester Storm | 20:00 | Fife | ||||
13.03.2022 | Topolčany | 17:00 | Humenné | |||
Dubnica | 17:00 | Martin | ||||
Dundee | 18:00 | Glasgow Clan | ||||
Cardiff | 19:00 | Coventry Blaze | ||||
Fife | 19:00 | Manchester Storm | ||||
Guildford | 19:00 | Nottingham | ||||
14.03.2022 | Langnau | 19:45 | Servette GE | |||
Biel Bienne EHC | 19:45 | Lugano | ||||
Ambri Piota | 19:45 | Rapperswill | ||||
Davos | 19:45 | Fribourg | ||||
Zug | 19:45 | SC Curych | ||||
Bern | 19:45 | Lausanne | ||||
18.03.2022 | Cardiff | 20:30 | Glasgow Clan | |||
Manchester Storm | 20:30 | Coventry Blaze | ||||
19.03.2022 | Guildford | 19:00 | Glasgow Clan | |||
Belfast Giants | 20:00 | Dundee | ||||
Nottingham | 20:00 | Sheffield | ||||
Fife | 20:15 | Cardiff | ||||
20.03.2022 | Glasgow Clan | 17:00 | Nottingham | |||
Dundee | 18:00 | Coventry Blaze | ||||
Manchester Storm | 18:30 | Belfast Giants | ||||
02.04.2022 | Coventry Blaze | 20:00 | Manchester Storm | |||
04.05.2024 | Central Coast Rhinos | 07:30 | Sydney Ice Dogs | |||
Newcastle North Stars | 09:00 | Melbourne Mustangs | ||||
Sydney Bears | 09:00 | Adelaide Adrenaline | ||||
CBR Brave | 09:15 | Melbourne Ice | ||||
Switzerland | 12:00 | Finland | ||||
Romania | 12:30 | Japan | ||||
USA 18 | 13:00 | Slovensko 18 | ||||
Germany | 14:00 | France | ||||
Latvia | 15:00 | Norway | ||||
Czech Republic | 16:00 | Sweden | ||||
Italy | 16:00 | Korea | ||||
Kanada 18 | 17:00 | Švédsko 18 | ||||
Hungary | 19:30 | Slovenia | ||||
05.05.2024 | Syracuse Crunch | 01:00 | Rochester Americans | |||
Hershey Bears | 01:00 | Lehigh Valley Phantoms | ||||
Texas Stars | 02:00 | Milwaukee Admirals | ||||
Boston | 02:07 | Toronto | ||||
Central Coast Rhinos | 07:30 | Adelaide Adrenaline | ||||
Newcastle North Stars | 08:00 | Sydney Bears | ||||
CBR Brave | 08:45 | Melbourne Ice | ||||
Sydney Ice Dogs | 09:00 | Melbourne Mustangs | ||||
Sweden | 12:00 | Finland | ||||
Czech Republic | 16:00 | Switzerland | ||||
Austria | 19:00 | Canada | ||||
Moose Jaw Warriors | 22:00 | Saskatoon Blades | ||||
NY Rangers | 22:07 | Carolina | ||||
06.05.2024 | Ontario Reign | 00:00 | Abbotsford Canucks | |||
Calgary Wranglers | 00:00 | Coachella Valley Firebirds | ||||
Abbotsford Canucks | 00:00 | Ontario Reign | ||||
Dallas | 01:37 | Las Vegas | ||||
07.05.2024 | Cleveland Monsters | 01:00 | Belleville Senators | |||
Hartford Wolf Pack | 01:05 | Providence Bruins | ||||
08.05.2024 | Vancouver | 01:07 | Edmonton | |||
09.05.2024 | Lehigh Valley Phantoms | 01:00 | Hershey Bears | |||
Milwaukee Admirals | 01:00 | Texas Stars | ||||
Coachella Valley Firebirds | 01:00 | Calgary Wranglers | ||||
10.05.2024 | Slovakia | 16:20 | Germany | |||
Switzerland | 16:20 | Norway | ||||
Czech Republic | 20:20 | Finland | ||||
Sweden | 20:20 | United States | ||||
11.05.2024 | Brisbane Lightning | 08:45 | Sydney Bears | |||
Sydney Ice Dogs | 09:00 | Newcastle North Stars | ||||
Adelaide Adrenaline | 09:00 | Melbourne Mustangs | ||||
Melbourne Ice | 09:00 | CBR Brave | ||||
Perth Thunder | 10:30 | Central Coast Rhinos | ||||
V.Británie | 12:20 | Canada | ||||
France | 12:20 | Kazakhstan | ||||
Poland | 16:20 | Latvia | ||||
Austria | 16:20 | Denmark | ||||
Norway | 20:20 | Czech Republic | ||||
United States | 20:20 | Germany | ||||
12.05.2024 | Melbourne Mustangs | 06:00 | CBR Brave | |||
Brisbane Lightning | 07:45 | Sydney Bears | ||||
Finland | 12:20 | V.Británie | ||||
Slovakia | 12:20 | Kazakhstan | ||||
Latvia | 16:20 | France | ||||
Denmark | 16:20 | Canada | ||||
Sweden | 20:20 | Poland | ||||
Austria | 20:20 | Switzerland | ||||
13.05.2024 | Norway | 16:20 | Finland | |||
United States | 16:20 | Slovakia | ||||
Switzerland | 20:20 | Czech Republic | ||||
Germany | 20:20 | Sweden | ||||
14.05.2024 | Denmark | 16:20 | Norway | |||
Kazakhstan | 16:20 | Latvia | ||||
Poland | 20:20 | France | ||||
Canada | 20:20 | Austria | ||||
15.05.2024 | Germany | 16:20 | Latvia | |||
Czech Republic | 16:20 | Denmark | ||||
Slovakia | 20:20 | Poland | ||||
Switzerland | 20:20 | V.Británie | ||||
16.05.2024 | Finland | 16:20 | Austria | |||
Kazakhstan | 16:20 | Sweden | ||||
Canada | 20:20 | Norway | ||||
United States | 20:20 | France | ||||
17.05.2024 | Germany | 16:20 | Kazakhstan | |||
V.Británie | 16:20 | Denmark | ||||
Poland | 20:20 | United States | ||||
Czech Republic | 20:20 | Austria | ||||
18.05.2024 | Sydney Ice Dogs | 09:00 | Sydney Bears | |||
Melbourne Mustangs | 09:00 | Central Coast Rhinos | ||||
Newcastle North Stars | 09:00 | Brisbane Lightning | ||||
Adelaide Adrenaline | 09:00 | CBR Brave | ||||
Perth Thunder | 10:30 | Melbourne Ice | ||||
Latvia | 12:20 | Sweden | ||||
Denmark | 12:20 | Switzerland | ||||
Canada | 16:20 | Finland | ||||
Germany | 16:20 | Poland | ||||
Czech Republic | 20:20 | V.Británie | ||||
France | 20:20 | Slovakia | ||||
19.05.2024 | Melbourne Mustangs | 06:00 | Central Coast Rhinos | |||
Adelaide Adrenaline | 08:45 | CBR Brave | ||||
Sydney Bears | 09:00 | Brisbane Lightning | ||||
Perth Thunder | 10:30 | Melbourne Ice | ||||
United States | 16:20 | Kazakhstan | ||||
Norway | 16:20 | Austria | ||||
Slovakia | 20:20 | Latvia | ||||
Switzerland | 20:20 | Canada | ||||
20.05.2024 | Sweden | 16:20 | France | |||
V.Británie | 16:20 | Norway | ||||
Kazakhstan | 20:20 | Poland | ||||
Finland | 20:20 | Denmark | ||||
21.05.2024 | France | 12:20 | Germany | |||
Austria | 12:20 | V.Británie | ||||
Canada | 16:20 | Czech Republic | ||||
Latvia | 16:20 | United States | ||||
Finland | 20:20 | Switzerland | ||||
Sweden | 20:20 | Slovakia | ||||
25.05.2024 | Melbourne Mustangs | 05:00 | Adelaide Adrenaline | |||
Central Coast Rhinos | 07:30 | Sydney Bears | ||||
Sydney Ice Dogs | 09:00 | Perth Thunder | ||||
Melbourne Ice | 09:00 | Brisbane Lightning | ||||
Newcastle North Stars | 09:00 | CBR Brave | ||||
26.05.2024 | Melbourne Ice | 05:00 | Adelaide Adrenaline | |||
Central Coast Rhinos | 07:30 | Perth Thunder | ||||
CBR Brave | 08:45 | Sydney Ice Dogs | ||||
Melbourne Mustangs | 09:00 | Brisbane Lightning | ||||
Sydney Bears | 09:00 | Newcastle North Stars | ||||
01.06.2024 | Brisbane Lightning | 08:45 | Melbourne Mustangs | |||
Sydney Ice Dogs | 09:00 | Melbourne Ice | ||||
CBR Brave | 09:15 | Sydney Bears | ||||
Perth Thunder | 10:30 | Newcastle North Stars | ||||
02.06.2024 | Central Coast Rhinos | 07:30 | Melbourne Ice | |||
Sydney Bears | 09:00 | Melbourne Mustangs | ||||
Perth Thunder | 10:30 | Newcastle North Stars | ||||
08.06.2024 | Brisbane Lightning | 08:45 | Sydney Ice Dogs | |||
Adelaide Adrenaline | 09:00 | Central Coast Rhinos | ||||
Newcastle North Stars | 09:00 | Melbourne Ice | ||||
Sydney Bears | 09:00 | Perth Thunder | ||||
CBR Brave | 09:15 | Melbourne Mustangs | ||||
09.06.2024 | Newcastle North Stars | 08:00 | Perth Thunder | |||
Adelaide Adrenaline | 08:45 | Central Coast Rhinos | ||||
CBR Brave | 08:45 | Melbourne Mustangs | ||||
Sydney Bears | 09:00 | Melbourne Ice | ||||
14.06.2024 | Melbourne Mustangs | 11:30 | Melbourne Ice | |||
15.06.2024 | Central Coast Rhinos | 07:30 | CBR Brave | |||
Sydney Bears | 09:00 | Newcastle North Stars | ||||
Adelaide Adrenaline | 09:00 | Perth Thunder | ||||
Melbourne Ice | 09:00 | Sydney Ice Dogs | ||||
16.06.2024 | Melbourne Mustangs | 06:00 | Sydney Ice Dogs | |||
Newcastle North Stars | 08:00 | Central Coast Rhinos | ||||
Adelaide Adrenaline | 08:45 | Perth Thunder | ||||
21.06.2024 | Sydney Bears | 11:30 | Sydney Ice Dogs | |||
22.06.2024 | Brisbane Lightning | 08:45 | Newcastle North Stars | |||
Adelaide Adrenaline | 09:00 | Melbourne Ice | ||||
Sydney Bears | 09:00 | Melbourne Mustangs | ||||
CBR Brave | 09:15 | Perth Thunder | ||||
23.06.2024 | Brisbane Lightning | 07:45 | Newcastle North Stars | |||
Adelaide Adrenaline | 08:45 | Melbourne Ice | ||||
Sydney Ice Dogs | 09:00 | Melbourne Mustangs | ||||
28.06.2024 | Melbourne Ice | 11:30 | Melbourne Mustangs | |||
29.06.2024 | Central Coast Rhinos | 07:30 | Brisbane Lightning | |||
Sydney Ice Dogs | 09:00 | Adelaide Adrenaline | ||||
Melbourne Ice | 09:00 | Sydney Bears | ||||
CBR Brave | 09:15 | Newcastle North Stars | ||||
30.06.2024 | Melbourne Mustangs | 06:00 | Sydney Bears | |||
Newcastle North Stars | 07:15 | Brisbane Lightning | ||||
Central Coast Rhinos | 07:30 | Adelaide Adrenaline | ||||
Sydney Ice Dogs | 09:00 | CBR Brave | ||||
06.07.2024 | Brisbane Lightning | 08:45 | CBR Brave | |||
Adelaide Adrenaline | 09:00 | Newcastle North Stars | ||||
Sydney Bears | 09:00 | Central Coast Rhinos | ||||
Perth Thunder | 10:30 | Sydney Ice Dogs | ||||
07.07.2024 | Brisbane Lightning | 07:45 | CBR Brave | |||
Adelaide Adrenaline | 09:30 | Newcastle North Stars | ||||
Perth Thunder | 10:30 | Sydney Ice Dogs | ||||
13.07.2024 | Brisbane Lightning | 08:45 | Melbourne Ice | |||
Newcastle North Stars | 09:00 | Adelaide Adrenaline | ||||
Sydney Ice Dogs | 09:00 | Central Coast Rhinos | ||||
Perth Thunder | 10:30 | Melbourne Mustangs | ||||
14.07.2024 | CBR Brave | 08:45 | Central Coast Rhinos | |||
Sydney Bears | 09:00 | Adelaide Adrenaline | ||||
Perth Thunder | 10:30 | Melbourne Mustangs | ||||
19.07.2024 | Melbourne Mustangs | 11:30 | Melbourne Ice | |||
20.07.2024 | Central Coast Rhinos | 07:30 | CBR Brave | |||
Sydney Ice Dogs | 09:00 | Perth Thunder | ||||
Adelaide Adrenaline | 09:00 | Brisbane Lightning | ||||
Melbourne Mustangs | 09:00 | Newcastle North Stars | ||||
21.07.2024 | Melbourne Ice | 06:00 | Newcastle North Stars | |||
Sydney Bears | 09:00 | Perth Thunder | ||||
Adelaide Adrenaline | 09:30 | Brisbane Lightning | ||||
27.07.2024 | Central Coast Rhinos | 07:30 | Brisbane Lightning | |||
Sydney Bears | 09:00 | CBR Brave | ||||
Adelaide Adrenaline | 09:00 | Sydney Ice Dogs | ||||
Melbourne Ice | 09:00 | Perth Thunder | ||||
28.07.2024 | Melbourne Mustangs | 06:00 | Perth Thunder | |||
Newcastle North Stars | 08:00 | Central Coast Rhinos | ||||
Sydney Ice Dogs | 09:00 | Brisbane Lightning | ||||
03.08.2024 | Brisbane Lightning | 08:45 | Adelaide Adrenaline | |||
Melbourne Mustangs | 09:00 | Sydney Ice Dogs | ||||
CBR Brave | 09:15 | Central Coast Rhinos | ||||
Perth Thunder | 10:30 | Sydney Bears | ||||
04.08.2024 | Melbourne Ice | 06:00 | Sydney Ice Dogs | |||
Central Coast Rhinos | 07:30 | Newcastle North Stars | ||||
Brisbane Lightning | 07:45 | Adelaide Adrenaline | ||||
Perth Thunder | 10:30 | Sydney Bears | ||||
10.08.2024 | Central Coast Rhinos | 07:30 | Sydney Ice Dogs | |||
Newcastle North Stars | 09:00 | Melbourne Mustangs | ||||
Sydney Bears | 09:00 | Melbourne Ice | ||||
CBR Brave | 09:15 | Adelaide Adrenaline | ||||
Perth Thunder | 10:30 | Brisbane Lightning | ||||
11.08.2024 | Central Coast Rhinos | 07:30 | Melbourne Mustangs | |||
CBR Brave | 08:45 | Adelaide Adrenaline | ||||
Sydney Ice Dogs | 09:00 | Melbourne Ice |
Extraliga